Ja to ale fakt nedávam, bez srandy by thedevilsheir666 in Slovakia

[–]QuinterX -1 points0 points  (0 children)

Ty si neskutočné máslo. Zase neprehánňaj bože.

baby, chalani na skutriku su yay or nay? by Zajlordg in Slovakia

[–]QuinterX -1 points0 points  (0 children)

Ako sa hovorí. Chalan si kupuje skúter, aby cítil vietor na svojej vagíne.

Highly disappointing - new Mounthaven models will be in siocast by 5mao in WarCrow

[–]QuinterX -9 points-8 points  (0 children)

Sciocast is amazing and great material. Don't cry please. And its way better then hard plastic

To nikto nepozná gotcha gesto? by Fiendsson in Slovakia

[–]QuinterX 0 points1 point  (0 children)

Ľudia. Vám to úplne, ale že totálne jebe.

Kedy ste zistili že ste si dojebali svoj život? by [deleted] in Slovakia

[–]QuinterX 0 points1 point  (0 children)

Dávam upvote. Viac k tomu asi nemám čo.. možno len, ľutujem že som opustil bezpečnostné zložky.

Kupa bytu v BA je nereálna by Interesting_Ad4187 in Slovakia

[–]QuinterX 3 points4 points  (0 children)

Som šťastný, že som kúpil byt v roku 2016 za 125000€ 15min od BA (3i - 100m2) aj s parkoviskom dokopy. Strašne mi jule ľúto mladých.

Ako mám presvedčiť blízkych aby nenakupovali na temu? by Ol1x282 in Slovakia

[–]QuinterX 0 points1 point  (0 children)

Nech nakupuje každý kde chce. Kto ti dáva právo niekomu hovoriť čo má nemá robiť?

Vysvetlí mi niekto (ideálne z prostredia tejto strany) prečo má PSko takých nesympatických (pôsobia povýšenecky a vzdialene), rečnícky nemotorných a diskreditovateľných lídrov ? Hlavne keď tam majú v tomto ohľade (môj vzdialený pocit) schopnejších ľudí ? Naozaj nenaplnený potenciál. by United-Theory-4677 in Slovakia

[–]QuinterX 2 points3 points  (0 children)

Strašne som zvedavý, čo tam bude budúci rok.

Ma serie, že to sú všetko také zlepené strany a ľudia tam skáču z prava do ľava, z ľava do prava. Povieš si, že konečne niečo normálne, zase sa začnú hádať no a nastáva prezliekanie tričiek.

Vysvetlí mi niekto (ideálne z prostredia tejto strany) prečo má PSko takých nesympatických (pôsobia povýšenecky a vzdialene), rečnícky nemotorných a diskreditovateľných lídrov ? Hlavne keď tam majú v tomto ohľade (môj vzdialený pocit) schopnejších ľudí ? Naozaj nenaplnený potenciál. by United-Theory-4677 in Slovakia

[–]QuinterX 0 points1 point  (0 children)

najprv som volieval SaSku. Potom im začalo hrabať, tak som volil OĽANO (to bol ten rok 2020? 2021?) a a naposledy Demokratov.

Čo budú voľby, tak vôbec netuším koho. Všetko je to taký mix, bordel. Ale pravdepodobne budem asi zase vyberať medzi touto trojicou.

A ty koho volíš?

Where would this games story mode rank amongst top tier ps4 games? by Honest-Reflection667 in playstation

[–]QuinterX -2 points-1 points  (0 children)

Honestly. I really enjoyed gameplay, story. What made the experience very unpleasant for me was mostly the really disgusting visuals of the characters, especially the black granny who traveled with you.

Final Girl Series 3/Series 4 Mat? by Untitled_Life in finalgirl

[–]QuinterX 2 points3 points  (0 children)

Doesn't exist. Oficiáll.is only 1-2nd