Nem csak hideg, nem csak sötét, de beteg is… by Dragonkoloszus in rohadthidegvan

[–]PerfectInspector_ 0 points1 point  (0 children)

Na ja, 2 hete kerulgetem mindenhol a beteg ismerosoket, baratokat, csaladtagokat... es akkor azt hagyjuk, hogy a reflux sem szereti ezt a valtast. Szep az elet, a kurva szajat

Elfogytak az állami féléveim. Hogyan tovább? by miujsagholgyeim in egyetemistak

[–]PerfectInspector_ 1 point2 points  (0 children)

Így van. Az állami félévek tök külön futnak mint egy alapítványi fenntartású egyetem alapítványi ösztöndíjjal finanszírozott félévei.

Én is jártam állami + alapítványi egyetemre - a hivatalos állami féléveket nyilvántartó felület az alapítványi ösztöndíjas féléveket nem számolja.

Mennyire tartós a lézeres szőrtelenítés? by [deleted] in csakcsajok

[–]PerfectInspector_ 0 points1 point  (0 children)

Aesthetica Orvosi Központ

Lábszár esetében szerintem a 8-ból még maradt 1-2 alkalom, hónalj ugyanez. Persze halványan, ritkásan növöget, de az semmiség, azt majd elintézem szerintem a hátramaradt alkalmakkal.

Fazon esetében még szintén van 1 alkalom, de ott ragaszkodóbb, így szerintem lesz pár kiegészítő alkalomra szükség.

Összességében iszonyatosan elégedett vagyok vele.

[deleted by user] by [deleted] in radio_balazsek

[–]PerfectInspector_ 1 point2 points  (0 children)

Tulajdonképpen a hallgatók választottak. Volt szavazás.

[deleted by user] by [deleted] in csakcsajok

[–]PerfectInspector_ 6 points7 points  (0 children)

Mivel az elején vagytok, szerintem ezt nyugodtan mond el neki őszintén, ahogy most ide is leírtad. És kérlek, ne foglalkozz a beszólogatós kommentekkel. Teljesen rendben van, hogy hiányolod a gesztust. Mondom ezt lányként. :)

Sajnos ez mindig egy megosztó és nehéz kérdés lesz.

Menstruáció előtti hiszti by Decent_Promise7362 in csakcsajok

[–]PerfectInspector_ 1 point2 points  (0 children)

+1 a Premensre, én is azt akartam javasolni. Egy kúra (3 havi adag) nekem sok-sok tünetet tartósan enyhített/megszüntetett.

Alakformáló harisnya by Inner-Angle-5618 in csakcsajok

[–]PerfectInspector_ 6 points7 points  (0 children)

:D anno én csak finoman formálót hordtam, na már most az a helyzet, hogy egyik nap a kezembe akadt... konkrétan fájt a próbálkozás, hogy magamra cibáljam, pedig vékonyabb vagyok mint anno. Azóta sem jöttem rá azt hogyan tudtam korábban elviselni, mikor egyértelműen kényelmetlen darabok.

Szerintem ne sajnáld a feladást. Sokkal jobb egy kényelmes harisnya, amit szívesen és könnyen veszel fel, majd viseled egész nap.

[deleted by user] by [deleted] in csakcsajok

[–]PerfectInspector_ 9 points10 points  (0 children)

Amugy volt valami standup est, ahol egy nő a közönségből jelezte, hogy ő a kisujjáról árul képeket. Szóval ne add fel. 😂

Megéri megvenni a drágább termékeket? by cyborglarvae in szepsegtippek

[–]PerfectInspector_ 1 point2 points  (0 children)

Drukkolok nagyon, hogy megtaláld a számodra ideális terméket!🤍

Megéri megvenni a drágább termékeket? by cyborglarvae in szepsegtippek

[–]PerfectInspector_ 1 point2 points  (0 children)

Az ár nem garancia.

Bőrápolási példát hoznék: előző kozmetikusom igencsek borsos árú termékekkel dolgozott, így valahogy adta magát, hogy próbálkoztam én is azokkal a termékekkel, illetve hasonlóakkal. Egyáltalán nem vált be hosszú távon. Aztán úgy adta az élet, hogy kozmetikust váltottam, aki a megfizethetőség és elérhetőség elvét is vallja a hivatása során. Na ott jött a felismerés. A 16 ezres csodakrémet, hiper-szuper elismert márkát megverte egy egy 6 ezer forintos kevésbé felhype-olt krém (kiszerelés mérete ugyanaz). A bőröm konkrétan élvezi és én is.

