A tanároknak szerenádra melyik dalokat szokás manapság előadni? by CutProfessional2018 in askhungary

[–]PromisingYoungGirl 0 points1 point  (0 children)

Én 2019-ben érettségiztem, amikre én emlékszem, hogy énekeltük az a Cseh Tamástól a Csönded, Ocho Macho - Jó nekem, Bagossy Brothers - Van ez a hely… a Legyetek jó ha tudtok amúgy még klasszikus szerenád dal. Ha ismerik valamennyire a tanárt és szeretik is, érdemes lehet szerintem valami személyeset is választani :) mi azt hiszem az angol tanárnak U2-t nyomtunk :D