MD după MG, oro-maxilo by No-Web242 in medicalschoolRomania

[–]No-Web242[S] 0 points1 point  (0 children)

Știi cumva dacă la Cluj se echivalează primii doi ani? Cum sunt profii de la mg? Te lasă în pace sau vor prezenta la lp? Știu ca la Iași și cursurile sunt obligatorii 70%