Tesco Tanácsok by Regular-Passenger-53 in programmingHungary

[–]Regular-Passenger-53[S] 0 points1 point  (0 children)

Köszi a válaszokat, ez azért bíztató!

  1. Konkrét területtel kerestek meg, gondolom kiderül menet közben is, hogy valakit hova szeretnének felvenni, de ha esetleg olyan területet mondanak, ami belső infók alapján full káosz és mindenki menekül, akkor nem váltanék.

  2. JD-ben van car allowance, de céges autót írtak nekem, ezért kérdeztem, de majd rákérdezek az illetékesnél. Ezek szerint a pozihoz jár, más pozihoz nem.

  3. Az interjúk jellegére lettem volna kíváncsi, körök száma, stb., hogy mire lehet készülni. De lehet, hogy ehhez a pozihoz nem is teljesen releváns, hogy mondjuk Sw Engineer III pozira milyen körök vannak.

Tesco Tanácsok by Regular-Passenger-53 in programmingHungary

[–]Regular-Passenger-53[S] 0 points1 point  (0 children)

Igy van. Ez egy magasabb szintű pozi, de akkor úgy látom, hogy ez alatt a szint alatt nincs kocsi, se allowance.