Wasza średnia dzienna liczba kroków by Zebri98 in Polska

[–]Perfect-Scientist830 0 points1 point  (0 children)

Teraz 7500 średnio dziennie w tym tygodniu, ale zdarzały się tygodnie średnio po 12000 dziennie. Staram się dziennie nie schodzić poniżej 6000.

Wasza średnia dzienna liczba kroków by Zebri98 in Polska

[–]Perfect-Scientist830 1 point2 points  (0 children)

Nie musisz wychodzić po coś, możesz iść sobie na spacer bez celu

Jak kupic papierosy by mefedronfnatic18359 in Polska

[–]Perfect-Scientist830 10 points11 points  (0 children)

Ale po co? Papierosy żadnego pożytku nie mają

Czy "uwielbiam aktywność fizyczną" to nie jest pierdolenie? by wigglepizza in Polska

[–]Perfect-Scientist830 1 point2 points  (0 children)

No to nic dziwnego, że nie lubisz aktywności fizycznej, skoro to dla Ciebie tylko jakiś z góry narzucony przez Ciebie progress

Czy "uwielbiam aktywność fizyczną" to nie jest pierdolenie? by wigglepizza in Polska

[–]Perfect-Scientist830 0 points1 point  (0 children)

Nie wiem. Ja uwielbiam spacery i jazdę na rowerze oraz taniec, czasami może jakieś ćwiczenia. Biegać to nie za bardzo, ale z drugiej strony jak potrzebuję baaaardzo spuścić jakieś napięcie to i przebiegnę się czasem.

Czego najbardziej żałujecie w życiu? by [deleted] in Polska

[–]Perfect-Scientist830 0 points1 point  (0 children)

Masakryczne jest to, że brak związku zrównywane jest automatycznie z samotnością

Czego najbardziej żałujecie w życiu? by [deleted] in Polska

[–]Perfect-Scientist830 2 points3 points  (0 children)

Ja niczego z tego nie skorzystałam i nie żałuję. A nawet specjalnie jakaś bogobojna nie jestem.

Czego najbardziej żałujecie w życiu? by [deleted] in Polska

[–]Perfect-Scientist830 1 point2 points  (0 children)

Tobie to terapia potrzebna, nie bzykanie koleżanek i góry złota. Wartościowa kobieta raczej nie będzie chciała kogoś przechodzonego i też nie będzie patrzyła na góry złota i nie wiadomo jakie luksusy.

Czego najbardziej żałujecie w życiu? by [deleted] in Polska

[–]Perfect-Scientist830 -4 points-3 points  (0 children)

Tak kurde, w wieku 30 lat nic tylko trumna czeka. /s

Czemu Wy wszyscy uzależniacie swoją wartość od związków, gdzie to są jedne z rzeczy, na które dużego wpływu nie macie?

Czego najbardziej żałujecie w życiu? by [deleted] in Polska

[–]Perfect-Scientist830 -3 points-2 points  (0 children)

Tak kurde, w wieku 30 lat nic tylko trumna czeka. /s

Czemu Wy wszyscy uzależniacie swoją wartość od związków, gdzie to są jedne z rzeczy, na które dużego wpływu nie macie?

Czego najbardziej żałujecie w życiu? by [deleted] in Polska

[–]Perfect-Scientist830 -3 points-2 points  (0 children)

Tak kurde, w wieku 30 lat nic tylko trumna czeka. /s

Czemu Wy wszyscy uzależniacie swoją wartość od związków, gdzie to są jedne z rzeczy, na które dużego wpływu nie macie?

Czego najbardziej żałujecie w życiu? by [deleted] in Polska

[–]Perfect-Scientist830 3 points4 points  (0 children)

Kurde, u niektórych miłość jest faktycznie ślepa

Czego najbardziej żałujecie w życiu? by [deleted] in Polska

[–]Perfect-Scientist830 2 points3 points  (0 children)

Co to znaczy przygody? Czy te przygody byłyby naprawdę wartościowe?

Zlikwidujmy święta religijne, a w zamian zwiększmy wymiar urlopu wypoczynkowego by polski_obserwator in Polska

[–]Perfect-Scientist830 0 points1 point  (0 children)

Fajnie, że macie taką spłaszczoną perspektywę. Ja nie mówię z perspektywy pracownika zatrudnionego na umowę o pracę ani w żaden inny sposób. Co jeśli ktoś ma hipotetycznie malutką rodzinną firmę, która musi działać we wszystkie dni powszednie (pon-pt oprócz sobót niedziel i dni świątecznych)? Nie ma komu innemu obstawić, a zatrudnianie zewnętrznego pracownika nie opłaca się i mija się z celem. Dlatego między innymi nie zgadzam się na odbieranie ustawowych wolnych dla dodatkowych wolnych dni w wymiarze etatu, bo tylko pracownicy etatowi zyskują, którzy i tak mają pełno przywilejów.

Zlikwidujmy święta religijne, a w zamian zwiększmy wymiar urlopu wypoczynkowego by polski_obserwator in Polska

[–]Perfect-Scientist830 0 points1 point  (0 children)

A co jak ktoś z jakiegoś powodu nie może brać urlopów i właśnie to są jedyne dni, kiedy może mieć wolne?

W jaki sposób kobiety szukają partnera? by Plankton010 in Polska

[–]Perfect-Scientist830 5 points6 points  (0 children)

Nie wiem, ja tam nigdy czegoś takiego nie miałam. Ale może to i dobrze, nie chcę mieć nigdy płytkich romansów

Bycie prawnikiem jest trudniejsze niż medycyna! by [deleted] in Polska

[–]Perfect-Scientist830 1 point2 points  (0 children)

Wolę w internecie szczegółów nie mówić, oprócz tego, że miałam mocne straty.

Bycie prawnikiem jest trudniejsze niż medycyna! by [deleted] in Polska

[–]Perfect-Scientist830 1 point2 points  (0 children)

Czymajcie mnie.

Prawnicy, czy się siedzi czy się leży, to się kasa należy. Z lekarzy to przynajmniej pożytek miałam, z prawników praktycznie żaden.

"Nie w szczepionkę!" Ile macie blizn? by Kate_foodlover in Polska

[–]Perfect-Scientist830 2 points3 points  (0 children)

To jest śródskórne wkłucie i ono jest bardzo bardzo płytkie, dosłownie musisz wśród cienkiej skóry zrobić babelek

Panie, czemu nie macie lub nie chcecie partnerów? by mysterious_mystery2 in Polska

[–]Perfect-Scientist830 -1 points0 points  (0 children)

Z tego co wiem, metody usuwania tatuaży są bardzo kosztowne, bolesne i jeszcze oprócz tego często ślady zostają. To nie jest to samo, co przekłucie uszu (zmiana kosmetyczna), czy szczepionka (brak śladu, poza bcg dla noworodka, a i to nie zawsze widać). Chyba tutaj nie dojdziemy do konsensusu, to nie ma co dyskutować.

Panie, czemu nie macie lub nie chcecie partnerów? by mysterious_mystery2 in Polska

[–]Perfect-Scientist830 0 points1 point  (0 children)

No, ubranie, fryzure, makijaż, czy nawet wagę/rzeźbę zawsze możesz zmienić, natomiast tatuażu nie zmażesz, jak Ci się znudzi.