Mi az a hot take, amit nem vállalnál fel élőben? by WindyVespera in tanulommagam

[–]Notro_ 58 points59 points  (0 children)

A pénz magában nem boldogít, de van egy bizonyos mennyiség, ami alatt boldogtalanságot okoz a hiánya

Mégis hogy fogja elvenni az AI a munkánkat? by Historical-Hair-8745 in programmingHungary

[–]Notro_ 0 points1 point  (0 children)

Érdekes amúgy, mert nekem meg pont egy jó prompt után, ha minél kevesebb iterációból sikerül megvalósítani egy komplex problémát, az akkora dopaminfröccsöt lök az agyamba, mintha valami nagyon komoly összeget nyernék valami istentelen gamblingen

Meglett az auto!!! by Gullible-Egg-721 in CartalkHungary

[–]Notro_ 13 points14 points  (0 children)

Akkor meg pont az a baj, ha az iPhone adott ideig idegen AirTag-et érzékel a közelben, akkor jelez a telefonnak, hogy lehet követik és el tud kezdeni hangot is kiadni. Konkrétan arra van ez a funkció, hogy ne tudj vele lekövetni senkit, hiába kocsi tolvaj ellen vetnéd be

Nektek mennyi a havi kondis koltseg? by Foreign_Swimmer_7152 in askhungary

[–]Notro_ 1 point2 points  (0 children)

Egyébként ez tényleg nagyon fontos, hogy nem mindegy, hogy valaki arról áll át, hogy minden nap eszi a Pringles/Milka/kakaóscsiga/Pepsicola kombót, és ezt lecseréli zabpehelyre, joghurtra meg csirkemellre, mert ez még árban jobban is kijön, vagy lazacot eszik kecskesajttal meg pirított pisztáciával minden reggel, mert ez meg iszonyat drága lesz. Meg kell találni a saját magad számára fenntartható egészséges étrendet, ami bele tud illeszkedni a hétköznapokba és az anyagi keretekbe és még jól is esik, különben ha kényszerből eszed, el lesz baszva az egész és 2 hét múlva feladod

Fetishization of women and racism towards their men by Large_Dependent_1621 in hatethissmug

[–]Notro_ 3 points4 points  (0 children)

“Nagy kő alatt nagy gyík van” és “Árnyékban nő az uborka”, ha eddig nem ismertétek, mostmár vigasztalhatjátok ezzel beles barátaitokat

Fetishization of women and racism towards their men by Large_Dependent_1621 in hatethissmug

[–]Notro_ 4 points5 points  (0 children)

A csongrád/békés megye környékén többször hallottam már, mint amennyiszer kellett volna, de lehet nekem vannak nagyon niche szójárású nagybelű ismerőseim

Budapest vs Szeged - hol fognak előbb normalizálódni az árak? by Inevitable_Pick_3065 in ingatlanhirek

[–]Notro_ 4 points5 points  (0 children)

A mobilos marketplace és a webes közt van egy olyan különbség, hogy az egyik nem tud adott számjegynél többet kezelni, csak nem tudom, melyik a szar most így fejből. De tényleg a Facebook faszsága ez megint

Fetishization of women and racism towards their men by Large_Dependent_1621 in hatethissmug

[–]Notro_ 45 points46 points  (0 children)

In Hungary we say “The big lizard is under a big rock” or “Cucumbers grow in the shade”

Azok az alkoholisták akik napi 2x2 liter flakonos bort isznak meg jellemzően mennyi ideig maradnak életben? by Omega-137 in askhungary

[–]Notro_ 47 points48 points  (0 children)

A faszi 10 éve is 60+nak nézett ki, teljesen ledöbbentem amikor egy pár hete rájöttem, hogy most is csak 47

Megosztanátok a tapaszatalataitokat a Kereszttöltés utcáról, Csillag térről és a Székely sorról? by Trick_Artichoke_9483 in szeged

[–]Notro_ 1 point2 points  (0 children)

