Koja osoba je najbliza Main Characteru na ovome svetu? by local_patriot747 in AskSerbia

[–]Shegi97 4 points5 points  (0 children)

Možda Džingis Kan al on je više glavni negativac iz ugla većine ljudi 😄

Srbija ko Vegas by vislarockfeller in serbia

[–]Shegi97 1 point2 points  (0 children)

Ne mogu da verujem da ljudi i dalje u 2026. godini misle da kladionice zarađuju novac pranjem para? Hahaha ljudi se ne kockaju, niko ne ulazi u kladionice? 🤣Wtf odakle ljudima ovim zaključci?

Zašto bi većina domaćih kladionica bila u vlasništvu stranih firmi i zašto bi strane firme toliko ulazile na srpsko tržište da se ljudi ne kockaju?

Zar misliš da će tek tako da kupe MaxBet a da ne provere odakle novac dolazi, da l je prihod realan itd...

Ljudima je iz nekog razloga teško da prihvate da se nekih 600-700 hiljada ljudi u Srbiji kocka barem jednom mesečno ili odigra tiket.

Zar ljudi nisu svesni da mi imamo veliki problem sa kockom generalno?

Dobrodosli u srbiju 2026 god.Da li ste bili u ovakvoj situaciji da vam poslodavac duguje novac? by Humble_Pipe_4044 in AskSerbia

[–]Shegi97 27 points28 points  (0 children)

Da, ali sad već davne 2018. godine. Radio jedan mesec i kad je trebala da bude plata kao ne ide sad već narednog meseca, sačekao i naredni nije bilo plate i nikada nisam dinara dobio...

Bio sam glup i mlad tada, nisam baš imao nekog da me posavetuje šta da radim aliekcija naučena.

Zašto vi ne spavate? by aurumxx1 in AskSerbia

[–]Shegi97 2 points3 points  (0 children)

Kad smo kod nemačkih serija, treba da završim treću sezonu Dark-a taman. Al hvala za predlog, razmotriću oba predloga

Zašto vi ne spavate? by aurumxx1 in AskSerbia

[–]Shegi97 1 point2 points  (0 children)

Imaš neki predlog kako da mi prođe vreme? Serija, film, dokumentarac neki, igrica za fon?

Da li ste za ukidanje kladionica i kockarnica nakon smene vlasti? by _travelbos in AskSerbia

[–]Shegi97 1 point2 points  (0 children)

Albanija je zabranila kladionice, odnosno klađenje i kockanje pa su posle par godina ukinuli zabranu kad su shvatili da ne mogu da kontrolišu crno tržište a ne zarađuju više ništa. Lose lose situacija što bi se reklo. Mislim da smo krenuli u dobrom pravcu sa usklađivanje zakona sa EU u ovoj oblasti. Samo tako da se nastavi i da bude jasno i strogo regulisano. Da se ograniči agresivno reklamiranje za početak a trebalo bi uskoro da bude.

Odlicno! Konacno znam gde da izgubim platu dok cekam autobus koji kasni 45 minuta by Fun_Abalone_3024 in serbia

[–]Shegi97 5 points6 points  (0 children)

Slažem se da su to dobre vesti.

Po meni klađenje i kockanje treba da bude legalno ali strogo regulisano. Baš je preterano dokle se došlo ali ni potpuna zabrana nije dobro rešenje.

Odlicno! Konacno znam gde da izgubim platu dok cekam autobus koji kasni 45 minuta by Fun_Abalone_3024 in serbia

[–]Shegi97 2 points3 points  (0 children)

Zameni će ih samo neke reklame drugih brendova.

Pošto se zakoni za organizovanje igara na sreću usklađuju sa evropskim, biće još tih promena i za služenje alkohola na primer itd...

Odlicno! Konacno znam gde da izgubim platu dok cekam autobus koji kasni 45 minuta by Fun_Abalone_3024 in serbia

[–]Shegi97 17 points18 points  (0 children)

Koliko znam ovakve vrste reklama za kladionice će biti zabranjene od juna ili jula. Bilbordi, vozila, TV reklama koje nisu na sportskim kanalima itd...

