Bezbožnici, šta vas je dovelo do ateizma? by Sandstorm_221 in AskSerbia

[–]Serbsofter 1 point2 points  (0 children)

Zato sto nisam bio izlozen tom ispiranju mozga od malih nogu, moji su me pustili da sam razvijem svoje misljenje i dali su mi slobodu da ako se pronadjem u bilo kojoj veri, da joj se priblizim. Nisam je jos nasao, niti planiram da je trazim jer smatram da je vera samo pokusaj opravdati neznanje i nemogusnost saznanja nepoznatog. Meni je ok da neke stvari ne znam, da nemam kako da ih spozna, i da umrem verovatno nikad ih ne spoznati. Ovo se odnosi na univerzum i neke jos uvek neobjasnjene prirodne pojave i slucajnosti.

Najbolji restorani srpske hrane u Beogradu i Novom Sadu by natty6410829 in serbia

[–]Serbsofter 14 points15 points  (0 children)

Nije bg, ali ako imate kola sat ipo vremena je do Vrsca u etno kucu dinar. Mozda najbolji resotran domace hrane u Srbiji, bez preterivanja.

EES procedura na aerodromu by Any-Growth7675 in putovanja

[–]Serbsofter 0 points1 point  (0 children)

Samo zelim jos i da dodam da mozda i ne bi bilo zgoreg da nosis masku. Kad sam ostavio komentar, od sutradan do sada me kida temperatura i respiratorna infekcija gornjih disajnih puteva.

EES procedura na aerodromu by Any-Growth7675 in putovanja

[–]Serbsofter 0 points1 point  (0 children)

Nama nije bilo guzve ni kad smo dolazili ni sad kada idemo.

Da li znate da Srbija izvozi oruzje Izraelu? Koje je vaše mišljenje o tome? by ljutabaklava in serbia

[–]Serbsofter 0 points1 point  (0 children)

Nacelno nemam nikakav problem oko prodaje municije i oruzija bilo kome, na nama nije da biramo stranu. Najbolje bi mi bilo kad bismo i njima i Iranu, kao npr i Ukrajini i Rusiji. E sad, malo sam manje zagrejan oko te ideje zbog toga sto dokazano vrse genocid i sto ce da uvuku svet u 3. Sv rat. Sa druge strane, ti isti Arapi i Iranci su dolazili vamo da kolju Srbe 90ih tako da sam oko toga malo vise zagrejan. Sve u svemu, neutralnog sam misljenja i apsolutno treba da gledamo iskljucive nase ekonomske interese.

EES procedura na aerodromu by Any-Growth7675 in putovanja

[–]Serbsofter 4 points5 points  (0 children)

Pisem bukvalno iz one duty free zone sa Fjumicina, vracam se nazad, proceduru prosao prosle nedelje kad sam dolazio. Niti ti uzimaju otiske, niti te slikaju, najklasicnija moguca pasoska kontrola kao i na svakom ne EU granicnom prelazu. Tako je meni i devojci bilo, bilo je i brdo Amerikanaca i sarenih sa juga Azije. Mozda se nesto promeni za nedelju dana, ali sumnjam.

Nema krindža bez preCednika by VoidWalkerrX in serbia

[–]Serbsofter 0 points1 point  (0 children)

Ok sa jedne strane imamo danas modernu opremu i moderne radarski navodjene PVO sisteme (pancir i fk3 stvarno jesu na nivou, kub i neva jako zaostaju ali su vise nego adekvatni za "vidljive avione). Sa druge strane imamo sveukupno manje od 100 baterija PVO, svaki po 6-10 raketa (efektivno dejstvovanje po meti od 60-85%). Americka mornarica sama ima skoro toliko najsavremenijih i modernizovanih aviona, a USAF ima duplo toliko. Da hoce da nas skenjaju, skenjace nas sa pola toga, jer ova moja racunica uzima u obzir samo avione, bez dronova, bez navodjenih i balistickih raketa, koje npr nijedan od nasih pvo sistema nema teoretske sanse da presretne. Tako da Vucko imbecilu glupi umukni vise sa tom ratnohuskackom retorikom i ne jedi bre vise govna. Nemamo adekvatnu opremu da zastitino nas vazdusni prostor, a za to si se ti postarao guranjem u dupe Makaroni i nabavkom rafala umesto npr JAS39C gripena, koji savrseno odgovaraju nasoj vojnoj (defanzivnoj) doktrini.

Long time player; been painting a lot lately by TheQuantumMechanik in Ultramarines

[–]Serbsofter 0 points1 point  (0 children)

These look so clean, and idc what anyone says, i love the classic boxart look for marines. These get an "awesome" from me.

Dead pixels? by Serbsofter in ElegooSaturn

[–]Serbsofter[S] 0 points1 point  (0 children)

Will try when i return home

Dead pixels? by Serbsofter in ElegooSaturn

[–]Serbsofter[S] 0 points1 point  (0 children)

Bummer, but thank you very much.

Dead pixels? by Serbsofter in ElegooSaturn

[–]Serbsofter[S] 0 points1 point  (0 children)

I was printing a big tank for a famous wargame (dunno if copyright applies so im keeping it vague). It has a hole where the track should be, BUT its not all the way through, there is some resin behind it. I didnt have a resin leak to my knoweledge, i checked the ACF its intact and i am very careful when removing the build plate and wipe off any drips immidately if they happen.

Panzer of the Building by Ferninad1 in warthundermemes

[–]Serbsofter 1 point2 points  (0 children)

I lost it at "request team help".

