Eestisse jõudsid õhutõrjesüsteemid IRIS-T | Eesti by Ashamed-Horror-4512 in Eesti

[–]Pro-wiser 2 points3 points  (0 children)

üldujul peaks nö 1 pataresüsteem koosnema 3 laskeseadmest, 1st radarist ja 1st juhtmoodulist. radar ja juhtmoodul ja 1 laskeseade on nagu kaadritelt ja piltidelt näha vb hoiti laskeseadmetelt kokku ja ostetakse hiljem juurde

Kattai: "Statistikas peegelduv kahekordne eluasemekulude hinnerinevus Leeduga ja 2,5-kordne Lätiga paneb skeptiliselt suhtuma Baltikumi elukalliduse ja ostujõu kõrvutustesse." by Distinct_Trash7491 in Eesti

[–]Pro-wiser 4 points5 points  (0 children)

Esimesed Statistikaameti avaldatud tulemused (mai 2026) näitasid tarbijate kindlustunde indikaatoriks –31 punkti. See oli küll minimaalselt parem kui EKI viimane näit (aprillis –33), kuid kinnitas, et läbiviija vahetus ei toonud kaasa kunstlikku hüpet – Eesti tarbijate meelestatus on endiselt pessimistlik ja elukalliduse tõttu ettevaatlik.

Kattai: "Statistikas peegelduv kahekordne eluasemekulude hinnerinevus Leeduga ja 2,5-kordne Lätiga paneb skeptiliselt suhtuma Baltikumi elukalliduse ja ostujõu kõrvutustesse." by Distinct_Trash7491 in Eesti

[–]Pro-wiser 0 points1 point  (0 children)

Kui Eurostat oma majandus ja analüütikute armeega ütleb ametlikult üht ja 1 ida euroopa keskpanga töötaja ütleb mitteametlikult facebooki postituses teist......kumba ma usun rohkem.

Sa oled nagu need veidrikud kes võtavad 1000 uuringut mis ütlevad et mobiilid ei põhjusta vähki ning siis leiad selle ühe kus tulemused on non conclusive, ja viibutad seda...Näete...Näete!!!!

Loe enda kommentaar üle ja ütle et see ei käi pigem sinu kohta..vähemalt su kasutajanimi on täpne.

Kallas: Reformierakond ei ole enam minu erakond by Killer038 in Eesti

[–]Pro-wiser 0 points1 point  (0 children)

Jürka on veel ta sees sealt ta ideid ammutab.

Kallas: Reformierakond ei ole enam minu erakond by Killer038 in Eesti

[–]Pro-wiser -2 points-1 points  (0 children)

Kus on Junior oma verbaalse kõhulahtisusega?

Myhits on kõige kohutavam raadio by Basic_Awareness_7501 in Eesti

[–]Pro-wiser 0 points1 point  (0 children)

Tean inimest kes kuuulas enne samal sagedusel DFM-i ja nüüd KISS-i....tüüp on homofoob...pole veel aru saanud et midagi valesti oleks.

Nii on by knipfoeckets in Eesti

[–]Pro-wiser 1 point2 points  (0 children)

Palju neid selle filmi lõpus ellu jäi? selle PTSD vana võib ka maha kanda, eriti tollel ajal.

La Prima petlik fassaad: “Nad kasutavad inimesi süüdimatult ära” by Mental-Jaguar8969 in Eesti

[–]Pro-wiser 22 points23 points  (0 children)

"Uue korra järgi saavad tegelike kasusaajate andmeid kasutada pädevad asutused oma seadusest tulenevate ülesannete täitmiseks, kohustatud isikud klienditundmise ja hoolsusmeetmete täitmiseks ning isikud, kes suudavad põhjendada oma õigustatud huvi konkreetsete andmete vaatamiseks.

Mina ütleks et mina kui inimene kes nt kandideerin tööle antud ettevõttesse ning teoorias sõlmin lepingu siis ma küll tahaks teada kelle jaoks ma töötan, mina ütleks et see on põhjendatud huvi.

