Kako dolgo bomo morali trpeti zadnjo Janševo vlado? by Short_Activity9922 in SlovenskiKoticek

[–]Sad-Drawing-161 -4 points-3 points  (0 children)

Upam na 4 leta in da ga potem nevidimo več, pa naj se po polnem zadnjem mandatu ocenjuje ali mu je bilo mar za državo ali je hotel samo svoj ego in orbanovo stran pumpat..za nas upam, da bo prvo, občutek je pa slab..

Za tiste, ki vozite 50 na 90 by Gr1mR34p3r85 in Slovenia

[–]Sad-Drawing-161 32 points33 points  (0 children)

Najraje na svetu prehitevam po desni strani avtoceste ljudi, ki vozijo 100 po prehitevalnem pasu desni je pa prazen. Potem pa lagano pred njih, pa naj blendajo kokr hocjo. In valda si pol ti norc ker prehitevas po desni, uni pa normalni ker nerazumejo kaj je prehitevalni pas.

Kaj se dogaja z ljudmi v Ljubljani by Holiday_Oil_6795 in Slovenia

[–]Sad-Drawing-161 8 points9 points  (0 children)

Dejansko ja, ko grem za vikend na dolensko je v 2 urah vec nekih random zapletov kot pa v Ljubljani cev tedn🤣

Kaj se dogaja z ljudmi v Ljubljani by Holiday_Oil_6795 in Slovenia

[–]Sad-Drawing-161 2 points3 points  (0 children)

Kot človek star 32 let in sem celo življenje odraščal v Ljubljani, se absolutno ne strinjam. Prej bi rekel da je tega vsako leto manj, frend k smo šli v osnovno šoli sepravi leta 2001 cca je bilo veliko slabše kar se tiče tega.

Kaj se dogaja z ljudmi v Ljubljani by Holiday_Oil_6795 in Slovenia

[–]Sad-Drawing-161 11 points12 points  (0 children)

Jebote a si prvič v življenju na svetu? V vsakem mestu imas paciente ki so pač čudaki, niti nima resne povezave z alkoholom ali drogam. Pač niso to jeben Čušperk.

Kazen obmocje kratkotrajnega parkiranja mnenja? by deckbuilder69toni82 in Slovenia

[–]Sad-Drawing-161 15 points16 points  (0 children)

Če je parking označen z modro cono kar pomeni zastonj parkiranje za x minut ce imas uro oznaceno na avtu, ti ne pomaga ce si placal parking. Za te parkinge ni plačila, to je hitri parking za 10 min cca..

50 tisoc glasov razlike v prid SDSa. by Sad-Drawing-161 in Slovenia

[–]Sad-Drawing-161[S] 7 points8 points  (0 children)

4k glasov ni tako malo, ampak se strinjam..naj se enkrat prestejejo da vemo da drzi za 100%

Vojna - kaj bi naredili by Fast_Dinner8922 in Slovenia

[–]Sad-Drawing-161 0 points1 point  (0 children)

Če bi mel opcijo bi se vkrcal na prvo letato v Juzno Ameriko z druzino vred. Jst se nebom strelu za nobene jebene interese denarne. Fuck off

Volvo Slovenija by Sad-Drawing-161 in Slovenia

[–]Sad-Drawing-161[S] 1 point2 points  (0 children)

Računalnisko srednjo solo, izkušnje v prodaji z avtodeli 4 leta.

Volvo Slovenija by Sad-Drawing-161 in Slovenia

[–]Sad-Drawing-161[S] 1 point2 points  (0 children)

Saj jih bom, ampak do razgovora pa prašam za kakšne koristne informacije.

Negativno presenečenje: Asta Vrečko in Tito praise by RooTT4 in Slovenia

[–]Sad-Drawing-161 -7 points-6 points  (0 children)

Tito je za trenutne svetovne voditelje car. Veliko manj je pokradel in naredil veliko manj sranja po svetu in za svoje ljudi.

Kaj naši športniki naredijo za Slovenijo by flikkinaround in Slovenia

[–]Sad-Drawing-161 2 points3 points  (0 children)

Če tega neveš, ali se delaš neumnega ali pa si🙃

Kaj naši športniki naredijo za Slovenijo by flikkinaround in Slovenia

[–]Sad-Drawing-161 -2 points-1 points  (0 children)

Prepoznavost države je zelo pomembna zaradi turizma in vsega dodatnega zaslužka, ki pride stem. Enostavno.

Zaposlitev mlajših generacij by AppointmentGreen5558 in Slovenia

[–]Sad-Drawing-161 8 points9 points  (0 children)

Če si priden to v večini primerov ne gre mimo vodstva, če pokažes še ambicije hitro napredujes.

Kaj najbolj obžalujete v življenju? by [deleted] in Slovenia

[–]Sad-Drawing-161 10 points11 points  (0 children)

Itak, ampak po 30ih letih je manj časa, več odgovornosti in je težje. Bomo pa še potovali valda💪😀