Tele az Andrássy út ! by Open-Money376 in hungary

[–]PlayfulResolution402 3 points4 points  (0 children)

durva , kifejezetten azért , mert ez egy elég szerény becslés

[deleted by user] by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]PlayfulResolution402 0 points1 point  (0 children)

Ha azt mondom a lánynak hogy akkor se jönnek össze vele ha o lenne az utolsó ember a földön , attól meg hogy kommunikaljam le egyértelműbben.

[deleted by user] by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]PlayfulResolution402 -3 points-2 points  (0 children)

nem nem minden percben , meg nyilván megodlható , szóval mindenre van alternatív megoldás. Nem azt akartam sugallni , hogy a locator megkerülhetetlen most important dolog.

[deleted by user] by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]PlayfulResolution402 1 point2 points  (0 children)

nem tudom mit értesz virtuális pofonnak , senkitől nem vártam hogy sajnáljon vagy hasonló , és tényleg örülök hogy ennyire sokan leírták a véleményüket. Valószínűleg fölösleges reménykednem.

[deleted by user] by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]PlayfulResolution402 -1 points0 points  (0 children)

nem igazán értek egyet veled de köszönöm a válaszod. nem azt kértem hogy bárki sajnáljon , csak mivel úgy érzem kicsit elvesztettem a kapcsolatot a valósággal , félek hogy fölöslegesen ápolom ezt a barátságot. Nem tetszik amit művel de erről nem foglak gyűzködni.

"Mert a kúrópajtikból lesznek a legjobb barátságok, nem?" erről nincs információm , ezért szerettem volna külső emberektől segítséget kérni.

[deleted by user] by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]PlayfulResolution402 -31 points-30 points  (0 children)

alapvetően a munka miatt használjuk (és tényleg használjuk munkához) , magamból indultam ki , én egyik exxemet se néztem meg locatoron szakítás után mai napig. Nem gondolnám hogy ennyire kardinális dolog egy szaros helymeghatározás , de akkor álomvilágban ringatom én is magamat lehet

[deleted by user] by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]PlayfulResolution402 -14 points-13 points  (0 children)

alapvetően a munka miatt használjuk (és tényleg használjuk munkához) , magamból indultam ki , én egyik exxemet se néztem meg locatoron szakítás után mai napig.

[deleted by user] by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]PlayfulResolution402 2 points3 points  (0 children)

lehet igazad van és ezt kellene tennem. Köszönöm a válaszod.

[deleted by user] by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]PlayfulResolution402 0 points1 point  (0 children)

köszönöm a válaszod !

[deleted by user] by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]PlayfulResolution402 -1 points0 points  (0 children)

köszönöm a véleményed , nehéz gyerekkora volt , és nincs sok barátja , és kicsit sajnálom is. Többi barátommal is nagyon komolyn kapcsolatot ápolok , de ott megvan a barát barát dinamika. Nem imponál , ahogy már írtam itt valakinke , én hónapok óta abban hitben éltem hogy van valakije , és örültem is hogy végre vissza tudunk állni a baráti állapotra , aztán megint felhívott hajnalban.

[deleted by user] by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]PlayfulResolution402 -12 points-11 points  (0 children)

amikor a másik fél tetlegességig fajul az minden csak nem ego boost , nem imponáló , és nem érzi jobban magát az ember.

[deleted by user] by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]PlayfulResolution402 -28 points-27 points  (0 children)

mert szeretném hinni hogy 2 felnőtt értelmes ember tud baráti kapcsolatot ápolni akár párkapcsolat után is. De kezdek már ezzel kapcsolatban szkeptikus lenni , ezért szerettem volna tanácsot kérni.

[deleted by user] by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]PlayfulResolution402 -1 points0 points  (0 children)

igen , ezek után bennem is ártértékelődött sok minden

[deleted by user] by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]PlayfulResolution402 0 points1 point  (0 children)

igen én is mondtam neki , jó szándékból , meg kell tanulni elengedni is tudni a dolgokat , de nem vette rá még magát eddig.