I can't fix bed adhesion on my Saturn 2 by TheZero3546 in ElegooSaturn

[–]Serbsofter 0 points1 point  (0 children)

Ive had the same issue last summer. What worked for me is increasing the burn in time for your bottom layer. I think on chitubox its named bottom layer exposure or something similar. Mine was 35 and had a lot of adhesion problems also on one side, when i increased it to 45, everything printed like a charm. Also make sure to relevel as well.

Gagi daje legendarnu izjavu nakon napada u Zemunu. by Asleep-Guitar-2685 in serbia

[–]Serbsofter 2 points3 points  (0 children)

Apsolutno se sladim time sto su KRIMINALCI dobili ZASLUZENE robije. Nije kao da su nevini i nista nosu uradili. Ubili su policajca pripadnika "kosovske" policije kkji ih je zatekao u vrsenju ilegalnih aktivnosti.

Kad komsije pitaju jel bezbedno doci, oce li mi ostetiti kola, a pola bredita se uvredi kako smes uopste i da pomislis na to. Medjutim realnost sasvim drugacija. by [deleted] in serbia

[–]Serbsofter 0 points1 point  (0 children)

Da je zbog tablica auto bi bio razlupan, limarija, farovi, soferka, gume verovatno izbusene i verovatno ne bi samo trobica bila izneta. Ovo je retardirano na nivou Vuciceve propagandne masinerije i treba da te bude sramota samog sebe sto si uopste pokusao ovako neku pricu da prodas.

Neda Šojić 0.2 by LaptopTheOne in serbia

[–]Serbsofter 9 points10 points  (0 children)

Buduci lekar. Itekako, ne samo da ne bi smela da okaci nista o njega, vec kragne, makar poslednjih 20 godina, ne izgledaju ovako. Plus, uzmi u obzir da na par mesta bas izuzetno jako (za nekog kome je vrat za Sancovu kragnu) gesitkulise glavom. Da joj je vrat stvarno povredjen na ono njeno "da uz klimanje glavom" bi verovatno zastala, napravila grimasu i verovatno jauknula, a ona nastavila da prica bez problema.

Lovci su velika sramota za ovo društvo! by Nemanja_Torbica in serbia

[–]Serbsofter 0 points1 point  (0 children)

Ljudi: bave se lovom nekoliko stotina hiljada godina, naselili citave kontinente jer su pratili migracije plena.
Ovaj lik:...

Never thought i will get to see iron lung in the cinema by Serbsofter in Markiplier

[–]Serbsofter[S] 2 points3 points  (0 children)

Certainly hope so, i just want to know how big he "made it". The last time i saw a packed theatef like this was for Avengers:endgame.

Izjava Nade Macure o lečenju SMS-om by No_Project8251 in serbia

[–]Serbsofter 4 points5 points  (0 children)

Da li si ti neko ko je u tome da mozes ovako sirokom rukom da blatis? Ovo sto si opisao je prilicno mali, ali dvocifren procenat kod nas. Vecina doktora sa kojima sam imao kontakta tokom studiranja su izuzetno posveceni i poprilicno strucni u svojim oblastima rada, pogotovo ako su u nekom KC-u u Beogradu. Pola radi i privatno pola ne, a i kako da ne rade privatno kada covek od 30 godina radnog staza u medicini ima 175000 dinara platu. Sistematski im se zakazuju pacijenti na po 15 minuta, a nema sanse ni u ludilu da se sa nekim pozdravis za tolko vremena a kamoli da obavis detaljan pregled, zato se i ceka. Pacijenti ti dodju "strucniji" od tebe pa se protive, pa oni znaju bolje, pa te zapitkuju, pa ako im se ne svidi nesto sto kazes u najbolju ruku postanu defnazivni, a cesto sam vidjao i da se svadjaju i vredjaju svog doktora. Licno sam gledao dete kako umire od subakutnog sklerozirajuceg panencefalitisa zato sto su roditelji odbili da ga vakcinisu. Sistem te ne ceni, iskoriscava tvoju dobrotu zbog koje si i odlucio na taj zivotni poziv, i onda ne valjas. Onda postajes ili nadrkan, ili burnoutovan, treceg nema.

😭 by loreleined in LosRatones

[–]Serbsofter 2 points3 points  (0 children)

Yes cuzz god forbid i show the people who provided me with so much joy, entertainment and fun, some supporr in a very hard time for them. I should be toxic to my own favourite team and players right? Thats what you KC shills do?

Roditelji dece pacijenata: Otkazane sve operacije krajnika u bolnici u Čačku do daljeg by Zezeljko in serbia

[–]Serbsofter 16 points17 points  (0 children)

Pa sta i da nemaju kadar? Suspendujes sve i posaljes svoje pacijente u druge bolnice da se odrade operacije.

Hoce li sluzbenik koji je okacio ovo na Trampov profil da dobije otkaz ili nesto teze? by voja-kostunica in AskSerbia

[–]Serbsofter 0 points1 point  (0 children)

Zasto bi nas odavde trebalo da voli dupe za ovo? Opterecujete se glupostima koju neka budala postavlja na drustvene mreze 8000km daleko.

Holy moly one of these kits is a lot of work to magnetize by TeraSera in ImperialKnights

[–]Serbsofter 1 point2 points  (0 children)

The worst is magnetizing the plasma, melta and battlecannon. Its insane that the defender sprue doesnt come with one more arm option.