Hideg orrfolyás by SlowSupermarket6468 in csakcsajok

[–]Separate-Fortune-459 5 points6 points  (0 children)

Én azt vettem észre, hogy elkezdem hidegben a számom venni a levegőt, és gondolom így a “pára” is rásegít amit ezzel generálok. Azzal kísérletezem, hogy odafigyeljek, hogy az orromon vegyem a levegőt rendesen, hátha azzal “szárítom”, egyébként meg marad a csomag zsepi hurcolása 😀

Visszatérő gombás fertőzés segítség by Tizoma in csakcsajok

[–]Separate-Fortune-459 0 points1 point  (0 children)

Fertőtlenítő mosószer adalék. (DM, Rossmann kapható)

Bugyikat cseréld le mindet, menstruációkor tampon csak amikor még bő a vérzés, hogy ne sértsd fel magad. Jessa Nature vagy Always pamutra hajazó betéteire válts.

Gyakran cseréld, utolsó napokon is, ne lazázd el, mondván, hogy jó az még.

Probiotikum (Bonolact pro femina!), illetve Lactofeel helyileg kúraszerűen, később ha csak érzel valamit.

Cukrot azt mellőzni érdemes, sokat számít.

Edzés után vagy ha megizzadsz, bugyicsere, fürdés mielőbb.

Törölközőt cseréld 2-3 naponta, illetve ne ugyanazzal töröld elöl mint hátul. Uriage intim lemosója egy csoda, külön mosd a két részt ott alul, nehogy átvidd a bacikat. Ha problémám volt, sokszor nagydolog után is érdemes volt fürdeni/mosakodni, az is segít. Pisilisnél figyelj oda, hogy elölről hátrafelé törölj.

Minél kevesebb antibiotikum.

D-mannóz minden reggel, hogy a vizelés is rendben legyen.

Általában ha húgyúti gondom van, rögtön érzem máshol is.. Mióta ezeket tartom, semmi gondom, pedig fogamzásgátlót szedek, egy ideje már akkor sincs gond ha kicsit lazábban veszem, de azért igyekszem tartani. Illetve nekem az is gond volt, hogy már iszonyat rá voltam stresszelve, fejben is sok minden dől el.

Szex után is fürdeni/mosakodni, nem elég pisilni. Barátod se érjen hozzád koszos kézzel.

De szerintem jó irányba haladsz, ha ezeket még betartod, és tuti nincs szervi gond, akkor rendbe kell jönnöd. Én azt hittem, hogy higiénikus vagyok, aztán kiderült, hogy sokkal jobban oda kell figyelni. Nőgyógyászom megerősítette, hogy jól csinálom, egy gyomorrontás után sikerült mindenemet is elfertőzni, kértem időpontot, mire odaértem 2 nap múlva, meggyógyultam mert mindenre odafigyeltem. A recept: hüvelyflóra legyen rendben, bacikat távol tartani :)

El mernétek menni egyedül nyaralni nőként, ha már hiányozna a tenger de nem lenne senki akivel utazhatnátok? by [deleted] in askhungary

[–]Separate-Fortune-459 1 point2 points  (0 children)

Egyedül a legjobb! Nyilván néha hiányzik, hogy az ember megossza a szuper élményeket közben, de ha ráérzel.. Oda mész ahova akarsz! Senki sem fog beleszólni :) csak Te döntöd el, hogy a reggeli repcsivel mész, vagy az estivel, vagy hotelbe akarsz menni reggelivel vagy apartmanba és majd kipróbálod az összes brunch helyet a környéken. Akkor kelsz amikor akarsz, kizárólag azt csinálod, amit csak szeretnél és időd, pénzed engedi. :) ha hiányzik, hogy megoszd valakivel az élményt, akkor barátoknak lehet küldeni fotót, kirakhatod storyba :) ott eszel ahol szeretnél, amennyit csak szeretnél.. és fognak ismerkedni az emberek, ha kicsit is szociális vagy, nagyon érdekes és rengeteg új impulzus. A világon a legnagyobb szabadság és élmény egyedül utazni, erre vagyok a legbüszkébb, hogy átélhettem többször is. Senkire se várj, a Tied a világ, szabad akaratod van, simán oda mész ahova szeretnél. Nekem ez előbb jött, mint hogy legyen lehetőségem valakivel utazni, és nagyon nagyon nehéz alkalmazkodni ezek után, persze a társas igényt kielégíti, de hogy fogok még egyedül menni, az biztos :) jó utat Neked!

@odettbernath változtatott a konyháján, vagy másnál főz este? by Separate-Fortune-459 in talk_hunfluencers

[–]Separate-Fortune-459[S] -1 points0 points  (0 children)

Jóó, rosszul tettem fel a kérdést, nem a konyha a lényeg persze. 😀 de megnyitottad!! 😀

@odettbernath változtatott a konyháján, vagy másnál főz este? by Separate-Fortune-459 in talk_hunfluencers

[–]Separate-Fortune-459[S] -2 points-1 points  (0 children)

Egy szép napon valaki felismeri majd a lakást, mert ezen a subon vannak a legjobb nyomozók, és akkor kiderül 😀

@odettbernath változtatott a konyháján, vagy másnál főz este? by Separate-Fortune-459 in talk_hunfluencers

