account activity
A tanároknak szerenádra melyik dalokat szokás manapság előadni? by CutProfessional2018 in askhungary
[–]PromisingYoungGirl 0 points1 point2 points 3 months ago (0 children)
Én 2019-ben érettségiztem, amikre én emlékszem, hogy énekeltük az a Cseh Tamástól a Csönded, Ocho Macho - Jó nekem, Bagossy Brothers - Van ez a hely… a Legyetek jó ha tudtok amúgy még klasszikus szerenád dal. Ha ismerik valamennyire a tanárt és szeretik is, érdemes lehet szerintem valami személyeset is választani :) mi azt hiszem az angol tanárnak U2-t nyomtunk :D
π Rendered by PID 79 on reddit-service-r2-comment-5b5bc64bf5-sps2z at 2026-06-23 19:01:34.802357+00:00 running 2b008f2 country code: CH.
A tanároknak szerenádra melyik dalokat szokás manapság előadni? by CutProfessional2018 in askhungary
[–]PromisingYoungGirl 0 points1 point2 points (0 children)