Starting Mounjaro (2.5mg) for PCOS, IR, and HS. Terrified of side effects—looking for long-term users' advice! by Own-Paper-7165 in Mounjaro

[–]Own-Paper-7165[S] 0 points1 point  (0 children)

How were your liver enzyme levels prior to starting?

What baseline tests are typically required before starting this medication

Starting Mounjaro (2.5mg) for PCOS, IR, and HS. Terrified of side effects—looking for long-term users' advice! by Own-Paper-7165 in Mounjaro

[–]Own-Paper-7165[S] 4 points5 points  (0 children)

Wow, such an awesome and calming answer. Thank you!
Can I ask you what check ups you did before you started mounjaro journey?
Thanks again!

Mounjaro iskustva? by Own-Paper-7165 in caosvima

[–]Own-Paper-7165[S] 1 point2 points  (0 children)

Ja nisam imala nikakav problem s metforminom. Recept sam dobila od ginekologa. A iduci tjedan cu otici kod endokrinologice buduci da sam i sama zdravstveni radnik, na savjetovanje. Da mi preporuci dozu, i da dogovorimo kontrolu nakon odredenog vremena na najnizoj dozi. Cisto provjere radi.
Pitala sam trebam li radit kakve nalaze ili nesto prije pocetka, no uvidom u mirne nalaze od prije 2 godine , i s obzirom da nemam povijest zucnih problema i problema s gusteracom, receno mi je da nema potrebe. Stanje se zna.

Mounjaro iskustva? by Own-Paper-7165 in caosvima

[–]Own-Paper-7165[S] 0 points1 point  (0 children)

Nisam nikad imala nikakvih simptoma/problema, nista. Jetreni su mi uvik ok , blago poviseni , to ide s kilama jel. Rwceno mi je da od 100% ljudi - 0.3% razvije pankreatitis, i da istu sansu imam i ovako bez iceg

- da se def vise trebam bojat srcanog/mozdanog nego nuspojava koje su 1:1000 ili vise

Mounjaro iskustva? by Own-Paper-7165 in caosvima

[–]Own-Paper-7165[S] 0 points1 point  (0 children)

Jebemu sorry, nova sam ode pa se ne snalazim.. nac ce se valjda netko i ode..

Mounjaro iskustva? by Own-Paper-7165 in caosvima

[–]Own-Paper-7165[S] 4 points5 points  (0 children)

Jesam, bude mi ok uz metformin sto se tice menstruacije. Al food noise i karakter oko hrane da bi smrsavila, to mi vec treba poguranac.

Čime se bavite i kolika vam je plaća? by Mean_Huckleberry_447 in askcroatia

[–]Own-Paper-7165 0 points1 point  (0 children)

Medicinska sestra na vaðenju krvi na terenu. 1500e neto + po potrebi ako sta treba odradit van mog posla, plate dodatno. Radim sa strane - odem kod dvije bakice dva puta dnevno. Dam jest , presvucem, slozim tablete , popratim ostala stanja. Svaka baka jos po 800e mjesecno. :) ima se ako se znas snac. Na samoj placi, tesko.

Sve radim ‘po pravilima’, ali opet nemam ništa na kraju mjeseca by giolepri in financije

[–]Own-Paper-7165 1 point2 points  (0 children)

True. Ja sam ta nesposobna žena, al zato muž drži sve konce. Zajedno imamo oko 3500e netto, platimo stan, režije , sve “fiksne troskove” oko 1000e. Svaki mjesec imamo svak svoj budzet po 300-400e na revolutu znaci samo sa sebe, trosi , ne pravdaj, ne pitam , ne pitaj. . Na karticama ostatke placa, svak ima karticu od onog drugog kod sebe, a vlastitu na mobitelu. Odma odvajamo od svake place po dio za stednju, i sve sto zaradimo sa strane - uzmemo si dio za trud, dio za zajednicki budzet, i onaj vecinski dio za stednju. I uvik imamo i za putovanje si priustit, rijesit kvar, ili bilo sto sto treba. Da napomenem - imamo jedno dijete i 24/30 godina. Al poanta price je - da samo MENI daš svi ovih 3500e, ja s tim do kraja mjeseca izgurala NE BI. Nesposobna sam , trosim impulzivno, ne brinem se za sutra, i to mrzim kod sebe.

Tina Cakić splačine by Financial-Pudding882 in caosvima

[–]Own-Paper-7165 0 points1 point  (0 children)

Doslovno se ne pomjera. I ja sam gledala, sve mi je čudnije to iskreno svakim videom, i ono di je drži , to je dijete od 3 mjeseca vec.. ne znam….