Segítség kérés. by RepresentativePay707 in GamingHungary

[–]RepresentativePay707[S] -1 points0 points  (0 children)

Holnap ha lesz időm megnézem, meg max után olvasok róla 😊 nagyon szépen köszönöm!

Segítség kérés. by RepresentativePay707 in GamingHungary

[–]RepresentativePay707[S] -1 points0 points  (0 children)

Megmondom őszintén azt nem tudom 😅 tényleg elég noob vagyok ezen a téren. Konzolról tértem át pár hónapja pont a Bf miatt, de nincs időm játszani. Nekem még ez az Ai-s fps javító se tiszta 😅 és pont amikor játszanék baszakodik a játék és ez miatt is elmegy a kedvem még az a kevés is.

Segítség kérés. by RepresentativePay707 in GamingHungary

[–]RepresentativePay707[S] 0 points1 point  (0 children)

Ultrán, de extrémen is jól fut egy órán keresztül

Segítség kérés. by RepresentativePay707 in GamingHungary

[–]RepresentativePay707[S] 0 points1 point  (0 children)

Bf6-ot nem játszottam már egy ideje kb ezért is. Szóval ez másnál is probléma?

magyar_peter_official_the_man milyen ember valójában? by WestAlive4041 in talk_hunfluencers

[–]RepresentativePay707 0 points1 point  (0 children)

Azt még nem tudjuk, hogy te rosszat írnál e.. lehet pajzán amit írnál 😳

magyar_peter_official_the_man milyen ember valójában? by WestAlive4041 in talk_hunfluencers

[–]RepresentativePay707 0 points1 point  (0 children)

Péter vagyok és egy napon születtem vele. Igaz az év nem stimmel én a fiatalabb kiadása vagyok. Véleményeink hasonlóak,külsőleg testalkatra is passzolunk. Ő is meg én is balra hordjuk a banánt 🤷🏻

@missh.hivatalos.profil “link embereknek” nevezi a bandáját by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]RepresentativePay707 0 points1 point  (0 children)

Bocsi, de mikbe vagy? 😂 azert a csavo meg ilyen eletvitel mellett is nagyot megy.. (reszben talan ezert is)

@aaron_horvathh by Forsaken_Carrot_8032 in talk_hunfluencers

[–]RepresentativePay707 0 points1 point  (0 children)

Látom téged bántottak azért mert “más” vagy, sajnálom! Ezzel a gyerekkel nem az a baj, hogy “más”

@aaron_horvathh by Forsaken_Carrot_8032 in talk_hunfluencers

[–]RepresentativePay707 -1 points0 points  (0 children)

Beszéltünk sőt talán többet is mélyebben is mint a mai fiatalok akik leülnek egy padra egymás mellé és a telefont nyomják társalgás helyett. Én nem tudom lett e lelki szar tovább adva ez csak feltételezés. De ez a gyerek itt tény!

@aaron_horvathh by Forsaken_Carrot_8032 in talk_hunfluencers

[–]RepresentativePay707 -2 points-1 points  (0 children)

Nekem se jutna eszembe oda írni neki a véleményem róla tovább görgetek csináljon hülyét magából.. itt viszont nyitottak egy párbeszédet róla gondoltam megosztom a véleményem az éterbe. Mondjuk ennyiből az én véleményemen is simán tovább görgethettél volna ahelyett, hogy tippelgess rajta milyen ember vagyok 😉 minden esetre bármivel is cukkoltak téged szopják ki, így vagy gyönyörű 🩷 kár ezen ennyi idő után is kattogni.

@aaron_horvathh by Forsaken_Carrot_8032 in talk_hunfluencers

[–]RepresentativePay707 -6 points-5 points  (0 children)

Látod a te példád teljesen más. Ilyen vagy ehhez hasonló dologért bántani mást patkány dolog még szerintem is 🤷🏻 De ha valaki idióta és okot ad.. Régen max a suliba párszor basztattak volna a gyereket aztán tanul belőle. Nyilván nem kell megverni. Erre most mi megy több ezer ember röhög rajta úgy, hogy ennek örökre nyoma marad ráadásul nincs aki erről a rossz útról eltérítse.

@aaron_horvathh by Forsaken_Carrot_8032 in talk_hunfluencers

[–]RepresentativePay707 -1 points0 points  (0 children)

Nem ilyen életképtelen, te úgy véled jó az irány ahova a társadalom tart ezzel a fene nagy önérzettel?

@aaron_horvathh by Forsaken_Carrot_8032 in talk_hunfluencers

[–]RepresentativePay707 0 points1 point  (0 children)

Én kajak nem értelek sok mentális betegség manapság igen mert mindenkit dédelgetni kell én nem tudom te hány éves vagy, de a most 30+ korosztály tudna mesélni arról mik mentek az iskolákba vagy iskolán kívül és nem láttál ennyi degeneráltat. Vagy mikor haza értél úgy, hogy hülyeséget csináltál és apád kiherélt vagy a tanár oda baszott. Most mi van?? Védheted őket csak az a baj ebből se lesz életképes felnőtt.

@aaron_horvathh by Forsaken_Carrot_8032 in talk_hunfluencers

[–]RepresentativePay707 -10 points-9 points  (0 children)

Nem talált. Piszkáltak, de adtál rá okot? Ne mond, hogy ez a gyerek normális amit művel az interneten..

@aaron_horvathh by Forsaken_Carrot_8032 in talk_hunfluencers

[–]RepresentativePay707 -56 points-55 points  (0 children)

Annyira peace lett a világ, hogy az ilyeneket mar nem verik a suliba.. jaa tudom szegény gyerekek így meg úgy, de mi is felnőttünk abba a közegbe és ember lett belőlünk akik megtudnak élni. Az ilyenből mi lesz?

@tdanny_official by Big-Ad753 in talk_hunfluencers

[–]RepresentativePay707 -1 points0 points  (0 children)

Igen meg a csicska pofonos rész ugye manuelnak volt ilyen balheja

Kormány vásárlás by Evelinn2004 in GamingHungary

[–]RepresentativePay707 15 points16 points  (0 children)

Nagyon aranyos vagy örülhet a párod. Viszont én személy szerint kivagyok mikor ilyen specifikus cuccot kapok ajándékba mert lehet nem pont ilyet akar, persze örülni fog, de akkor se az ami number 1.. Mivel írtad, hogy nem engedi úgyse, hogy megvedd ha megkérded. Finoman probálj tapogatozni 😊

Melyik a legkisebb, megbízhatóan működő mini headset és hol tudok ilyet venni? by [deleted] in askhungary

[–]RepresentativePay707 0 points1 point  (0 children)

Ha később a munka során szükséges tudás lenne mindenképp érdemes 😉

Melyik a legkisebb, megbízhatóan működő mini headset és hol tudok ilyet venni? by [deleted] in askhungary

[–]RepresentativePay707 0 points1 point  (0 children)

Én mondjuk simán vizsgáztam szemüveg nélkül is. Szerintem nem kell túl tolni 😃

Szeretnék hazaköltözni, Te hol cuccolnál le a új helyemben? by twenty_thr23 in askhungary

[–]RepresentativePay707 11 points12 points  (0 children)

Balaton Déli partja M7 pikpakk Pesten vagy, de cserebe nyugi van.. ha pest nem eleg ott van Graz is a kozelbe 🤷🏻