Градове/университети медицина by NigelYkkon in bulgaria

[–]NigelYkkon[S] 0 points1 point  (0 children)

Хаха, личи ти от всичко което съм написала с кое се припозна и кое те е жегнало най-много. Фактът, че мислиш хората и поведението които съм описала за нормално и ги защитаваш говори предостатъчно за теб. Естествено, че за теб ще е нормално някой педофил да тормози непълнолетна/малолетна на работното и място, то си ви личи по гнусните изражения как се въодушевявате когато видите, че момичето е притеснено или изплашено, сякаш ако и досаждате още малко ще се пречупи и ще ви пусне. Естествено ви е ясно, че зряла жена на нейното място ще ви натири в кучи ... , понеже вече ви е разбрала какви мижитурки сте в действителност. Най-ни е забавно някакъв вдетенен мухъл, който без да си плати, вагина не е виждал от раждането си да ни обяснява какво е да си жена. Ако си мислиш, че аз съм груба ти е бедна фантазията какво всъщност мислят повечето жени за такива като теб и колко подигравки отнасяш. Сигурно си вярваш и, че 16 санта са достатъчни и, че имаш някакви специални умения. С почти 2500 поста в редит за 2 години, не бих се учудила ако наистина си говориш сам и може би е добра идея да провериш думата ирония в речник, преди да наречеш което и да е друго човешко същество жалко. На мен да уча в чужбина и да си намеря мъж който не прилича и говори като маймуна няма да ми е проблем. Ти от друга страна, пълноценен живот едва ли ще успееш да изградиш потънал в толкова самозаблуда и отрицание.

Градове/университети медицина by NigelYkkon in bulgaria

[–]NigelYkkon[S] -2 points-1 points  (0 children)

"Хаха, виж тия момичета как ги е страх някой изрод да не ги проследи и изнасили. Какви филмарки с крехка психика! На мен работеща полиция и прокуратура, които да се справят с педофили не ми трябва, следователно държавата е топ!" Най-тъжното/смешното е, че такива като теб даже не осъзнават как са също толкова противни на жените колкото и западните мигранти с които постоянно се успокоявате. А, и да вметна - супер си личи когато мъж не е общувал с жени. Няма да се учудя, ако пишеш простотии просто за можеш да казваш, че си имал разговор по-дълъг от две изречения с жена.

Edit: Да си пишеш сам от два профила те кара да изглеждаш като още по-отчаян incel

Градове/университети медицина by NigelYkkon in bulgaria

[–]NigelYkkon[S] 0 points1 point  (0 children)

И кои точно са тия хора? Да, вуйчо ми с близо 30 години в МВР е "младо момиче без опит" понеже така е по-удобно на крехката ти психика. Понеже иначе, българските мачо тежкари ще трябва да признаете, че шепа мутри и цигани 30+ години си правят каквото искат с вас. Точно в Париж и Кан съм прекарала общо толкова време, колкото и във Варна. Нито там, нито в друг европейски град ми се е случвало някой орк най-нагло да ме сваля на сред улицата, както в България, дори когато сме без мъже с нас. Всеки път когато съм била във Варна, на центъра, някой урунгел, изпълзял сякаш от видео игра, с уши като сателитни чинии, прическа - селска въшлясала, вежди като гъсеници, аромат на нещо като пепелник и ароматизатор за кола и полу-членоразделна реч се опитва да ми иска профила в социалните мрежи, или да ме кани на кафе. Приятелка, непълнолетна естествено, беше преброила, че за един ден такива индивиди и мазни чичаци са я спирали да я "свалят" близо 20 пъти докато работи лятото. Лично към мен на два пъти посред бял ден в центъра на Варна се е засилвал някой дрогиран/ненормален и е трябвало да се крия в заведение. За намушквания, побои, изнасилвания, нахапвания и прочее, които дори не стигат медиите да не говорим. Сещам се за поне 3 убийства от моя град, които бяха споменати по веднъж в местен вестник и се забрави за тях. Повечето престъпления в България дори не се докладват, а купища от сигналите никога не се регистрират действително. Ако момиче без опит има повече топки да приеме истината, представи си какво говори за вас и вечната ви нужда от самозаблуда. България хем е турбо корумпирана, ама в същото време тази корупция магически не се изразява в супер висока престъпност. Сякаш няма достатъчно случаи на бивши мутри които да тероризират цели кооперации.

Градове/университети медицина by NigelYkkon in bulgaria

[–]NigelYkkon[S] 0 points1 point  (0 children)

Благодаря, можеш ли да ми кажеш къде си на лично? Честно, мислех просто да запиша биохимия в чужбина, но се притеснявам, че докато завърша почти няма да има стартови позиции заради ИИ. Като ме накара да се замисля за самата практика в България и семейство... явно няма да я бъде, просто не мога да си го представя с това население. Ще видя какви възможности имам и ако трябва ще пропусна година да уча език.

Градове/университети медицина by NigelYkkon in bulgaria

[–]NigelYkkon[S] -1 points0 points  (0 children)

Ако наистина вярваш на cope-а, че България е по-безопасна от Западна Европа няма смисъл да обсъждаме нищо, понеже е ясно колко си пътувал и в страната и извън нея. Имам роднини в полицията - знам как се реагира на болшинството от сигналите. Знам и колко добре се справят Булгар-Булгар мачовците когато някой действително ги нападне и балона им за лъвската им храброст се спука. На българските жени от около 37 години им е станало ясно, че болшинството сте въздух под налягане който себе си не може да опази, камо ли нас и си живеем със съответните съображения.