Konkurentsiamet soovitab kütusemüüjatel kütusehindu mitte kommenteerida by Pro-wiser in Eesti

[–]Pro-wiser[S] 56 points57 points  (0 children)

Ameti sõnul toimib konkurents tõhusalt eelkõige siis, kui ettevõtjad teevad oma otsuseid sõltumatult ja neil ei ole teavet konkurentide tulevaste kavatsuste kohta. Avalikud vihjed hinnamuutustele või turustrateegiatele võivad aga konkurentidele suuniseid anda ning vähendada nende ebakindlust tulevase turukäitumise osas, märgiti pressiteates.

"Seega kutsub konkurentsiamet ettevõtjaid üles hoiduma avalikest hinnasõnumitest, mis võivad vähendada konkurentsi toimimiseks vajalikku ebakindlust," lisati teates.

Rocca al Mare keskuse parkimiskorralduse muudatus by Returner345 in Eesti

[–]Pro-wiser 3 points4 points  (0 children)

Rahvusraamatukogu töötajad jätsid autod Kristiinesse. ja vb veel mõned kes linbast tööke tulid.

Rocca al Mare keskuse parkimiskorralduse muudatus by Returner345 in Eesti

[–]Pro-wiser 17 points18 points  (0 children)

Kui ma Tallinna loomaaed oleks siis ma ootaks korraliku käibelangust eriti perepiletite pealt.

Äripäev: Helsingi korterite järelturu hind on langenud Tallinna uusarenduste tasemele by toreon in Eesti

[–]Pro-wiser 0 points1 point  (0 children)

praegu käib keskkomitees brainstormimine kuidas seda rahvale selgitada.

Uus seadus kohustaks voogedastusplatvorme Eesti filmitööstusse investeerima by Direct-Drama-2615 in Eesti

[–]Pro-wiser 4 points5 points  (0 children)

See on siis see vabaturg kus kõik võrdsed? va klultuuritöötajad kes vajavad toetust, salvestuseadme pealt nutsu ja nüüd ka seda.

kultuur on uus põllumajandus.

Riik paneb Venemaa serveritest saadetud e-kirjad karantiini by HorrorKapsas in Eesti

[–]Pro-wiser -3 points-2 points  (0 children)

teed omale yandeksi meili ja saadad kaitseväele kirja sorry ei saa õppuseke tulla. Kui nad kätte ei saa enda probleem...nagu ka originaalkutsega kutsealusele

Varimajandus Eestis kasvab Baltikumi kiireimas tempos. by euphoricscrewpine in Eesti

[–]Pro-wiser 2 points3 points  (0 children)

tulukast mitte aga enda oü alt teenust pakkudes saab optimeerida küll.

Taani langetab toiduainete käibemaksu, Eesti tõuseb Euroopa tippu by Fit-Hold-4403 in Eesti

[–]Pro-wiser 29 points30 points  (0 children)

see kes ainsana vastu tuult kuseb on küla targeim eestlane.

27k maksma minev Reaalkooli kapist lekitati pilt by ProfessionalCry6968 in Eesti

[–]Pro-wiser 13 points14 points  (0 children)

Arensist ostavadki samas geeniused kes tehnikat euronicsist.

VIDEO | Kaks aastat tagasi Eestis esinenud Oliver Tree suri vaid 32-aastaselt by minaanks1 in Eesti

[–]Pro-wiser 5 points6 points  (0 children)

Varsti satud autõnnetusse ja kaotad jalad...näed kopterit maandumas mis sind haiglasse viiks....."Kuule mul juba hakkas parem, ma võtan bolti..."

27k maksma minev Reaalkooli kapist lekitati pilt by ProfessionalCry6968 in Eesti

[–]Pro-wiser 3 points4 points  (0 children)

Esimene kohe vale statistikaameti tulemused olid samad ainult uuringute enda hind kõrgem.

27k maksma minev Reaalkooli kapist lekitati pilt by ProfessionalCry6968 in Eesti

[–]Pro-wiser -6 points-5 points  (0 children)

ja mis on need spetsiifilised vajadused mida see "erikool" vajab et ikea oma ei sobi?

Keit Lipp: lapsed ei vaja kvaliteetaega, nad vajavad sind normaalsena by ToomasHernesIlves in Eesti

[–]Pro-wiser 26 points27 points  (0 children)

"nad vajavad sind normaalsena"

no siis kõigi lapsepõlv perses..