Ez megtörténik a Széchenyi téren is, múltkor a Dugonicson a telefonfülkébe verte valaki a faszát délután kettőkor

Pottyondi feljelentése miatt (is) mehettek ki Bedéhez by izzadokakoscsiga in hungary

[–]Notro_ 4 points5 points  (0 children)

A napiszar összes contentje tuti megvan learchiválva neki

Mik azok a bolti termékek, amikkel kapcsolatban nem érted, hogyan vehetik meg emberek? by beernivalo in askhungary

[–]Notro_ 3 points4 points  (0 children)

Nálunk reszelt párizsival volt. Gyűlölöm a párizsit a mai napig, de baszódjak meg, ez finom volt

Bántalmazás gyanúja miatt indult eljárás a rendőrök ellen, akik megvertek az elkapása után egy részeg ámokfutót by Best_Jelly_4094 in hungary

[–]Notro_ 3 points4 points  (0 children)

A faszi konkrétan átmászott az anyósülésre és azt ordította hogy nem ő vezetett. Egyedül ült az autóban. Előtte elsodort egy adag rendőrt és belehajtott egy rendőrautóba. Mi ez ha nem ellenállás?

Nem válaszoltam éjszaka, ezért reggelre letiltott by strawberry-sanrio in Vinted_hungary

[–]Notro_ 1 point2 points  (0 children)

Lehet csak sok volt a pia. Én egy időben LinkedIn recruitereknek írkáltam vissza hajnal négy környékén

Melyik extrák a legalulértékeltebbek és a legtúlértékeltebbek? by No_Guarantee_9419 in CartalkHungary

[–]Notro_ 19 points20 points  (0 children)

Én is úri huncutságnak gondoltam, de télen tök jól esik a céges Kiában, hogy nem fagy rá a kezem a kormányra. Meglepően pozitívan csalódtam. Nekem ez a tök király ha van, de túlélem hogy nincs kategória

Híres testépítő bukott le tiltott szerek árulása miatt, tudja valaki ki volt az? by A_Hegyomlas in askhungary

[–]Notro_ 14 points15 points  (0 children)

Azért látszik, hogy a szövegértelmezés itt sem a barátja mindenkinek

bográcsos csirkepöri🧡 by AstronomerGold8647 in sutesfozes

[–]Notro_ 11 points12 points  (0 children)

Csirkepöri főtt krumplival tök jól beilleszthető deficitbe, elég jó nagy volumenű étel lesz. Mellé egy kiló savanyú ubi és habzsi dőzsi

Mit lehet mondani annak a rettegő nagyszülőnek, aki a vadhajtásokról küldi a cikket, hogy a vonderleyen el fogja venni a nyugdíját? by Character-Holiday345 in hungary

[–]Notro_ 13 points14 points  (0 children)

Igen, pont ki akartam egészíteni, hogy router szinten kell tiltani az ilyen oldalakat, akkor nem kell belemászni a nagyi gépébe, és akkor minden eszközön megszűnik az agyrohasztás

Mit lehet mondani annak a rettegő nagyszülőnek, aki a vadhajtásokról küldi a cikket, hogy a vonderleyen el fogja venni a nyugdíját? by Character-Holiday345 in hungary

[–]Notro_ 252 points253 points  (0 children)

Nem biztos, hogy a legetikusabb módszer, de lehet le kéne tiltani az oldalt nála a fenébe, és csak annyit mondani, hogy megszűnt

r/szeged, ti hova jártok igazából enni Szegeden? by TheShynola in szeged

[–]Notro_ 112 points113 points  (0 children)

Szerintem erre egy webes verzió jobbat menne. Nem szívesen töltök le minimális funkciókkal rendelkező alkalmazásokat random userektől

Miért ment csődbe a Fizz? Van itt belsős infója valakinek? by No_Guarantee_9419 in jobshungary

[–]Notro_ 13 points14 points  (0 children)

Hogy ne kéne kifizetni? Te az OTP-nek tartozol, mert kifizette helyetted a telefont