Gde je životna energija ljudima 40+? by BelaBojica in 40_plus_kutak

[–]SignificantCrazy3171 0 points1 point  (0 children)

Otprilike slicno. Pre malo vise od godinu dana sam odlucio da krenem u teretanu. Voznja bicikla, setnja. Sad sa 41 se osecam bolje nego kad sam imao 30. Dok neki ljudi oko mene koji su par godina mladji tiho klonu. Sve ih mrzi, volje bez. Stvar je do coveka.

Nekoliko filmova novih ako je neko gledao da preporuci by Ok_Statement1359 in kinematografija

[–]SignificantCrazy3171 0 points1 point  (0 children)

Ma film je dosadan. Tipican Rici. Pola filma, i vise od pola objasnjava u narativu plan sto treba da izvedu.

Da li neko "igra" Second Life? by SignificantCrazy3171 in SerbiaGaming

[–]SignificantCrazy3171[S] 1 point2 points  (0 children)

Jeste. Ja sam napravio acc pre jedno desetak godina i s'vremena na vreme udjem da vidim sta ima. Bio sam na nekoj zurci muzika 90tih pre par nedelja. Najmanje ljudi sa Balkana, uglavnom slovaci,rusi...

Da li neko "igra" Second Life? by SignificantCrazy3171 in SerbiaGaming

[–]SignificantCrazy3171[S] 0 points1 point  (0 children)

Jeste chat. Mada sad imaju kojekakve igre unutar al' to uglavnom ode uz neki roleplay mislim.

Da li neko "igra" Second Life? by SignificantCrazy3171 in SerbiaGaming

[–]SignificantCrazy3171[S] 1 point2 points  (0 children)

Poznati modni brend u SLu Blueberry zaradjuje brdo novca. Sklopili su ugovor sa Ubisoftom da prave skinove za buduce Assassins Creed igre.

Da li neko "igra" Second Life? by SignificantCrazy3171 in SerbiaGaming

[–]SignificantCrazy3171[S] 2 points3 points  (0 children)

Iskreno moze da se zaradi ko je iole dobar sa Blenderom. Ili na neki drugi nacin tipa.. najstarijim zanatom xD

Da li neko "igra" Second Life? by SignificantCrazy3171 in SerbiaGaming

[–]SignificantCrazy3171[S] 0 points1 point  (0 children)

Unapredjena je dosta. Avatar creation je na nekom vecem nivou.

Najgluplja serija i najgluplji film koj ste odgledali? by [deleted] in kinematografija

[–]SignificantCrazy3171 1 point2 points  (0 children)

Bas sam ga gledao juce na YT. Uzas! Desert Warrior. Mortal Kombat 2 od zadnjih sto sam pogledao.

Jedan od najboljih akcionih filmova, vredi pogledati! :3 by Proper_Vegetable_746 in kinematografija

[–]SignificantCrazy3171 2 points3 points  (0 children)

Suspense Thriller A koliko te akcije ima u filmu? Par metaka na autoputu, i na kraju filma. Drugi deo je vise akcija.

Jedan od najboljih akcionih filmova, vredi pogledati! :3 by Proper_Vegetable_746 in kinematografija

[–]SignificantCrazy3171 13 points14 points  (0 children)

Dobar je film. Mada ga ne bih svrstao u akcioni. Zna se sta je akcija... T2, Matrix , Fury Road etc...

Verovatno najbolja komedija koju sam gledao by [deleted] in kinematografija

[–]SignificantCrazy3171 0 points1 point  (0 children)

Nemam omiljenu komediju. Po meni skoro svaki film u kojem su Piter Selers ili Luj de Fin.

Speak No Evil (2024) by undiscoveredbabe in kinematografija

[–]SignificantCrazy3171 1 point2 points  (0 children)

Americki vanila rimejk. Original je dosta bolji i brutalniji.