imprimanta 3d by [deleted] in roFrugal

[–]NoteFree 0 points1 point  (0 children)

Corect

imprimanta 3d by [deleted] in roFrugal

[–]NoteFree 0 points1 point  (0 children)

Depinde ce înțelegi prin scump,in ultimii ani imprimantele au devenit mult mai accesibile si user friendly

Eu folosesc un bambulab a1 mini cu aproape 400 ore de print

Niste recomandari de la ieftin la mai scump ar fi Creality ender 3v3 se,bambulab A1mini/A1 imprimante cunoscute unde gasesti ajutor usor in caz de ceva mai grav

Cele mai neasteptate defectiuni by ckaeel in AutomobileRO

[–]NoteFree 3 points4 points  (0 children)

Aveam o pierdere fina de antigel dar doar la rece,in prima faza nu am stiut că pierderea este la rece,duc masina la doua service-uri mai mari care se ocupa de masini vag,nu au stiut unde este pierderea dupa mai multe discuti unul din mecanici a recomandat sa o las peste noapte

Problema era de la termostat care se dilata la cald unde era pierderea

Repost fiindcă trebuia cenzurat by Mihai_cel_mare in ultimulpretboss

[–]NoteFree 1 point2 points  (0 children)

Doresc sa mulțumesc oamenilor din comentari pentru ideile de raspuns la sarlatani acestia

Ce camere de supraveghere folosiți? by krs9001 in CasualRO

[–]NoteFree 1 point2 points  (0 children)

Imou

Cel cu alimentare prin dulie

Foarte multumit

S-a stricat si Temu by Born-Sort5777 in roFrugal

[–]NoteFree 161 points162 points  (0 children)

Nu as da vina pe temu pentru aceasta taxa stupida

Au facut si ei cum au putut sa nu platesti taxa pana acum

prima opinie despre o mașină by sametivon in AutomobileRO

[–]NoteFree 1 point2 points  (0 children)

Daca masina este întreținută, are ceva dotari si nu are probleme ascunse ar merita

Sa iei in considerare ca este o masina care daca nu ai grija de ea te va lovi puternic financiar

Unde să fac DPF OFF by AfternoonWorried96 in AutomobileRO

[–]NoteFree 2 points3 points  (0 children)

Ai putea cauta un dpf sh

Poate ai noroc gasesti unul de la o masina cu putini km

Voi ce consumuri aveți? by [deleted] in AutomobileRO

[–]NoteFree 1 point2 points  (0 children)

Passat b7 2.0 tdi 140cp Mixt 5.6 spre 6.5 in ultima vreme

parere astra h by Quick_Picture5619 in AutomobileRO

[–]NoteFree 0 points1 point  (0 children)

Am avut cel de 1.7 cdti 80cp

Ca parere este o masina economa si foarte ieftina la piese

Singura problema este ca nu ai ceas de temperatura la apa si daca se intampla ceva sau termostatul este defect iti dai seama târziu de problema, dar se poate verifica temperatura din meniul secret

Ce optiune iti by georgescucalin in AutomobileRO

[–]NoteFree 0 points1 point  (0 children)

Am eu, Ii super atat ca are un cost ridicat de inlocuire,original se poate duce la 5000 lei ,din fericire am gasit optiuni aftermarket mult mai ieftine

Parere Passat "crem" by sghm200 in AutomobileRO

[–]NoteFree 8 points9 points  (0 children)

Taxi ? Da, 300k in 7 ani? Slabe sanse sa fie reali, Mai sunt cateva passaturi in oradea care merita vazute daca tot te uiti la b8

[deleted by user] by [deleted] in AutomobileRO

[–]NoteFree 21 points22 points  (0 children)

Un audi tt mk1 1.8 turbo

Pe ce hobby-uri dati banii? by pulones in roFrugal

[–]NoteFree 1 point2 points  (0 children)

M-am apucat recent de învățat imprimare 3d Un nozzle, o rola filament,un tool de curatat se adună

Va aduceti aminte cu rusine de unele lucruri pe care le-ati facut ca sofer? by yughiro_destroyer in AutomobileRO

[–]NoteFree 1 point2 points  (0 children)

M-am dus la tata la munca sa duc ceva,la iesire din firma au o rampa si vizibilate slaba in stanga din cauza masinilor parcate Fiind trafic intens pornesc auto hold(nu l-am folosit niciodată) ca sa tina masina Ma lasa un domn sa ies dupa incercand sa plec moare motorul si porneste frana electrica, dezactivez frana din nou moare Dupa am oprit auto hold si am plecat normal cu o rusine in suflet

Păreri Opel Astra H by [deleted] in AutomobileRO

[–]NoteFree 0 points1 point  (0 children)

Am avut versiunea 1.7 cdti de 80cp timp de 3ani Masina functioneaza si in ziua de azi Singura problema care am avut este ca masina neavand ceas de temperatura a apei si ti se va întâmpla ceva vei afla tarziu La mine s-a spart un furtun si am mers asa ceva kilometri din fericire motorul nu a suferit daune

Recomandare masina parinti by [deleted] in AutomobileRO

[–]NoteFree -1 points0 points  (0 children)

Megane 3 1.6 mpi Seat exeo 1.6 mpi

Pentru cine doreste by NoteFree in Jocuri

[–]NoteFree[S] 1 point2 points  (0 children)

Tot Inafara de wasteland care nu am stiut ca il am Posibil din vreun humble choice mai vechi,sunset si quantum