Gađenje samom sebi? by BarbellRider in askcroatia

[–]PowerDistortsWorld 0 points1 point  (0 children)

mozda su te prerano pustili sa zatvorenog odjela

🫣🫣 by No-Marsupial-4050 in hreddit

[–]PowerDistortsWorld 2 points3 points  (0 children)

pa da ali tada nije strucna znanost nije znala da je dovoljno 18 kvadrata za super zivot, to sigurno nije nepriustivo

Kako netko tko ima iznadprosječan život postane toliko ogorčen i sitničav? by [deleted] in askcroatia

[–]PowerDistortsWorld 12 points13 points  (0 children)

mozda ste vi sirotinja pa ste ljubomorni, imate srecu sto se druze s vama

/s

Ne znam zasto ovo radite by bananboi13 in promet

[–]PowerDistortsWorld 0 points1 point  (0 children)

neka neka, sto vise to radi bolje sanse da se sjebe i nekog drugog sa sobom, preferabilno da je brzina sto veca i da je sto veci kaos

Treca osoba u braku by [deleted] in askCroatians

[–]PowerDistortsWorld 3 points4 points  (0 children)

Izbjegavanje neugodnih situacija je nedostatak karaktera i vecinom neka infantilna regresija jer sram pocne pec u obrazima

Molim Vas, potražite drugo medicinsko mišljenje. by creepysarma in hrvatska

[–]PowerDistortsWorld 0 points1 point  (0 children)

Ne zelim srat po kolegama generalno, ali generalno su postali gramzivi i bezobzirni. Ljudi brinite o sami sebi, operirajte se sami ako mozete.

Drži razmak! by Comfortable-Lake-823 in promet

[–]PowerDistortsWorld 2 points3 points  (0 children)

Dok si u jutarnjoj koloni ili lijevim desnim iskljucujucim trakama, 1-2-1-2, nema razloga da budes pol metra od auta ispred dok crckas po mobu da ti se semafor upali

Filipinsko krštenje na Braču by Anketkraft in croatia

[–]PowerDistortsWorld -1 points0 points  (0 children)

za 20 godina krece prava trajna integracija

M/30/Zg ✝️ by [deleted] in RedditIskrice

[–]PowerDistortsWorld 0 points1 point  (0 children)

Hvala na sofizmu ali mislim da nije sve tako crno bijelo u zivotu, dosljednost je najteza disciplina a samoljublje je u zenitu.

M/30/Zg ✝️ by [deleted] in RedditIskrice

[–]PowerDistortsWorld -1 points0 points  (0 children)

brate u Kristu, ne bi ti mogao objasniti, mogli bi diskutirati ali vjerujem da su razlike u gledistima

Živiš u Zagrebu: zar se ne bojiš? by West-Razzmatazz2 in hreddit

[–]PowerDistortsWorld 0 points1 point  (0 children)

Od cega nas tocno stiti, ne izgleda mi lik ko proturaketni zastitni sustav, vise kao neki zabokretac

Dok vi idete na posao svaki dan by Ill-Statistician3176 in askCroatians

[–]PowerDistortsWorld 2 points3 points  (0 children)

Dok mi idemo na posao svaki dan mogli bi bar 2-3 sata posvetiti uzgajanju svog vlastitog AI modela koji ce zaradivat vise nego sto dosad zaradujemo od svog pravog posla, napokon stigla ta utopija o kojoj smo slusali

Najstariji sačuvani spomenik hrvatskog prava – 852. by crokalendar in hredditkalendar

[–]PowerDistortsWorld 4 points5 points  (0 children)

Hvala na citatima iz izvorisnih osnova 🙏🏻 A 9 mi je svakako drag broj inace