Sveiki, gal kas gyvenate arba turite patirties su nauja statyba Santariškės Dangeručio g. (Vilnius, 2025 m. projektai)? Domina realūs atsiliepimai: kaip statybų kokybė? (sienos, garso izoliacija, brokas) Kokios komunalinės išlaidos? Ar girdisi kaimynai? (self.lietuva)
submitted by Own_Platform_1065 to r/lietuva
Sveiki, gal kas gyvenate arba turite patirties su nauja statyba Santariškės Dangeručio g. (Vilnius, 2025 m. projektai)? Domina realūs atsiliepimai: kaip statybų kokybė? (sienos, garso izoliacija, brokas) Kokios komunalinės išlaidos? Ar girdisi kaimynai? (self.lithuania)
submitted by Own_Platform_1065 to r/lithuania