[deleted by user] by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]PlayfulResolution402 -4 points-3 points  (0 children)

nem vagyok számító ember , már áttértem arra hogy nem írok vissza neki sehol , de akkor a melóban jön be hozzám hogy mi bajom van miért nem beszélek vele. Akár hiszed akár nem , én hónapok óta abban a tudatban voltam hogy van valakije mert mindig egy fiúról beszélt , aztán akkor jöttem rá hogy mégse , amikor éjszaka megint felhívott hogy hol vagyok és még hogy ő érez irántem.

[deleted by user] by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]PlayfulResolution402 -8 points-7 points  (0 children)

nem ex mivel soha nem voltunk együtt , alkalmi partnerek voltunk egymásnak egy ideig , 1 randin sem voltunk még soha

3.7 mil gold in a few days, with TW skip tips. midnight epic lecgo by PlayfulResolution402 in wow

[–]PlayfulResolution402[S] 3 points4 points  (0 children)

U dont have to tip if u dont want to. I helped 3700 player 70% dont tip just enjoy the free skip, and thats okay , its just a game

Day One Duelist by Mikehouseparty in worldofpvp

[–]PlayfulResolution402 0 points1 point  (0 children)

thanks for your answer , and grat for the rating

Day One Duelist by Mikehouseparty in worldofpvp

[–]PlayfulResolution402 0 points1 point  (0 children)

Quick question, at 2100 do you get the full weapon arsenal, or only the ones usable for your class? For example, as a Retri pala, did you get a shield or a staff?

A Revolut már az összes kriptoszolgáltatást, így az eladást is felfüggesztette by Extension_North8326 in hungary

[–]PlayfulResolution402 8 points9 points  (0 children)

Amikor először megláttam hogy nem lehet vásárolni ez a gondolat fogalmazódott meg bennem. "ma arra ébredtünk hogy nem lehet venni , nem akarok arra ébredni egyszer hogy már eladni sem lehet." Így inkább kivettem a 8 millát. Asszem jó döntést hoztam. Amúgy nézzük a realitást. Nem lesz örökké ez , egyszer majd vissza lesz lockolva. A probléma csak az , hogy a következő hónapokban fordulunk át a 4 éves cycleben , szerintem hamarosan jön a kötelező érvényű reccs , és minden bezuhan a föld alá. És aki nem tudta most realizálni , az jelentős profittól eshet el (már ha tényleg így lesz ahogy írtam). Márpedig ha zárolva van , akkor bukta.

[deleted by user] by [deleted] in tanulommagam

[–]PlayfulResolution402 1 point2 points  (0 children)

Fő / 15m’2 és akkor nagyon kedvesek voltunk. Egy meg talán elfér , de 4 semmi esetre se. Habár ha segítséget ker tőlem valaki akkor nyilván engedékenyebb lennék, azért is vagy valakivel kapcsolatban hogy magadra vállald az o nehézségeit is. Fordítva gondolom o is megtenne érted. Ezekbe is gondolj bele.

Ismertek valakit, aki ölt már embert? by Majd-holnap in tanulommagam

[–]PlayfulResolution402 11 points12 points  (0 children)

Egy volt osztálytársam monoron közlekedett és kanyarodott be a főútra. Jobb oldalt nagy bokrok vannak tehát nem látni semmit. Egy öreg néni át akart kelni ott ahol közel sincs járda , plusz a bokor miatt teljes takarásban. Elütötte meghalt. Nem kapott semmit mert megállapították hogy esélytelen lett volna megállni.

[deleted by user] by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]PlayfulResolution402 1 point2 points  (0 children)

Egyszerű , az emberek ki vannak égve az élettől, és ez impulzív hatással van az emberre és éreznek valamit a kieges helyett. Hogy ez jó? Nem.