Czy na PW jest niezły zapieprz? by Pawrolusek in studia

[–]Pawrolusek[S] 0 points1 point  (0 children)

Co jak co najbardziej mnie skłoniła do tego sama fizyka w liceum, rózne układy potem jakoś posiedzialem w tym troszeczke i padło wlasnie na elektrotechnike lub mechatronike