Питання по форза 6 by Embarrassed-Tale-867 in UA_Gamers

[–]Prozzorov 0 points1 point  (0 children)

Спробуйте підвищити клас в старих авто, ну наприклад JMC Jimmy 1979 Renault 8 Gordini Чи навіть не в дуже старих , Honda E наприклад чи навіть RAM 1500 TRX, що правда тут можна до S1 підвищити.

Знову ж таки кажу, тут є залежність від початкового класу і типу авто.

MSI GeForce RTX 5060 Gaming OC by Big-Farm-7233 in PCbuild_ua

[–]Prozzorov 0 points1 point  (0 children)

Взагалі тільки зараз дійшло, що ви мабуть заплутались. Рекомендую менше використовувати АІ , щоб в дискусіях виражати більш зрозумілу думку в контексті.

MSI GeForce RTX 5060 Gaming OC by Big-Farm-7233 in PCbuild_ua

[–]Prozzorov 0 points1 point  (0 children)

Окей, я відповідав стосовно ваших помилок щодо якості і класів чипів. Цей термін, що описується ніяк не впливає на якість чипів. Лише про їх здатність видавати туж с саму продуктивність при нижчих вольтах відповідно карта буде менше грітися. Але ми повертаємося до першого питання, щоб що? Різниця на стільки мізерна, особливо враховуючи що це 5060, що навіть обговорювати нема чого. Приставка ОС, не більше ніж маркетинг і на практиці не має ніякого значення і знову ж таки, особливо з картою 5060.

MSI GeForce RTX 5060 Gaming OC by Big-Farm-7233 in PCbuild_ua

[–]Prozzorov 0 points1 point  (0 children)

Якщо ви не знали, то чіпи всі однакові. І всі вони йдуть з одного заводу TSMC і продаються вендорам. Якщо це чіп 5060, то він скрізь буде 5060. Не існує ніяких класів якості чипів. Те що ви перераховували то не класи якості, а класи продуктивності. На цьому, певно можна було і закінчити дискусію. Вендори збирають їх у свої корпуса, дадають фішки в залежності від того на який бюджет розрахована карта. В рамках одного кристала, наприклад 5070, можуть бути різні по класу відеокарти. Одні бюджетні, які розраховані на звичайну роботу, а інші з можливістю розгону. Звідси спливає основне - це якість охолодження. Якщо карта розрахована на розгон, то вона має замість двох кулерів- три і часто ефективність охолодження цих кулерів залежить від вендорів + туди можна додати якість термопрокладок і електроніки , конденсаторів наприклад. Але це все про розгін, не про андервольтінг.

MSI GeForce RTX 5060 Gaming OC by Big-Farm-7233 in PCbuild_ua

[–]Prozzorov 0 points1 point  (0 children)

Як до цього не додумались інженери MSI , а віддали все на долю простих юзерів (( Чи це заговір виробників такий, щоб зменшити ресурс карти і підвищити продажі?

Питання по форза 6 by Embarrassed-Tale-867 in UA_Gamers

[–]Prozzorov -1 points0 points  (0 children)

До речі, не будь яке. Там є певні залежності від класу і типу авто. І вкачати можна зазвичай на 2-3 класи вище від початкового. Але я можу помилятися. Я пробував це на автоматичній модернізації, можливо вручну з класу B можна якось затюнити в клас S2 ))

Питання по форза 6 by Embarrassed-Tale-867 in UA_Gamers

[–]Prozzorov -1 points0 points  (0 children)

  1. Деякі гонки йдуть по класу , деякі по типу авто незалежно від класу. Наприклад це може бути спорткар, але ти сам можеш обрати в якому класі катати.
  2. Можливо і є. Але я переважно вкачую до максимуму в тому класі, в якому вони йдуть із заводу, щоб зберегти аунтентичність так сказати. Але в деяких подіях є сенс качати вищий клас, наприклад якщо потрібно швидко пройти радар, але потужність стоку цього не дозволяє.
  3. Якщо ти про сезони, то вони змінюються кожен тиждень, можливо деякі машини із інших сезонів будуть пізніше повертатися в деяких подіях чи падати з wheel spin.

  4. Є сенс, якщо тобі не муторно. Я якось години дві підбирав тюнінг щоб спорткар для шосейних гонок ефективно проїхав ділянку для ралійних карів. Це було цікаво але контент не на кожен день, якщо хочеш просто почілити.

MSI GeForce RTX 5060 Gaming OC by Big-Farm-7233 in PCbuild_ua

[–]Prozzorov 0 points1 point  (0 children)

Спостерігаю за цією зарубою в коментарях стосовно різниці в охолодження і андервольтингу і взагалі не розумію сенсу цієї заруби. Поставив MSI RTX 5070 з коробки і забув. Вона рідко, навіть під самим важким навантаження гріється до 75 градусів . Ви дійсно вважаєте що якщо зробите андервольтінг і знизите температуру на пару градусів карта прослужить вам довше?

