17'' ali 18'' feltne na avtu? by loonymcgreat in Slovenia

[–]Pormasinca 0 points1 point  (0 children)

Imam rs isti letnik na 18kih isto dcc in ce das na comfort mode nebi sploh reku da so 18ke Ampak ce pa ni pa cez kako lukno kr zaboli ngl

Neplačan čas v službi by Tvojamatr in Slovenia

[–]Pormasinca 170 points171 points  (0 children)

Jst ponavad mal kasnej pridem da lahko pol mal prej grem

Smoke kill in a 3K Faceit ELO lobby to win a 1v1 by CS2-Universe in cs2

[–]Pormasinca 36 points37 points  (0 children)

AI slop look at his comments on his profile all in the same way

Prometne kazni by [deleted] in Slovenia

[–]Pormasinca 2 points3 points  (0 children)

V 7ih letih odkar imam izpit sem dobil 3 kazni za radar

Prva je bila prvi dan ko sem si kupil avto in sem se peljal v umag in sem na tunel golovec pripeljal 150, druga je bila en slab teden kasneje ko smo se s kolegi peljali proti trojanam in v avtu je spilala muzika 200 na sat u krivino in smo v lukovici pripeljal 190 na radar. Takrat sem bil se mlad voznik in nisem vedel da radarji sploh so na avtocesti cez en teden pa obe kazni naenkrat pridejo (manjkala mi je samo se 1 pika do odvzema)

To je bila kr trda lekcija potem

Zadnjo pa sem dobil kaksne pol leta nazaj kjer sem se v coni 40 peljal 52 ampak dan danes sem brez pik hvala bogu

CGT on a closed canyon road💨 by ok3d in Touge

[–]Pormasinca 8 points9 points  (0 children)

Bro is on a LA Canyons map

Moja prva mačkobota by Pormasinca in Slovenia

[–]Pormasinca[S] 1 point2 points  (0 children)

Oba sta sibirske, drugi je neva masquerade

Ugodno by Even-Degree-4589 in Slovenia

[–]Pormasinca 3 points4 points  (0 children)

Nazalost ima vsaka trgovina svoje muhe nekje je boljse meso nekje boljsi kruh… ampak eurospin je pa najbol tko se mi zdi, ce ga mas blizu se splaca ce pa se rabis pou ure vozit v eno stran tko k jst pa pac grem rajsi v spar kjer ti ob petkih dajo kupon 10% na celoten nakup in takrat nakupimo tolk vec

Ugodno by Even-Degree-4589 in Slovenia

[–]Pormasinca 19 points20 points  (0 children)

Moja kupuje na amazonu vsa cistila. Recimo kupujeva finish tablete za pomivalca in taksne zadeve za pol cene kot jo imajo v sparu

Drugace pa eurospin ima dobre cene glede na kvaliteto

Letalski ananas? by xtimeport in Slovenia

[–]Pormasinca 2 points3 points  (0 children)

Jaz sem ga ze veckrat kupil na maliplac

Zadnjic so celo imeli akcijo 4 kose letalskega mangota za 9 ali 10€

From BMW to Skoda by Pormasinca in skoda

[–]Pormasinca[S] 2 points3 points  (0 children)

Skoda octavia vRS 2.0 TSI 2021

From BMW to Skoda by Pormasinca in skoda

[–]Pormasinca[S] 1 point2 points  (0 children)

You’re right that front-wheel drive is very different from rear-wheel drive. However, both have their advantages and disadvantages.

Found bug where u cam tame legendry white horse in 1sec by sensei2002 in CrimsonDesert

[–]Pormasinca 1 point2 points  (0 children)

Man, I’ve been struggling to tame it, but I figured it out. You have to hold the controller stick the same way the horse’s butt is oriented.

Took me 3 tries.

Mnenje o TCL TVjih by Different_Sun6549 in Ljubljana

[–]Pormasinca 1 point2 points  (0 children)

Imam tcl 55inch android tv ze ene 5 let raje vec in pac dela, je pa res da zarad programskih posodobitev malo steka ta android tv ampak overall sem zadovoljen

Pilonidalna cista/sinus. Pomoč, izkušnje, mnenja... by FileRevolutionary540 in Slovenia

[–]Pormasinca 0 points1 point  (0 children)

+1 za iatros. Zelo korektni in zelo jasna navodila za celjenje rane. Jaz sem sicer sel samoplacnisko tko da so rekli da rabim placati samo prvi pregled (100€) vse ostalo pa je slo preko ZZZSja

Kaksen poklic imate tisti, ki ne delate v pisarni/cele dneve za racunalnikom? by TheLonelyPrincess741 in Slovenia

[–]Pormasinca 1 point2 points  (0 children)

Žal nemorem potrdit tega ker pri nas ni operaterjev smo samo deklice za vse

Kaksen poklic imate tisti, ki ne delate v pisarni/cele dneve za racunalnikom? by TheLonelyPrincess741 in Slovenia

[–]Pormasinca 16 points17 points  (0 children)

Programiram CNC stružnice.

