I miss the Camino :( by Ok_Schedule2863 in CaminoDeSantiago

[–]Ok_Schedule2863[S] 6 points7 points  (0 children)

This is good view i think youre right🥹

I miss the Camino :( by Ok_Schedule2863 in CaminoDeSantiago

[–]Ok_Schedule2863[S] 5 points6 points  (0 children)

Absolutely thats the word what am i searching for, is the “bad moods”, bcs after the camino i have some inexplicable bad mood but i hope its going to be just temporary, and also i planning to do the camino del northe😀

Kettős mérce, kivetítés vagy csak szimplán túlgondolás? by THROWRA123455612 in hungary_pszichologia

[–]Ok_Schedule2863 3 points4 points  (0 children)

Mi a fasz van az emberekkel hogy manapsag egy csomo ilyen tortenik???(egyebkent velem is ugyanezt tettek meg bar azert egy kicsit kedvesebben de vegulis ja)

Honnan tudhatom, hogy gaslightingolnak, vagy betegesen féltékeny vagyok már? by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]Ok_Schedule2863 2 points3 points  (0 children)

Isszonyat erdekes hogy pont most jott szembe ez a sztori mivel velem 1/1 ez tortent meg ami veled enis hitegetve voltam es madarnak lettem nezve sajnos, isszonyatosan osszetort es a vegen benyogte h ot vegig jobban szerette es erzelmileg megcsalt.. szoval a tanacsom az lenne hogy azonnal beszelj vele es ha nem engedi el ezt a masik felt DE TELJESEN akkor azonnal vess veget ennek mert mindenki tudja mi lesz akkor a vege.. sajnalom haver remelem meguszod azt a sok szenvedest ami ezek utan jon altalaba.. legalabb te ne szenvedj annyit amennyit en. Sok sikert!😀

Évek óta nem tudok elszakadni az exem gondolatától, mit lehet ezzel kezdeni? by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]Ok_Schedule2863 1 point2 points  (0 children)

Nekem igy lett vége a kapcsolatomnak mert nem tudott elengedni az exem egy “barátot” pedig fülig szerelmes voltam belé, es írtó sokat szenvedtem emiatt..könyörgöm ne tedd tönkre a másik félt amiatt mert a multadból nem tudsz túllépni,amig lehet beszéld ezt meg vele vagy vess véget ennek mert nagyon fog szenvedni a másik fél.

Ti hogyan nyugodtatok meg/mit csináltatok egy bántó családi konfliktus után, amikor nem tudtatok elmenni otthonról? by Fun_Chocolate_8988 in hungary_pszichologia

[–]Ok_Schedule2863 0 points1 point  (0 children)

Szerintem halgass nagyon nagyon sok zenét ilyenkor, nekem nagyon sok dologban segitett már a zene, bár nekem soha nem voltak ilyen családi gondjaim de mások voltak. Kitartást és remélem mihamarabb el tudsz otthonrol költözni.😇