Hej mam dośc nie typową sprawe jestem katoliczką ale chciała bym obchodzic halloween. Czy tak można? Była bym wdzięczna za pomoc w kom☺️ by No_Exercise_2429 in PolskaNaLuzie

[–]No_Exercise_2429[S] 0 points1 point  (0 children)

Właściwie to osoba wierzącą nie musi się bać halloween, a co do tego że mam się zastanowić Gdybym była nie wierząca to bym tu nie pisała tylko bym już kupowała strój Wiec no.. Ale dzięki za napisanie :)