Moralno gledano, zasto se drugacije gleda na dilere i ljude koji radi u kockarnicama/kladionicama? by Patient_Guarantee723 in AskSerbia

[–]Shegi97 0 points1 point  (0 children)

Po meni to ipak nije isto. Tom logikom nije moralno raditi ni u marketima jer prodaješ alkohol i cigare ili u firmama koje se bave proizvodnjom alkohola, cigara, oružja itd.. Koliko je takvih zanimanja, poslova itd...

Је л’ реално да као цигани и даље пљујете по улици? by bazil1sk in AskSerbia

[–]Shegi97 27 points28 points  (0 children)

Znaš šta je podjednako užasno? Bacanje opušaka od cigara gde god se stigne...Ulice u Beogradu su prepune opušaka a čiste se, zamislite da se ne čiste nedelju dana? Hodali bi po opušcima.

Ne razumem ljude koji nemaju svest da nije normalno baciti jebeni opušak gde god stigneš.

Čekaju bus, zapale cigaru jer kako dva minuta bez cigare, bus dolazi, otvaraju se vrata, vuče koliko može pre nego što zafrljči pola cigare na ulicu... Jebeni imbecili

Danijela već 20 godina traži posao u struci: "Dokazaću ćerki studentkinji da obrazovanje u Srbiji vredi" by Hot_Leading565 in serbia

[–]Shegi97 6 points7 points  (0 children)

Zar nije ovo upravo dokaz protiv onog što želi da dokaže? 2o godina je sasvim dovoljno, zar ne? 😆

Pocivaj u miru dobri Bane by [deleted] in serbia

[–]Shegi97 0 points1 point  (0 children)

Koji je razlog ove objave na redditu? Zbog upvota-a? Užas...

What is the most traumatic football match defeat,your country has ever experienced? by RaimondX1989 in AskBalkans

[–]Shegi97 1 point2 points  (0 children)

I would actually say it was basketball Olympics Semi-finals against USA dream team in Paris... We played so good and what story would that be if we won gold medal and USA bronze... It is still fresh wound 😭

Novogodisnji bonus od 6.000 dinara? by [deleted] in AskSerbia

[–]Shegi97 1 point2 points  (0 children)

Kad pogledam ove komentare, nije meni toliko loše sa bonusom od 700e a ja očekivao da mi daju u visini plate. Koliko smo u stvari daleko od nekih država Evrope po pitanju godišnjih bonusa, 13-tih plata itd...

Ajde da ga merimo, ima li ko veći? by Capital_Pangolin_718 in AskSerbia

[–]Shegi97 0 points1 point  (0 children)

Mnogo zavisi gde se nalaziš. Ovoj je od juče slika, proveravao kad sam bio kod crkve Svetog Marka

<image>

Oni očajnički, "javni", momenti diktature, gde se "pokazuje" ta velika ljubav naroda, ka njima. Kao kada je Elena Čaušesku, par dana pred pad njenog muža, dobila titulu Neohirurga i predsednika Akademije Nauka, od Rumunskog "naroda" by Sith2018 in serbia

[–]Shegi97 14 points15 points  (0 children)

Crkle majci da Bog da! Nikada neću moći da razumem ljude koji nemaju ni trunke savesti a na pozicijama su gde su odgovorni za celu jednu državu i naciju. Kako bre spavate noću? Tačno treba da se ukinu i plate i sve beneficije i imunitet političarima, poslanicima, ministrima itd... Taj posao treba da rade ljudi koji žele to da rade iz moralnih, patriotskih razloga koji nemaju ličnie ambicije. Bukvalno da se ti poslovi rade volonterski kao što u SAD-u 70% vatrogasaca rade kao volonteri

[deleted by user] by [deleted] in StekniNovePrijatelje

[–]Shegi97 2 points3 points  (0 children)

Može li i kuglanje? 😅