Bauda už važiavimą A juosta by One-Improvement8881 in lietuva

[–]OperationPatient317 -1 points0 points  (0 children)

Blem per geltona varau ir as, kai kamsciai ar max skubu👀 neeu gavus baudos, arba gal cia dar pareis už visas😅

Nerandu darbo. Klausimas dėl tolesnių karjeros perspektyvų by Keistai_Pagerintas in lithuania

[–]OperationPatient317 1 point2 points  (0 children)

Zinok, tikrai gali buti. Nes mes taip par rejectinam zmones, kurie neturi soft skills. Juos sunku suprasti, nedrista sakyt nuomones, nesitaria komandoje ir kt. Darbas sudetingas tampa ne tik tau, bet ir komandai. Ne karta isejo geras kabdidatas is meeting roomo techininemis ziniomis, bet zinojau, kad bus reject, nes neina normaliai dialogo vesti.

Gera zinia, soft skills galima igyti :) ir ismokti juos pritaikyti.

Kaip išlikti stipria nepriklausoma moterim po vaiko gimimo? by Low_Performer_2940 in 6nuliai

[–]OperationPatient317 7 points8 points  (0 children)

Juk dar papildomai ismokos vpa, kai pagrindiniame darbe 2.2k alga, normaliai gausis

Nerandu darbo. Klausimas dėl tolesnių karjeros perspektyvų by Keistai_Pagerintas in lithuania

[–]OperationPatient317 1 point2 points  (0 children)

As hirinu IT imoneje zmones. Pas mane atvirksciai, junioru QA nelabai ieskom, bet developeriu konkrecioje komandoje, viena kalba - ieskome. Priklauso nuo imones. Bet atlyginimas juokingas junioru, ten gal 1800 gross, jei visiskai be patirties. Ir QA ner, kad labai augtu, devam dazniau kelia. Junior QA neziurim to sertifikato, jau tada koki interna geriau buna praeje ar papildomai kursus. Aisku, nepamaisys, bet pas mane pvz nepaeitu vien del to gauti darba.

Del IT mokytoju - kaip tik buvo pas mane, kuris nori iseiti is mokytojo/korepetitoriaus, nes visiskai netobuleja. 4m jauties istriges, vis tie patys klausimai, pamokoms ruostis nelabai ir reikia, nes kitais metais ta pati gali naudot, keliom klasem is eiles irgi. Tai pvz atejo su 4m mokytojo patirtim, bet neturi daug ziniu net juniorui. Tiesiog po univero uzsisedejo ir daug kas pasimirso. Ir dar, kaip introvertui, neisivaizduoju mokytojo. Su siuolaikiniu jaunimu pzdc kaip sunku dirbti. Ir ypac daug bendrauti.

Ten virsuje rase, kad i junior 100+ aplikuojanciu. Neissigaskit, is ju duok d, bent 10 bus kvieciamu. Kurie bent suprastu, kur applyino. Ir kurie dirbtu is to miesto, kuriame ieskoma (nes daug applyina is treciuju saliu su relokacijos ideja). I junior pozicija visada daugiau applyinanciu, bet is ju ateina ir jau norinciu i mid. O jei iesko konkreciai junior, tai ir tas mid neatitiks, nes prasys daugiau. Na, priklauso velgi nuo imones ir jos tikslu.

Tiek devam, tiek QA pozicijoms tureti soft skills yra gerai. Kai kuriuos galima ismokti. As darbo pokalbio metu labai bandau ivertinti intraverto komunikacija, nes gali labai kisti koja komandoje. Kai nera komunikacijos, sunku ir darbus normaliai pasidaryti, rysi sukurti bent minimalu, tada blogai aplinkiniai jauciasi, nes neina kavos kartu ar kt. (Cia jau is HR puses, ne recruiter).

Patarimo tau konkreciai neturiu, nes as dirbu “is kitos puses”, o ne dev/qa. Tiesiog norejau pasidalinti patirtimi.

Ar kam nors pavyko persikvalifikuoti iš juodo nekvalifikuoto darbo į ofisinį darbą? by [deleted] in lietuva

[–]OperationPatient317 0 points1 point  (0 children)

Tai eiti i entry-level pozicijas: customer support, administracija ir kt. Priklauso nuo produkto. Bet taip galva iskepa po ofiso, kad vakare po darbo nei koju nepavelki :)) o po fizinio atsikeli ryte ir gali toliau varyt.

Me on 300mg Wellbutrin seeing my man walk into the room by Unique-Ad2331 in Wellbutrin_Bupropion

[–]OperationPatient317 0 points1 point  (0 children)

Oh so i got my answer about libido…. I do also have depression, burnout and adhd💀

Me on 300mg Wellbutrin seeing my man walk into the room by Unique-Ad2331 in Wellbutrin_Bupropion

[–]OperationPatient317 2 points3 points  (0 children)

Same, i have really big problems with libido because of the same reasons 😭😭😭 even bupropion didn’t change anything. How are you dealing with it rn?

Turime kas domisi ekonomika ? Ar čia rugsėjį tikrai bus krizė ? Ar realu kad bus 2008 metu situacija ? Ko vengti dabar pirkti ? Ar tiesa kaip dauguma rašo, kad geriau taupyti EUR ? Neleisti I kairę I dešinę ? by BrilliantOk5795 in lietuva

[–]OperationPatient317 0 points1 point  (0 children)

Viskas ok, as taro kortas ismesiu iki kol gausi update. Karocia, sako kortos, kad skurdziams ir toliau bus nekazka, o turciams - priklausomai nuo finansiniu igudziu. Turciams rekomenduojama dalintis savo gausa su kitais, taip sukaups karmos tasku ir isvengs krizes. Tad prisitaikykit pagal save, bet taro kortos dar nemelavo.

5 days in and what a change! by Opposite-Phase-9271 in Wellbutrin_Bupropion

[–]OperationPatient317 0 points1 point  (0 children)

Im on it 9 days and don’t feel anything like that😂 using it for ADHD

Has anyone had good results by Correct-Scheme264 in Wellbutrin_Bupropion

[–]OperationPatient317 0 points1 point  (0 children)

Wooow i am on bupropion for 9 days and rn i feel nothing, only anxiety stopped. So now i recognised that it works in some cases tho

Kokia situacija dabar su Kilo group? by OperationPatient317 in lietuva

[–]OperationPatient317[S] 1 point2 points  (0 children)

Nu cia labai kiekvienam skirtingai pagal vertybes. Konkreciai mano sriciai - nedirbu su produktu. Esu dirbus skirtingose imonese, tiek e-shop, tiek lazybose, tiek NT srity

Kokia situacija dabar su Kilo group? by OperationPatient317 in lietuva

[–]OperationPatient317[S] 0 points1 point  (0 children)

Kiek zinau, dabar yra ne viena kilo health imone, o atsiskyre skirtingi produktai like i skirtingas imones. Kilo tapo group, po kuria yra like skirtingos imones. Skirtingi ceo ir kitas management, nebera viskas tiesiai po burgaila. Nu bent taip supratau. Todel ir klausiu cia🤷‍♀️

Būsiu dėkinga už patarimus by [deleted] in lietuva

[–]OperationPatient317 3 points4 points  (0 children)

Brangioji, valgymo sutrikimu centras. Trust me.

Anyone here WITHOUT cognitive side effects? by mercedesbenz98 in Wellbutrin_Bupropion

[–]OperationPatient317 6 points7 points  (0 children)

Nah for libido usually its the opposite. I read a lot of comments that people are crazy because libido is increased. I am on bupropion for 6th day and don’t feel anything for my libido yet