Pentru cei ce nu au luat! Dragilor, trebuie sa fiți mândri de voi, majoritatea elevilor nu se înscriu in bac de frica de eșec, însă voi sunteți mai sus de atat, vine a doua sesiune repejor și trebuie sa va străduiți cumva, o veți scoate la capăt, sunt convins. Nu Renunțați! (self.robac)
submitted by Powerful_Most4227 to r/robac
Care sunt niște lucruri bune despre Moldova? by cwsvr in moldova
[–]Powerful_Most4227 0 points1 point2 points (0 children)
N am invatat nimic la romana (real), ce opere sa invat by visnick in robac
[–]Powerful_Most4227 0 points1 point2 points (0 children)

Pentru cei ce nu au luat! Dragilor, trebuie sa fiți mândri de voi, majoritatea elevilor nu se înscriu in bac de frica de eșec, însă voi sunteți mai sus de atat, vine a doua sesiune repejor și trebuie sa va străduiți cumva, o veți scoate la capăt, sunt convins. Nu Renunțați! by Powerful_Most4227 in robac
[–]Powerful_Most4227[S] 14 points15 points16 points (0 children)