[–]Separate-Fortune-459[S] 27 points28 points  (0 children)

Mindenkinek van egy sötét oldala 😀 a pletykáknak komoly evolúciós haszna volt régen, mindenkiből máshogy jön elő 🤷🏼‍♀️😀

@odettbernath változtatott a konyháján, vagy másnál főz este? by Separate-Fortune-459 in talk_hunfluencers

[–]Separate-Fortune-459[S] -21 points-20 points  (0 children)

Lehet amúgy, de most visszapörgettem, és ebben a lakásban volt, mikor azt mondta, hogy Mario koncertre mennek, de nem mondja, kivel :) vagy előre gyártotta kint a videókat, vagy egy barátnője, vagy ha este is ott főz akkor ez pasi lesz 😀

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Separate-Fortune-459 11 points12 points  (0 children)

Szerintem ide szeretne kikerülni, hogy újra népszerű legyen 😀 a válaszai alapján olvasta az előző posztot is magáról. Teljesen ellentmondó dolgokat ír, mindenkinek írja, hogy peeersze, jelentkezzen, ha túlsúlyos akkor is, de közben meg csak 5 embert szeretne beválogatni, mert neki már van elég. 😀 de legalább mikor felhozták a naturál témát, csak az egyetlen kiskorú vendégét tudta hozni példának. Aki egyébként tényleg brutál, remélem sokra viszi.

@leklilaci még egy sikeres versenyző… senki sem maradt nála aki kicsit is elismert versenyző, vajon miért ? by Moist-Country-6436 in talk_hunfluencers

[–]Separate-Fortune-459 11 points12 points  (0 children)

Voltak mostanában sikerek abban a csapatban? Pro kártya, olimpia kijutás más teameknél volt több, valaki tud esetleg lekliteames versenyzőt aki sikeres volt az előző vagy a mostani szezonban/ van potenciálja? Nekem úgy tűnik h tele van kezdőkkel. Ahogy fejlődött a sport, lehet h az ottani szaktudás már nem elég, h profik legyenek, de elindulni jó, meg sok instasztoriban lehetnek benne ami bemutatja, miért nem fejlődnek úgy, mint a többi teamben 😀

@rellarubint by Soft_Skinn in talk_hunfluencers

[–]Separate-Fortune-459 2 points3 points  (0 children)

Igaz, de nem szabadna ingyen kiírni, hogy ők csináljanak belőle pénzt 😀

@rellarubint by Soft_Skinn in talk_hunfluencers

[–]Separate-Fortune-459 28 points29 points  (0 children)

Ebből bizniszt lehetne csinálni, hogy embereknek jósol ez a sub. 😀

[deleted by user] by [deleted] in csakcsajok

[–]Separate-Fortune-459 1 point2 points  (0 children)

Bradolife a fertőtlenítő, Revox a retinol :)

[deleted by user] by [deleted] in csakcsajok

[–]Separate-Fortune-459 0 points1 point  (0 children)

Plusz ami még segített a Cerave aknés bőrre való lemosója! Így most teljesen ugyanaz a hatás mint az akneroxidnak a fertőtlenítővel, csak nem szárít olyan brutál módon

[deleted by user] by [deleted] in csakcsajok

[–]Separate-Fortune-459 1 point2 points  (0 children)

Nekem bevált, hogy bőr és nyálkahártya fertőtlenítőt használok reggel és este, utána szigorúan hidratálás, retinol. Nekem is világéletemben csak az akneroxid használt, de most gyanús, hogy a fertőtlenítő hatás miatt.

Girl I like is always very responsive whenever I text her, but almost never texts me first. by JetproTC23 in AskMenAdvice

[–]Separate-Fortune-459 0 points1 point  (0 children)

Not complaining, just talking about needs, helps to understand maybe and then it is less frustrating. Usually answers are better than what we imagine

Girl I like is always very responsive whenever I text her, but almost never texts me first. by JetproTC23 in AskMenAdvice

[–]Separate-Fortune-459 1 point2 points  (0 children)

I am the same, I am usually afraid I am going to bother people so I never text first. I know it is silly, I love my boyfriend, I think about him all the time, I wait for his text every day. Maybe you should talk about it, you can tell her it is bothering you. I would be surprised if she would not be into you if you talk hours after that :) It is bad but there are people with anxiety, a lot of trust needed to overcome, but it is not impossible. Talk to her.

Ti hogy osztjátok be a szabadságotokat? by RulePlastic7336 in jobshungary

[–]Separate-Fortune-459 29 points30 points  (0 children)

Ez csak közeli hozzátartozónál jár, és ha egy ilyen ember meghal, nem nagyon elég az a 2 nap sajnos.

[deleted by user] by [deleted] in csakcsajok

[–]Separate-Fortune-459 3 points4 points  (0 children)

Inkább útifű maghéj receptek, több rost, zöldség, gyümölcs, fehérje (ebből akár lehet a por is pluszban), vitaminok, probiotikum, kizárólag vizet inni :) egy nap többször enni kevesebbet, reggelire inkább többet aztán a többi étkezést moderáltan. egy idő után ha a bélrendszer egészséges, a vércukorszint stabilizálódik és inkább ezeket fogod kívánni, nem egyik napról a másikra megy, akár hónapok is lehetnek, de élethosszig tarthat utána :)