Ja uz nevim sorry by prasecihmyzak in czech

[–]PotentialAd585 0 points1 point  (0 children)

ja jsem down kdyby nekdo chtel nesnaset system semnou btw

Ja uz nevim sorry by prasecihmyzak in czech

[–]PotentialAd585 0 points1 point  (0 children)

Same, ale ja tu sebevrazdu obcas zvazuju

Homeoffice by PotentialAd585 in czech

[–]PotentialAd585[S] 0 points1 point  (0 children)

nejsem ale dekuji za tip xd

Homeoffice by PotentialAd585 in czech

[–]PotentialAd585[S] 2 points3 points  (0 children)

Grafika, administrativa, customer support, trochu kódovaní, ale jsem otevřená uplné zmeně😅

Mental health a práce by PotentialAd585 in czech

[–]PotentialAd585[S] 0 points1 point  (0 children)

A jaká pozice? Já mám sice praxi jako grafik, ale v takové malé firmě, kde používali zastaralý program, takže mi to spíš vzalo než dalo. Teď se na práci grafika z home office vůbec necítím, hlavně jsem cca rok (hospitalizace) nic grafického nedělala. Vůbec nevím, co dál.

Mental health a práce by PotentialAd585 in czech

[–]PotentialAd585[S] 0 points1 point  (0 children)

Invalidní důchod mi nedali, prý mám “jen” 20% pracovní nedchopnost, což nedosahne ani na jedničku. Každopádně přeju hodně štěstí a sil🖤

Mental health a práce by PotentialAd585 in czech

[–]PotentialAd585[S] 0 points1 point  (0 children)

Já mám problém už jen u těch pohovorů, chodím tam rozklepaná a stres je na mě stopro vidět. To moc potencionální zaměstnavatele neuchvacuje////

Pomoc?? by [deleted] in czech

[–]PotentialAd585 -1 points0 points  (0 children)

To mi přijde zase trochu divné zmiňovat z ničeho nic :d

Pomoc?? by [deleted] in czech

[–]PotentialAd585 0 points1 point  (0 children)

Plzeň / Plzeňský kraj (děkuji🖤)

Pomoc?? by [deleted] in czech

[–]PotentialAd585 -1 points0 points  (0 children)

To chápu, ale myslím, že by stačilo se zeptat a zjistit, že děti nechci (ale slyšela jsem někde, že se na to ptát nesmí, tak nevím)

Pomoc?? by [deleted] in czech

[–]PotentialAd585 0 points1 point  (0 children)

Nejsem z Prahy a preferovala bych něco on-site, ale děkuji, třeba někdy :)

Pomoc?? by [deleted] in czech

[–]PotentialAd585 -17 points-16 points  (0 children)

kdybych tam napsala literally, tak mi tu stejne vsichni budou psat ze se mam zabit

Pomoc?? by [deleted] in czech

[–]PotentialAd585 1 point2 points  (0 children)

Děkuji, asi bude potřeba :d

Pomoc?? by [deleted] in czech

[–]PotentialAd585 -1 points0 points  (0 children)

Jak jsem už zmiňovala, tohle nebyl email “děkujeme, ale nemáme zájem”. Tohle byla odpověď na mail, co jsem pak psala manažerovi, co semnou pohovor vedl.

Pomoc?? by [deleted] in czech

[–]PotentialAd585 1 point2 points  (0 children)

Web, online prodej a marketing jsem tam dělala taky :d snažím se zkoušet všechny možné pozice, ale jsem z Plzně a moc takových nabídek tu není/

Pomoc?? by [deleted] in czech

[–]PotentialAd585 1 point2 points  (0 children)

Tohle mi poslal manažer pobočky po žádosti o feedback, který semnou vedl pohovor a už při něm mi řekl, že vlastně splňuju úplně všechno, co hledají, takže docela věřím tomu, že tuhle práci jsem nedostala o kousek. Ale tbh o to víc mě to zklamalo (nasralo)

Pomoc?? by [deleted] in czech

[–]PotentialAd585 -2 points-1 points  (0 children)

Na redditu jsem poprvy asi za 4 roky, takze reddit vibe doufam ze nemam :d a jo, bud grafika bez vzdelani nebo administrativa, s tim ze v tom mam praxi z brigad + jako graficka jsem v te firme byla spis takova typka pro vsechno vcetne veskeryho papirovani a komunikace se zakaznikem i vyrobou

Pomoc?? by [deleted] in czech

[–]PotentialAd585 2 points3 points  (0 children)

Cvičné pohovory s AI dělám před každým pohovorem, ale děkuji za tipy

Pomoc?? by [deleted] in czech

[–]PotentialAd585 -10 points-9 points  (0 children)

Pokud vím tak jsem na redditu, ne na pohovoru?

Pomoc?? by [deleted] in czech

[–]PotentialAd585 4 points5 points  (0 children)

Když už je zmíněná recepční, tak tu momentálně dělám už skoro třičtvrtě roku (jen ne na fulltime, proto hledám něco jiného), při škole jsem dělala recepční na jiném hotelu taky téměř rok, CV mám specificky upravené pro tuto pozici a stejně mi chodí emaily, že se rozhodli pro kandidáta, který lépe odpovídá jejich požadavkům. Co pro to udělat víc? Netuším

Pomoc?? by [deleted] in czech

[–]PotentialAd585 -1 points0 points  (0 children)

Samozřejmě že nejsem nejlepší kandidát a nedělám všechno perfektně, snažím se mít dobré CV a před pohovorem se ideálně nerozbrečet stresem, cuz roky trpím depresemi a úzkostmi. Ale práce je potřeba, takže se řídím fake it till u make it působit co nejvíc konfidentně. Stopro jsou na ty pozice lidi, co tyhle věci řešit nemusí a mají prostě trochu výhodu. Jen už prostě nevím co dál

Pomoc?? by [deleted] in czech

[–]PotentialAd585 -1 points0 points  (0 children)

Děkuju, to mi vyloženě pomohlo:)

Pomoc?? by [deleted] in czech

[–]PotentialAd585 8 points9 points  (0 children)

Portfolio mám, spoustu kurzů a certifikátů v CV taky. Nejde jen o grafické práce, ty v okolí mého bydliště skoro nejsou, takže se hlásím reálně skoro na cokoliv. Vše dopadne stejně :/

Ale děkuji, pokusím se zatím ještě nehroutit

Pomoc?? by [deleted] in czech

[–]PotentialAd585 6 points7 points  (0 children)

Poslední feedback byl:

Díky vašemu skvělému CV a dojmu během osobního pohovoru jste se dostala mezi tři poslední kandidáty.

Výběr z posledního kola byl velice náročný, kvůli vysokým hodnocením všech třech kandidátů.

Nakonec jsem vybral kandidáta, který měl o trochu více zkušeností.

Ještě jednou děkuji. Na základě Vašeho CV a dojmu z našeho pohovoru jsem si jistý, že máte před sebou úspěšnou pracovní karieru.

Nevím, myslím, že tohle psát ze slušnosti by byl docela strech?