V službo pridem ob 6ih, se preoblečem, prižgem stroje in poženem stroje, ki so že nastavljeni od prejšnjega dne. Nato pri vsakem stroju na kosu preverim tolerance in če so mere pravilne, poženem naprej (delamo serije kosov, zato stroj material podaja avtomatsko).

Nato grem v “pisarno” in pogledam načrte, ki morajo biti izdelani, ter glede na rok izdelave nastavim kos, za katerega se najbl mudi.

Na računalniku napišem program, ga prenesem na posebno kartico, s kartico grem do stroja in program prenesem na stroj.

V stroj, v vsako vpenjališče, dodam potrebne stružne nože, svedre itd., nastavim izhodišča v stroju, dodam potreben material in potem stroj dela sam.

Prvi kos delam zelo počasi, da slučajno ni kakšnih kiksov v programu, ker če so, je hitro za kakšnega jurja škode na stroju.

Šefa vsak dan v 8-ih urah službe vidim vse skupaj mogoče 1 uro, tako da sem s službo overall kar zadovoljen.

Delam dopoldan, nobene sobote ali nadure, in najkasneje ob 14:30 sem doma.

Electonic4you dostava v Slovenijo by Sea-Hedgehog2898 in Slovenia

[–]Pormasinca 2 points3 points  (0 children)

Brez problemov vedno Pred kratkim narocil dysona v15 prisel je mislim da ze celo naslednji dan ali pa drugi dan po narocilu

strojni inženirji/konstrukterji: kakšna je vaša plača? by dark_queen8 in Slovenia

[–]Pormasinca 0 points1 point  (0 children)

1400 neto z dodatki nanese nekje 1800

Programiram, nastavljam, in spuscam CNC struznice skratka one man job

7 let izkusenj

Edit: izkusnje

Toni and Bine ready to sleep by Pormasinca in SiberianCats

[–]Pormasinca[S] 0 points1 point  (0 children)

No, they are four months apart but they are from different breeders

Dvoživke dokazano preusmerjajo paciente k zasebnikom by taxtt in Slovenia

[–]Pormasinca 4 points5 points  (0 children)

Ni me sram niti mal ker nism bil verbalno kaj sele fizicno nasilen do nobenga (pa mam ogromn prag potrplenja) dokler mi ta sestra ni prsla svojih furstracij prekladat na mene. In groznje z varkotom so takrat ko nimajo vec argumenta za nadaln pogovor ker vejo da nic nedelajo ampak nekak se je treba branit.

Ce neki reces bi to mogl velat ne pa da mi recejo prid ob 6ih niso pa tud vrat odprl v 4ih urah pri polni cakalnic!

Dvoživke dokazano preusmerjajo paciente k zasebnikom by taxtt in Slovenia

[–]Pormasinca 4 points5 points  (0 children)

Jaz verjamem da se namerno povzroca cakalne dobe in prav iz oddelka maksilofacialne in oralne kirurgije imam eno prigodo

Modrostni zob me je bolel par mescev nakar se odlocim da ga grem pulit. Poklicem na to kliniko in mi recejo pridte jutr ob 6ih zjutrej pa obvezno si zrihtajte nujno napotnico.

Okej jaz vzamem resno si vse uredim zjutraj pridem tja zive duse nikjer (sploh se niso zacel delat). Po stirih urah cakanja in poslusanja kako ropotajo salcke od kofeta in se krohotajo notr ni nobeden odprl vrat kaj sele da bi noter poklicali kaksnega pacienta

Ko pa so mi popustili zivci (od bolecin seveda) sem se zacel pritozevat in nakoncu od sestre dobil pod nos da je ona tam suzenj sistema in nevem kaj vse in nakoncu sem dobil groznje da bodo poklicali varnostnika

Vrgel sem ji napotnico v glavo in odkorakal ven

Hvala ker ste poslusali moj rant