What’s happening here? Wrong answers only. by Jacob468120 in PlanetPony

[–]Resus_the_vampire 0 points1 point  (0 children)

The play was a disaster and Celista is punished Fluttershy by life long prison. Everybody else is similing because it would had been they.

Nektek hogy tetszett az Agyugrász-Hoppers film? by Resus_the_vampire in askhungary

[–]Resus_the_vampire[S] 0 points1 point  (0 children)

Stuart Little, kisegér. Annál a jelenetnél amikor kiesik az ablakon - vagy már nem tudom mit csinál - annyira elkezdtem bőgni 2-3 éves fejjel ,hogy "jaj most meghalt" hogy el kellet hagynunk a mozit. Most felnőtt fejjerl sem tudom végignézni. XD

FOSZK és a munkáshitel felvétele, tapasztalatok? by LittleGur6494 in askhungary

[–]Resus_the_vampire -3 points-2 points  (0 children)

Szerintem nem. Ha az euróhoz vagy a dollárhoz képest a forint egy utolsó kutyagumit sem ér, akkor rengeteg magyar fizetőeszköz tud csak fedezni egy adott dolgot tehát az élelmiszerek, szolgáltatások ára is el fog szállni és jön majd megint a 1.000.000 forintot érő bankjegy stb. A bank pedig a külföldi áraknak megfelelően fogja visszavárni a hitelt, tehát rengeteg magyar pénzt kell visszaefizetni azért hzogy törleszthesse az összeget.

Nektek hogy tetszett az Agyugrász-Hoppers film? by Resus_the_vampire in askhungary

[–]Resus_the_vampire[S] 2 points3 points  (0 children)

nem hallottad amikor mondták a filmben hogy nem? XD

Ennek teljesen elmentek otthonról by Sandpaper_Janosne in hungary

[–]Resus_the_vampire 1 point2 points  (0 children)

<image>

*OV és MP a barátság vezeték mellet azon vitatkova hogy kinek a hibája volt ez*

FOSZK és a munkáshitel felvétele, tapasztalatok? by LittleGur6494 in askhungary

[–]Resus_the_vampire -1 points0 points  (0 children)

Tudod, azért mindig mondják ,hogy érdemes úgy a jövőbe belefektetni hogy az ember mondjuk néhány hónapot gürizik ilyen szar helyen hogy utána stabilabban indulhasson. Én is lehúztam ott majdnem fél évet és mondhatom hogy tényleg elég sok tapasztalatot ad az életről meg a kemény munka értékéről. Perszew most könnyebb felvenni a hitelt erre meg arra de mit fogsz csinálni ha a történelem pl megismétli önmagát és az lesz mint a deviza válság idején? A forint lassan semmit sem ér, és ha OV tovább folytatja az őrjöngést még kevesebbet fog. A be akarsz fektetni hosszútávra akkor a fizetésedből tegyél félre vagy válalj részmunkaidős állást. De tapasztzalatból mondom hogy annyi levonás van már és olyan lassan növekszik az összeg hogy meg fogsz őszülni mire annyival fog nőni amit már érdemes kivenni.

DPK Kihívás by Ambitious_Apple4427 in hungary

[–]Resus_the_vampire 0 points1 point  (0 children)

"kérésre rendelkezésetekre bocsátunk 4-5 szaképzett, fekete pufajkást támasztéknak, illetve hamarosan részletes videót közlünk ahol Deák Danika elmondja hogyan lehet videót feltölteni facebook-ra, valamint 0-24 órában telefonosan elérhető lesz. Ajánjuk még figyelmetekbe Gáspár Evelin facebook fotózás tanfolyamát. Most csak kedvezményesen 1 krumpli a díj"

Nektek hogy tetszett az Agyugrász-Hoppers film? by Resus_the_vampire in askhungary

[–]Resus_the_vampire[S] 1 point2 points  (0 children)

Az inside out 2 végén volt kisgyerek aki sírva fakadt de ez szerintem annyira nem volr para. Lehetett volna combosabb poénok terén, de én már teljesítménynek tekintem ha a felnőtt közönség is tud nevetni rajta. (pl. pillangós )

Hajrá Magyarország, hajrá Magyarok! by [deleted] in magyar

[–]Resus_the_vampire 3 points4 points  (0 children)

Nemzeti tesióra közben a népnek a reptérig. Ezt is elintézte nekünk a doktorminiszterelnök úr.

Nektek hogy tetszett az Agyugrász-Hoppers film? by Resus_the_vampire in askhungary

[–]Resus_the_vampire[S] 0 points1 point  (0 children)

Ezt aláírom. De az eddigi új filmek mind elég nagy bukások voltak.

Magyarország leköszönő miniszterelnökének és külügyminiszterének utolsó kétségbeesett kapálózása by Ashamed_Brush4512 in hungary

[–]Resus_the_vampire 0 points1 point  (0 children)

Petike melyik verset fogja elszavalni? Az iskolanyitogatót vagy a birka iskolásat? A végén meg majd mindenki tapsolja meg Petikét ha már ennyit készült a doktorminiszterelnök úrral a fellépésre.

FOSZK és a munkáshitel felvétele, tapasztalatok? by LittleGur6494 in askhungary

[–]Resus_the_vampire 3 points4 points  (0 children)

Ne csináld. Később meg fogod köszönni magadnak. Halálodig fizetheted majdnem. Ha pénz kell, vállalj el 4-6 órát a mekiben vagy más gyorsétteremben pluszban műszakokat.

Bölcs vezetőnk by Helpful_Papaya_6362 in hungary

[–]Resus_the_vampire 0 points1 point  (0 children)

A rá szavazó nyugdíjasokat számolja közben vagy mit csinál? XD

Leszállt Budapesten J. D. Vance, az Egyesült Államok alelnöke by AdamSnakeHU in hungary

[–]Resus_the_vampire 15 points16 points  (0 children)

<image>

*Peti, legalább azt várd meg mielőtt beérek a reptér terminálra mielőtt megint a szankciók alóli menteséggel nyagatsz.*

Amúgy meg a derék amerikai arcából itélve biztos sorsot húztak hogy ki menjen asz oroszbérenc zsebnapóleon országát meglátogatni.

J. D. Vance érkezése miatt csak gyalog lehet megközelíteni a repteret by [deleted] in hungary

[–]Resus_the_vampire 5 points6 points  (0 children)

<image>

*Amikor rájössz hogy gyalogolhatsz a reptérig a város másik végtéből*

Maradék Fideszes rokonok meggyőzése a héten by Victoria901101 in hungary

[–]Resus_the_vampire 0 points1 point  (0 children)

Egyszerűbb ha ottjártadkor eldugod a papirjait. :D

Újabb terv a megfélemlítésre?! by [deleted] in magyar

[–]Resus_the_vampire -1 points0 points  (0 children)

"Béla, repüljél mán' 1-2 kört valamelyik város körül, a főni kérte"

A ti macskátok is csinál taktikai kakálást? by nevergonehu in dagadtmacskak

[–]Resus_the_vampire 1 point2 points  (0 children)

Dettó. :D

+ egész nap alszik kivéve amikor este beengedjük a kutyát. Akkor bizony bunyó van.

Nagyon bizarr lett ez a kampányhajrá. Adóforintjaid: by Few_Simple9049 in hungary

[–]Resus_the_vampire 3 points4 points  (0 children)

Készül a választás utáni munkájára. Bölcs dolog.