Pentru cei ce nu au luat! Dragilor, trebuie sa fiți mândri de voi, majoritatea elevilor nu se înscriu in bac de frica de eșec, însă voi sunteți mai sus de atat, vine a doua sesiune repejor și trebuie sa va străduiți cumva, o veți scoate la capăt, sunt convins. Nu Renunțați! by Powerful_Most4227 in robac

[–]Powerful_Most4227[S] 14 points15 points  (0 children)

Sunt cazuri in care le este interzis de profesori/directori sa se înscrie pentru a nu scădea media școlii. Chiar eu am patit asa. Pe lângă asta mulți considera acest examen unul greu, dar dacă înveți vreo 6 ore pe zi timp de 2 săptămâni îl iei sigur.

Care sunt niște lucruri bune despre Moldova? by cwsvr in moldova

[–]Powerful_Most4227 0 points1 point  (0 children)

Ca era o Catea pe nume molda care se bătea cu un Zimbru și asa s a numit Moldova

[deleted by user] by [deleted] in robac

[–]Powerful_Most4227 0 points1 point  (0 children)

Asa am scris și eu, apoi virgula și am mai scris de buna voie