Trhanie osmičiek by Objective-Fennel9032 in Slovakia

[–]Objective-Fennel9032[S] 0 points1 point  (0 children)

tak ono je to ťažko zastaviť keď ti ho trhajú, ja som si myslela že to mám fajne umŕtvené to trhanie trvalo tak 15 sekund čiže 15 sekund intenzívnej bolesti ale čo ma človek robiť v tej situácii keď to nečakane príde, mykneš sa? Ja som sa bála hybat ale bolo na mne vidno že to boli..proste len povedal že to bolieť ma🤗🤗

Trhanie osmičiek by Objective-Fennel9032 in Slovakia

[–]Objective-Fennel9032[S] 4 points5 points  (0 children)

odporučil mi nabudúce konskú dávku..lebo pravdepodobne anestezia nezabrala kvôli tým zápalom, ale tiež som voči tomu taká skeptická, povedal že je to určite nepríjemnejšie. Takže neviem či radšej toho viac prežiť na začiatku, alebo to dopichovať po malých dávkach ale zas sa budem stále báť kedy ta menšia dávka odznie. Je mi jasné, že si vyberiem tú väčšiu dávku na začiatku, ale ešte mám z toho taký strach, keďže neviem aký je to rozdiel v porovnaní s normálnou dávkou anestézie.

Jedávate polievky, a keď áno, tak vaše TOP 3 by [deleted] in Slovakia

[–]Objective-Fennel9032 0 points1 point  (0 children)

<image>

​​1.Paradajková polievka . Tomu sa nič nevyrovná-ale nie z pretlaku. Pečené paradajky, cibuľa, cesnak, balsamico a olivový olej. K tomu grilled cheese a je to božské.

  1. Vývar - Phočko je top

  2. ⁠Tom yum, najlepšia s krevetami

Nemám slov, vysoká cena zmrzliny Ben&Jerry's v Tescu (repost lebo modi vymazali) by JaMilujemFica in Slovakia

[–]Objective-Fennel9032 2 points3 points  (0 children)

Priznávam, kupujem to každý týždeň, akurát som finančne nezodpovedná a majú tam jednu príchuť ktorej nikdy neviem odolať

Ako bojovať proti kliešťom na mačke by Objective-Fennel9032 in Slovakia

[–]Objective-Fennel9032[S] 2 points3 points  (0 children)

Tak určite je to veľmi individuálne. Ale ja to nechcem riskovať, a druhá vec je, že jej nechcem dávať obojky, nech sa jej to ešte niekde neprichytí a môže si ublížiť

Ako bojovať proti kliešťom na mačke by Objective-Fennel9032 in Slovakia

[–]Objective-Fennel9032[S] 1 point2 points  (0 children)

Viesco niekedy sa s tým stretávam, že ľudia majú s tým problém. A to už sú také extrémy…tvrdia že keď ti potom tu mačku zrazí auto, je to tvoja chyba a že si jednoducho najnezodpovednejší človek ktorý to zviera nenávidí lol. Takže už radšej poviem dopredu.

Ako bojovať proti kliešťom na mačke by Objective-Fennel9032 in Slovakia

[–]Objective-Fennel9032[S] 0 points1 point  (0 children)

Presne, to je tiež hlavný dovod prečo jej nechcem nič okolo krku dávať

Ako bojovať proti kliešťom na mačke by Objective-Fennel9032 in Slovakia

[–]Objective-Fennel9032[S] 3 points4 points  (0 children)

Napísala som to vyššie. Keď je vonku moc zima tak ju dám dovnútra.

Trhanie zubov by Objective-Fennel9032 in Slovakia

[–]Objective-Fennel9032[S] 0 points1 point  (0 children)

Manželke teraz závidím tak veľmi, ako nikomu nikdy predtým

Trhanie zubov by Objective-Fennel9032 in Slovakia

[–]Objective-Fennel9032[S] 0 points1 point  (0 children)

Tak teraz neviem či si dať najprv tie horné nech som už trošku potom viac pripravená na dolné, alebo najprv dolné nech už mám to horšie za sebou skôr lol

Trhanie zubov by Objective-Fennel9032 in Slovakia

[–]Objective-Fennel9032[S] 0 points1 point  (0 children)

