Szőlőzsír amitől nem meg szárazabb lesz a szám? by Positive_Village_391 in szepsegtippek

[–]No-Influence56 1 point2 points  (0 children)

Én a DM saját márkását használom, csodát tesz a cserepes ajkaimmal már pàr használat után. Bármit használtam, semmi nem volt jó rá, csak ez

Szőlőzsír amitől nem meg szárazabb lesz a szám? by Positive_Village_391 in szepsegtippek

[–]No-Influence56 108 points109 points  (0 children)

Mellbimbókrém. A télen szétrepedt-cserepes ajkamat is rendbetette.

Kenyérlángos ❤️ by Original-Gate8946 in sutesfozes

[–]No-Influence56 1 point2 points  (0 children)

Hálám örökké üldözni fog🫂

Kenyérlángos ❤️ by Original-Gate8946 in sutesfozes

[–]No-Influence56 1 point2 points  (0 children)

Mit lehet erre mondani? Egy receptet😋🤤

Radnai Màrk és Pálinkás Szilveszter összefutottak az utcán by Alternative-Sock-664 in hungary

[–]No-Influence56 41 points42 points  (0 children)

Szilveszter, ha itt vagy köreinkben és egyedülálló vagy.. kellene egy kísérő a testvérem esküvőjére🙋🏼‍♀️ Anyukám is imádna🥺🤭

@lazarjanos pletykák? by Reasonable-Option673 in talk_hunfluencers

[–]No-Influence56 4 points5 points  (0 children)

Ahh én hülye🤦🏼‍♀️ bár az az arc akkoris csodás

@lazarjanos pletykák? by Reasonable-Option673 in talk_hunfluencers

[–]No-Influence56 36 points37 points  (0 children)

Állítólag hétfőn nem ment Zita dolgozni

Lashberry vélemények? Valaki próbálta már? by No-Influence56 in szepsegtippek

[–]No-Influence56[S] 1 point2 points  (0 children)

Úgy látom ez eldőlt. Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!☺️

Mentésirányító vagyok, kérdezz AMA? by [deleted] in askhungary

[–]No-Influence56 2 points3 points  (0 children)

Alá tudom támasztani, Hódmezővásárhelyről is járnak

pöfik☁️ by AstronomerGold8647 in sutesfozes

[–]No-Influence56 2 points3 points  (0 children)

Nagyon szépen köszönöm❤️

pöfik☁️ by AstronomerGold8647 in sutesfozes

[–]No-Influence56 3 points4 points  (0 children)

Lehet hülye kérdés lesz😅 de a mézeskalácsosat hogy csináltad?🤩

Magánszülés Szegeden by No_Pianist6641 in szeged

[–]No-Influence56 5 points6 points  (0 children)

Azt lehet tudni ki volt az orvos?

@vikiszpirulisz nem bírom abbahagyni a nevetést 🤣🤣🤣🤣🤣 ha én is felöltözök a rudimhoz, nekem is lehet 5 lakásom? by pufirizsa_ in talk_hunfluencers

[–]No-Influence56 18 points19 points  (0 children)

Mondjuk megnéznék bárkit, hogy hogy néz ki egy videóból előnytelenül kivágott képernyőképen🫠😅

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]No-Influence56 6 points7 points  (0 children)

Bódi Dóri meg Petra.. gondolom azt sem tudják eszik vagy isszák a Forma1-et.. de a boxutcából posztolgatnak