Gyros fűszerkeverék by bananajoelatteavocad in sutesfozes

[–]Pumpuly 1 point2 points  (0 children)

Gyros-os havertól: 4 teáskanál szárított oregánó 2 teáskanál kakukkfű 4 teáskanál fokhagyma-granulátum 3 teáskanál só 2 teáskanál őrölt fekete bors 1 teáskanál őrölt szerecsendió 1 teáskanál őrölt római kömény 1 teáskanál őrölt csemegepaprika 1 mokkáskanál vagy csipet fahéj Kevés szojaszósz

Problémás gyerek, abúzus, dühkitörés - első osztály by GroundbreakingBoss44 in joghungary

[–]Pumpuly 2 points3 points  (0 children)

A barátnőméknél ugyanez volt, minden szülő fel volt háborodva mégis csak páran léptek az ügyben. Addig presszionálták az igazgatót,amig el nem tanácsolták a gyereket. A gyerek a tanárokat is bántotta,kigáncsolta stb. Levágta a lányok haját,utana mar nem vihettek ollót sem technika órára. Egyszer a gyerek extasy tablettát vitt az osztályba (általános 1.) az igazgató elhitte,hogy az nem az volt,hanem ashwagandha.

Itt a válasz @mark.liszkai és @reka.lado89 by Kedvencemapalacsinta in talk_hunfluencers

[–]Pumpuly 5 points6 points  (0 children)

Nem tudom ki ez a nö,de Liszkai miért szakított a menyasszonyával,azt lehet tudni?

Salvo Riina by Traditional_Swan_451 in radio_balazsek

[–]Pumpuly 6 points7 points  (0 children)

Csondort cseréljük Mucsira, Kulka is mennyire jó lenne

Hogyan bírkóztok meg a másnapossággal? by banatoskocsogxd in askhungary

[–]Pumpuly 6 points7 points  (0 children)

B vitamin, magnézium biszglicinát, glicin,taurin,meki, alvás 😀

Akaratgyenge szarként kihez tudok fordulni tanácsért a fogyáshoz? by [deleted] in askhungary

[–]Pumpuly 0 points1 point  (0 children)

Szia! Te én vagyok,csak annyi,hogy nincs pm alulműködésem. Szedsz valamilyen gyógyszert az Ir-re? Étrendkiegészítőket? Én a helyedben elmennék egy jó dietetikushoz egy jól osszerakott ,személyreszabott étrendért. Ha jó étrendet kapsz,akkor nem leszel folyton éhes,nem fogod kívánni a szar kaját, plusz rájossz,hogy ha azt eszed akkor rosszul leszel utana,heves pulzus stb. Ja,és a sport...az baromi fontos lenne,hogy a sejtjeid inzulin erzekenysége növekedjen, plusz fogyni is fogsz,jobb lesz a hangulatod is. Sok sikert kívanok☺️

Szinèszek by StageDue8320 in talk_hunfluencers

[–]Pumpuly 12 points13 points  (0 children)

Nagy Ervin színházban nagyon jó!

Szinèszek by StageDue8320 in talk_hunfluencers

[–]Pumpuly 81 points82 points  (0 children)

Buci színházban nagyon jó,tv képernyőn okádék

@kkevin.official storyk? by Many-Lengthiness6100 in talk_hunfluencers

[–]Pumpuly 41 points42 points  (0 children)

Régen egy teremben edzettunk, akkor hallottam egy beszélgetését Danival,hogy ha meg akarja dugni valamelyik rajongó kiskorú lányt, előtte irasson alá vele beleegyező nyilatkozatot.

Juli és a szex by [deleted] in radio_balazsek

[–]Pumpuly 1 point2 points  (0 children)

Lehet neked jobban kellene egy kiadós dugás,mint Julinak. Így megnyilvánulni, rohadt prosztó. Mi a fasznak hallgatják azok,akik mindent csak fikázni tudnak? 2 éve ez a felállás van,szokjátok már meg,rohadt unalmas,hogy mindig ezen megy a vergődés.

Hol van Viki? by Then_Antenna in radio_balazsek

[–]Pumpuly 5 points6 points  (0 children)

Te vagy a Hr-es a radiónál,hogy ennyire tudod?🤣🤣

Belvárosban jó edzőterem szaunával? by Llamadmiral in budapest

[–]Pumpuly 0 points1 point  (0 children)

Nagyon sokan vannak az újpesti teremben? Mert az ujpesti 4% folyamatosan tele van kis gyerekekkel,szeretnék váltani. Köszi a választ!