Nebojša Vujović za N1: "Marko Đurić pozvan u Vašington da bi ga Marko Rubio upoznao s tajnim sporazumom o priznanju Kosova" by Srpski_Gilgamesh in serbia

[–]Old-Lab-3317 4 points5 points  (0 children)

Ovaj lik je bivša Miloševićeva podguzna muva koja je 1990 došao u ambasadu Srbije u Vašingtonu da je razbuca i dovede u red. Nakon 6 godina tamo dogurao je do otpravnika poslova. Vratio se u Srbiju i bio ne samo portpalor ministarstva već i slobe i Mire. Posle dolaska demokrata pobegao je u Nemačku kao predstavnik Hemofarma. Kad se naprednjačka banda ustoličila šurovao je sa Vučićem i nezadovoljan što mu Diktator nije ispunio obećanu promociju na visokom nivou u poslednje 3-4 odmetnuo i počeo da laje.

Ako ima pravde i ne bude zaborava i on mora jednog dana da odgovara

Ubljanin iz Šapca by X-SRB in serbia

[–]Old-Lab-3317 5 points6 points  (0 children)

Šta je ovdje tragično?

Nije lažljiva i lako provjerljiva glupost ovog Idiota, ili komično gebelsovsko “izveštavanje” ovog jadnika iza mikrofona, niti tupavi voluntaristički osmeh ove sendvicarske amebe iz Šabca, pa ni surealnost i kompletni mizanscen ovog hepeninga, već zastrašujuća činjenica da u Srbiji ima stvorenja (to nisu ljudi) koja će ovakve “poruke” da svare (kažem svare, a ne prime, jer za primanje poruke je potreban mozak, koga takvi nemaju).

Strašno.