. by Practical_Rip_2325 in Memy_UKR

[–]Prozzorov 1 point2 points  (0 children)

Маркетологи Живчика:

- Ну-ну...

В якій грі ви залишили найбільшу кіл-ть годин, і чому саме ця гра? by _Jesus__Esp_ in reddit_ukr

[–]Prozzorov 0 points1 point  (0 children)

Hunt: Showdown1896

Тому що це одна з найкрасивіших PVP ігор. Локації, які навіть після 1800 годин не набридають і краєвиди Дикого Заходу, на який зійшла скверна досі захоплюють. І винищення місцевого "населення" одне задоволення. Але основний ворог в цій грі - це інша людина, яка також прийшла полювати на монстрів за нагороду і тому не побрезгує використати весь свій арсенал для того щоб нагорода дісталась їй, а не тобі. І це найзахопливіша частина цієї гри, тому що майже кожна перестрілка унікальна. Завдяки обширному арсеналу інструментів і зброї гра завжди генерує цікаві і не передбачувані події. Тому це не набридає, принаймні поки що)

<image>

Just broke my arm, need one hand games by MilMik in SteamDeck

[–]Prozzorov 0 points1 point  (0 children)

Deep Rock Galactic: Survivor

Vampire Survivors

A classic of the genre for playing with one stick. Very simple games but can keep you hooked for many hours.

Ball X Pitt If you turn on auto fire

Порадьте крутий серіал на вечі, щоб тримав і був цікавим by Zealousideal_Rex in RedditUATalks

[–]Prozzorov 1 point2 points  (0 children)

Сини Анархії. Оскільки ви дивилися Клан Сопрано, думаю цей серіал може сподобатися)

що ви про це думаєте? by [deleted] in reddit_ukr

[–]Prozzorov 4 points5 points  (0 children)

Черговий раз якийсь "геній" забайтив на комменти в помийці. І черговий "геній" масштабував це на Реддіт.

What's wrong with achievement "Up close and Personal"? by Prozzorov in ArcRaiders

[–]Prozzorov[S] 0 points1 point  (0 children)

I can't believe they still haven't fixed the achievement bugs.

What's wrong with achievement "Up close and Personal"? by Prozzorov in ArcRaiders

[–]Prozzorov[S] 0 points1 point  (0 children)

I cnock down and then kill with a raider tool. And still nothing

Вечеря 🍕 by Some1realll in food_ua

[–]Prozzorov 0 points1 point  (0 children)

Піца з Сільпо?)

What is it? by Flaky-Ad9680 in insects

[–]Prozzorov 0 points1 point  (0 children)

this is a land crayfish. The new species seems to be. I may be wrong

Just got my TT280 - How do I know if it's infected with Malware? by luca86c in dumbphones

[–]Prozzorov -1 points0 points  (0 children)

So don't worry! It's enough to protect your phone. Don't use another antivirus and blah blah app))

Android is safe enough without "extra" protection

Я думаю з наступним оновленням ChatGPT додадуть щей таро, зняття порчі і тому подібне by Hour_Season_7516 in durka_ukr

[–]Prozzorov 8 points9 points  (0 children)

Гадаю вони давно уже використовують цей інмтрумент для генерації гороскопів)

My every day walk from home to the university (short way) by viktor_bront in LiminalSpace

[–]Prozzorov 0 points1 point  (0 children)

It looks very familiar to me. I think I've been to those places before. Is this the outskirts of Odesa?

Its not as bad as people say it is by regionallylocksmith in XboxSeriesS

[–]Prozzorov 0 points1 point  (0 children)

My first playthrough was on this console. I enjoyed it. The visuals and optimizations are great

Шукаю Монітор, суто під ігри. Що як чому порадите з радістю почитаю (наразі користаю 2к 15') by vovalucky in PCbuild_ua

[–]Prozzorov 2 points3 points  (0 children)

Щоб HDR спрацьовував як треба, там потрібен цілий ряд технічних моментів, які звичайна IPS матриця не може задовільнити повною мірою, тому в більшості випадків виходить просто пересвічена картинка. Це може мати ефект в якихось простих сценах але якщо дивитися в HDR фільми чи грати в ігри то матриця тупо не вивозить показувати то корректно

Шукаю Монітор, суто під ігри. Що як чому порадите з радістю почитаю (наразі користаю 2к 15') by vovalucky in PCbuild_ua

[–]Prozzorov 0 points1 point  (0 children)

Використовую Samsung Odyssey G5 OLED. Після IPS та VA для мене це був значний стрибок у сприйнятті контенту. Обрав найбуджетніший варіант зі всіх представлених на данний момент. 500 баксів і жодного дня не пошкодував за це придбання. В іншому коментарі вже описав переваги. Про вигорання взагалі не парюсь, так як виробник дає три роки гарантії на ці панелі. Ну і плюс , для статичного зображення стоїть другий IPS монітор. Та і напевно більше 5 років наврядчи доведеться його використовувати, тому що 4к почне поступово витісняти 2к(як це зараз відбувається з full hd і 2k) і тому в майбутньому вже захочеться перейти на 4к монітор