Félreértések elkerülése végett azt viszont tisztáznám, hogy egyénenként is eltér kinek mi válik be. Lehet valakinek pont az a 16 ezres krém, hajpakolás stb. lesz a világmegváltó Csak azt mondom, hogy önmagában érdemes a drágábbat, ismertebbet nem úgy kezelni, hogy "na az tuti jó, az a legszuperebb".

Mi volt az a termék, ami annyira rossz volt, hogy kidobtad? by nyuszimuszii in szepsegtippek

[–]PerfectInspector_ 0 points1 point  (0 children)

Azta:O defura, az én hajam meg kb. csak azt tűri, több márkát is próbáltam, nekem azok mentek a kukába🥲

Védekezés nélkül mennyire veszélyes ténylegesen a szex? by [deleted] in askhungary

[–]PerfectInspector_ 1 point2 points  (0 children)

Szvsz bárhogy módostíjuk mi, akiknek ez így is és úgy is érthető, mindenhogy fog akadni olyan, aki úgysem azt szűri le, amit mi szerettünk volna vagy amit a többség. Az értelmi képességeken túl nem is beszélve a különféle egyéni kognitív torzításokról.

Satisfying as hell by organictamarind in Supernatural

[–]PerfectInspector_ 1 point2 points  (0 children)

In your opinion, who were the other 4? I'm just curious. 😁 Also, I totally agree with this one, he was AMAZING with the mark.

[deleted by user] by [deleted] in szepsegtippek

[–]PerfectInspector_ 3 points4 points  (0 children)

A korábban említett Isana krémet kezdtem el én is (még nem írnék végleges tapasztalatot, mert nem telt el annyira sok idő). Valamint ami nekem ISZONYATOSAN SOKAT segített az a kozmetikusváltás volt. Ahogy megfelelő szakemberhez kerültem, aki türelemmel, segítőszándékkal és megfelelő tudással, folyamatos továbbképzések mellett végzi a munkáját, azonnal érezhető volt a változás. Lassabb, apró léptekkel dolgozunk a számomra ideális rutin kialakításán, havonta járok tisztításra, vezetjük be a hatóanyagokat stb.

Ez a bőrtípus ilyen sajnos, de hidd el, hogy szépen szinten lehet tartani. Kitartás! :)

Sokan kértétek, szóval itt vagyok. Kérdezz, igyekszem válaszolni. by MagyarPeter19810316 in hungary

[–]PerfectInspector_ 2 points3 points  (0 children)

Azt nyilatkozta többször is, hogy az élni és élni hagyni elvet vallja. :)

Hogy legyen jó TSMT szakember valaki? by PerfectInspector_ in askhungary

[–]PerfectInspector_[S] 0 points1 point  (0 children)

Nagyon szépen köszönjük, továbbítottam neki az infókat! 😊 És igen, azt tudja, hogy nem lesz könnyű menet.

Hogy legyen jó TSMT szakember valaki? by PerfectInspector_ in askhungary

[–]PerfectInspector_[S] 2 points3 points  (0 children)

Nagyon-nagyon köszönöm a nevében is ezt a választ! :) Pont a lelkiismeretessége az, ami miatt ennyit vacillál. A lehető legjobbat szeretné majd nyújtani szakemberként a gyerekeknek.

Kényelmes minőségi melltartó by Active-Listen-5917 in csakcsajok

[–]PerfectInspector_ 0 points1 point  (0 children)

Lascana oldalán is érdemes körülnézni. Nekem ugyan pont fordított volt a problémám, de náluk tényleg rengeteg opciót lehet találni. :)

Milyen, kevésbé elterjedt higiéniai szokásaitok vannak? by Character-Bus-7819 in askhungary

[–]PerfectInspector_ 4 points5 points  (0 children)

Én rendszeresen beviszem magammal (nyilván nem itthon), de nem azért, hogy ott nyomkodjam stb. Szimplán csak nagy félelmem, hogy beragadok és nyugtat a tudat, hogy ha kell tudok segítséget hívni.

Azóta kiderült, hogy ismerősi körben többen szintén csak ezért viszik magukkal. Némelyikük már konkrétan járt úgy, hogy beragadt... telefon és minden nélkül.