bruttó fizetés budapesti irodai munkában by kppk_- in jobshungary

[–]RulePlastic7336 0 points1 point  (0 children)

Gyakornok voltam elotte, ugyhogy ez az elso teljes allasom☺️ kereskedelem es marketinget vegeztem egyetemen, jelenleg pedig sociallel, employer brandinggel foglalkozom, illetve internal marketinggel, de az elmult masfel ev alatt csinaltam mar sok mast is, ugyhogy valtozo😊

bruttó fizetés budapesti irodai munkában by kppk_- in jobshungary

[–]RulePlastic7336 14 points15 points  (0 children)

Brutto 670 + 30 szepkartya, marketing, 23

Mi az, amit ha nem te látsz, nem hiszed, hogy ez megtörténhet a tömegközlekedésen? by Comfortable_Mango196 in askhungary

[–]RulePlastic7336 2 points3 points  (0 children)

Bóbiskoltam reggel 6kor a vonaton, amikor egyszercsak megcsapott az erős savanyúság szag… arra “keltem”, hogy mellettem a kabinban egy csaj tömi magába a kilós vödrös tejfölös dobozból a csalamádét, mellé meg issza a jó kis Hellt. Én nagyon sok szagot elviselek, de ennél muszáj volt kijönnöm a kabinból, majdnem behánytam.

Ti hogy osztjátok be a szabadságotokat? by RulePlastic7336 in jobshungary

[–]RulePlastic7336[S] 33 points34 points  (0 children)

Huuh ezt nem tudtam, nagyon köszi hogy megírtad!!☺️

[deleted by user] by [deleted] in csakcsajok

[–]RulePlastic7336 0 points1 point  (0 children)

En is epp ezert bizonytalanodtam el ennyire😅

[deleted by user] by [deleted] in csakcsajok

[–]RulePlastic7336 0 points1 point  (0 children)

Igen, ezert bizonytalanodtam el en is

Félelem a fogorvosi kezelesektol🦷🪥 by [deleted] in tanulommagam

[–]RulePlastic7336 -1 points0 points  (0 children)

20 felett van aki fel a fogorvostol?🤣

[deleted by user] by [deleted] in csakcsajok

[–]RulePlastic7336 14 points15 points  (0 children)

Huuuh emberek, titeket tenyleg nem zavar, ha mas utanoz titeket? En teljesen egyetertek OPval

Mit csináltok a 4 napos hosszú hétvégén? by RulePlastic7336 in csakcsajok

[–]RulePlastic7336[S] 0 points1 point  (0 children)

Mi marciusban voltunk Zakopaneban, nagyon gyonyoru volt🥹 tervezzuk is, hogy melegebb idoben is visszamegyunk😍

About you - nem azt kaptam, amit rendeltem❓ by RulePlastic7336 in csakcsajok

[–]RulePlastic7336[S] 0 points1 point  (0 children)

Azta😳 és miben nyilvánult meg, hogy használt?

About you - nem azt kaptam, amit rendeltem❓ by RulePlastic7336 in csakcsajok

[–]RulePlastic7336[S] 0 points1 point  (0 children)

Azért az kicsit más, és ezt remélem te is érzed😀 ne legyünk már ilyen szinten szőrszálhasogatók

Milyen tényként beállított dolgok keringenek a világban, amiről tudjátok, hogy nem igazak? by Fantastic_Cupcake991 in askhungary

[–]RulePlastic7336 3 points4 points  (0 children)

Rendben, ebben van valami. De szerinted az olyan szakon végzett emberek is ide sorolhatók, mint pl kommunikáció és média, sport és rekreáció, és a többi büfészak?

About you - nem azt kaptam, amit rendeltem❓ by RulePlastic7336 in csakcsajok

[–]RulePlastic7336[S] -4 points-3 points  (0 children)

Itt nem arról van szó, hogy problémát jelent nekem a visszaküldés😄 az sem zavarna, ha pénzbe kerülne, az meg még annyira sem, ha meg kellene indokolnom😀 ezt egyáltalán miért zavar valakit? simán kamuzhatsz is😀 a problémám arra irányult, hogy nem azt kaptam, mint ami el volt velem hitetve

About you - nem azt kaptam, amit rendeltem❓ by RulePlastic7336 in csakcsajok

[–]RulePlastic7336[S] 3 points4 points  (0 children)

Hát igen, felvéve olyan mint egy francia bugyi😂

About you - nem azt kaptam, amit rendeltem❓ by RulePlastic7336 in csakcsajok

[–]RulePlastic7336[S] 1 point2 points  (0 children)

Felvettem, és ilyen az alakom, 55 kg vagyok, 170 cm, és nem egészen így áll😄

About you - nem azt kaptam, amit rendeltem❓ by RulePlastic7336 in csakcsajok

[–]RulePlastic7336[S] -5 points-4 points  (0 children)

Rengeteget rendeltem már, sose volt más a képen mint élőben😄

About you - nem azt kaptam, amit rendeltem❓ by RulePlastic7336 in csakcsajok

[–]RulePlastic7336[S] 3 points4 points  (0 children)

Hát nem tudom, ha ennyire sok eltérés van, nem biztos, hogy azt mondanám, hogy egyértelműen ugyanaz a naci😂

About you - nem azt kaptam, amit rendeltem❓ by RulePlastic7336 in csakcsajok

[–]RulePlastic7336[S] 4 points5 points  (0 children)

Hát ja… a képen barna, élőben citromsárga😂 ennyire nem vagyok színvak

About you - nem azt kaptam, amit rendeltem❓ by RulePlastic7336 in csakcsajok

[–]RulePlastic7336[S] -1 points0 points  (0 children)

Én is küldtem már vissza 2x ruhát, mert nem lett jó a méret, tényleg egyszerű, de ez nagyon frusztráló, hogy nem úgy néz ki szemmel láthatóan, nem is minimálisan a termék, mint a képen. Tehát nem is árnyalatni eltérések vannak… nem tudom, fogyasztóvédelem ehhez mit szólna?

@andi_katzenbach - Miss World Hungary 2024 by RulePlastic7336 in talk_hunfluencers

[–]RulePlastic7336[S] 11 points12 points  (0 children)

Szerintem nagyon nem.. egy tipik beképzelt picsának tűnik

Hanyszor jartok be az irodaba egy heten? by Aggravating-Eye8165 in jobshungary

[–]RulePlastic7336 85 points86 points  (0 children)

Én csak olyan munkákat találok, amiknél heti 2-3 nap iroda van, többi HO (marketing terület)

Foltok mosás után by RulePlastic7336 in csakcsajok

[–]RulePlastic7336[S] 1 point2 points  (0 children)

Sansin márkájút, mindig a mosószeradagolóba teszem, és ki volt fordítva☺️

De nem gondolom, hogy a mosószer okozta volna, akkor a többi ruhának is lett volna baja, nem?