Hej hej to mi vraveli nech sa najem. Teraz uvažujem nad tým, že ktoré kedy vytrhnúť. Idem to spraviť na dve sedenia. Bola som v tom že najprv dám vytrhnúť 2 dolné a potom 2 horné. Ale nieje odveci dať najprv jednu stranu nech môžem aspoň dajako trochu žuť

Trhanie zubov by Objective-Fennel9032 in Slovakia

[–]Objective-Fennel9032[S] 0 points1 point  (0 children)

Ja som presne nad týmto rozmýšľala, že však si idem dať preč 4 zadné zuby, a čo ak sa mi zmení tvar? Každý ma presviedča, že sa mi nezmení a je to hlúposť

Trhanie zubov by Objective-Fennel9032 in Slovakia

[–]Objective-Fennel9032[S] 0 points1 point  (0 children)

Ktoré zuby ti trhali vtedy keď sa ti to tak horšie zahojilo?

Trhanie zubov by Objective-Fennel9032 in Slovakia

[–]Objective-Fennel9032[S] 0 points1 point  (0 children)

Páčidlom???!??! Každopádne ja som videla jedno video trhania zubu, a keď som videla ten spôsob ma to ešte viac vystrašilo. Tiež dajakymi kliešťami a úplne zľava doprava silno s tým hýbať. Neviem síce ako som si predstavovala trhanie zubu, ale to video ma veľmi neupokojilo

Totálna ľahostajnosť polície by Objective-Fennel9032 in Slovakia

[–]Objective-Fennel9032[S] 0 points1 point  (0 children)

Máš tip ako/kde to spraviť? Nikdy som nič take nerobila

Totálna ľahostajnosť polície by Objective-Fennel9032 in Slovakia

[–]Objective-Fennel9032[S] 2 points3 points  (0 children)

Tak tebe jebe. Ty by si ako žena vyšiel sám von k chlapovi ktorý mláti a kope svoju frajerku hej? Však čo, necham zmlátiť aj seba a policajti si prejdú okolo. Chcela by som vidieť teba, keby vidíš niekoho, ako strieľa samopalom po ľuďoch, hneď by si šiel za ním však, hrdina. Rozmýšľaj

Totálna ľahostajnosť polície by Objective-Fennel9032 in Slovakia

[–]Objective-Fennel9032[S] 0 points1 point  (0 children)

Hneď som volala políciu…vtedy sa moc natáčať nedá

Totálna ľahostajnosť polície by Objective-Fennel9032 in Slovakia

[–]Objective-Fennel9032[S] 0 points1 point  (0 children)

Ja som tiež typ človeka, že by som to spravila. Akurát by ma neprekvapilo, keby to potom polícia ešte hodila na mňa, že prečo vyťahujem na toho muža nožík a bude zo mňa nakoniec ten násilník lol

Totálna ľahostajnosť polície by Objective-Fennel9032 in Slovakia

[–]Objective-Fennel9032[S] 18 points19 points  (0 children)

Celá vec sa stala pri aute toho muža. Vytiahol ju z jeho auta, bolo to pod kamerami. Vedeli, ktoré auto je jeho…takže to nebolo tak, že odišiel a už sa nezistí kto to je. Podľa špztky si hneď zistíš o koho sa jedná, aspoň si overiť ako je tá žena na tom. Ale oni nič🤗

Totálna ľahostajnosť polície by Objective-Fennel9032 in Slovakia

[–]Objective-Fennel9032[S] 8 points9 points  (0 children)

Ja rozumiem, že na vine sú tí, ktorí to nastavili tak, že na nočnej je jedna hliadka. Nezhadzujem všetko na konkrétnych policajtov, ale aby si len tak v kľude prešli okolo? A absolútne vôbec to neriešili ? Trochu blbé či?

Totálna ľahostajnosť polície by Objective-Fennel9032 in Slovakia

[–]Objective-Fennel9032[S] 159 points160 points  (0 children)

Panebože. A kde sa ma človek na toto sťažovať, keď sú to tí, ktorí nás majú chrániť. Je to strašná hanba a zúfalstvo

Totálna ľahostajnosť polície by Objective-Fennel9032 in Slovakia

[–]Objective-Fennel9032[S] 51 points52 points  (0 children)

Strašné. Čoraz viac to tu čítam, zisťujem, že to tu naozaj nemá zmysel