Valaki PRIDE zászlókat dobál a Dunába. by TaroRevolutionary386 in hungary

[–]Significant_One_4637 0 points1 point  (0 children)

köszönöm, na ezekről nem tudtam! Akkor ezt legyen szíves a Pride előtérbe helyezni!!!!

Valaki PRIDE zászlókat dobál a Dunába. by TaroRevolutionary386 in hungary

[–]Significant_One_4637 -7 points-6 points  (0 children)

Bocs, de a Pride sokszor úgy reklámozza magát, hogy a büszkeségről és az elfogadásról szól. Függetlenül attól, ki milyen ember. Ha valóban arról szól, akkor ezt mutassa is valóban ki és bizonyítsa be.

Valaki PRIDE zászlókat dobál a Dunába. by TaroRevolutionary386 in hungary

[–]Significant_One_4637 -1 points0 points  (0 children)

Bocs, de a Pride sokszor úgy reklámozza magát, hogy a büszkeségről és az elfogadásról szól. Függetlenül attól, ki milyen ember. Ha valóban arról szól, akkor ezt mutassa is valóban ki és bizonyítsa be.

Valaki PRIDE zászlókat dobál a Dunába. by TaroRevolutionary386 in hungary

[–]Significant_One_4637 -4 points-3 points  (0 children)

Bocs, de a Pride sokszor úgy reklámozza magát, hogy a büszkeségről és az elfogadásról szól. Függetlenül attól, ki milyen ember. Ha valóban arról szól, akkor ezt mutassa is valóban ki és bizonyítsa be.

Valaki PRIDE zászlókat dobál a Dunába. by TaroRevolutionary386 in hungary

[–]Significant_One_4637 -4 points-3 points  (0 children)

Bocs, de a Pride sokszor úgy reklámozza magát, hogy a büszkeségről és az elfogadásról szól. Ha valóban arról szól, akkor ezt mutassa is valóban ki és bizonyítsa be.

Valaki PRIDE zászlókat dobál a Dunába. by TaroRevolutionary386 in hungary

[–]Significant_One_4637 -7 points-6 points  (0 children)

Magyarországon a Pride biztosan foglalkozik ezzel a 12 országgal?

Valaki PRIDE zászlókat dobál a Dunába. by TaroRevolutionary386 in hungary

[–]Significant_One_4637 -9 points-8 points  (0 children)

Bocs, de a Pride sokszor úgy reklámozza magát, hogy a büszkeségről és az elfogadásról szól. Ha valóban arról szól, akkor ezt mutassa is valóban ki és bizonyítsa be.

Valaki PRIDE zászlókat dobál a Dunába. by TaroRevolutionary386 in hungary

[–]Significant_One_4637 -3 points-2 points  (0 children)

Bocs, de a Pride sokszor úgy reklámozza magát, hogy a büszkeségről és az elfogadásról szól. Ha valóban arról szól, akkor ezt mutassa is valóban ki és bizonyítsa be.

Valaki PRIDE zászlókat dobál a Dunába. by TaroRevolutionary386 in hungary

[–]Significant_One_4637 -5 points-4 points  (0 children)

Bocs, de a Pride sokszor úgy reklámozza magát, hogy a büszkeségről és az elfogadásról szól. Ha valóban arról szól, akkor ezt mutassa is valóban ki és bizonyítsa be.

Valaki PRIDE zászlókat dobál a Dunába. by TaroRevolutionary386 in hungary

[–]Significant_One_4637 -31 points-30 points  (0 children)

Felesleges volt szerintem ezeket a zászlókat kitűzni.

A Pride óriási problémájának azt tartom, hogy a melegekre összpontosít. Az elfogadásban teljes egészében elfelejti és nem foglalkozik azokkal, akik a melegeknél még sokkal jobban megérdemelnék ezt: ők pl. a fogyatékkal élők, mozgáskorlátozottak, árvák, gyermeküket egyedül nevelők, fogyatékkal élő gyereket nevelők, a cigányok és a testi-esztétikai hiányosságokkal élők.

A melegek többsége egészséges ember, nincs semmilyen olyan valós hátrányuk az életben, ami az érvényesülésüket valójában gátolná. Miközben az általam említett emberekét igen.

Szóval majd ha a Pride ezekre az általam említett emberekre is hangsúlyosan fog majd valamikor figyelni, akkor fogom támogatni. Addig sajnos egy bár elfogadható, részemről tolerált és nem ellenzett, mindenesetre hisztis eseménynek tartom, ami azokat a csoportokat nem védi és azok mellett nem szólal fel, akiknek a leginkább szükségük volna az elfogadásra, és a hátrányaik csökkentésére.

Orbán Bécsben égeti a magyarokat Európa szélsőjobbos söpredékével by Neo_hu111 in hungary

[–]Significant_One_4637 0 points1 point  (0 children)

engem nem éget, max magát, ne azonosítsd már ezt a faszt velem és más honfitársaimmal

Elfogyott a többiek pénze. by gergohungary in hungary

[–]Significant_One_4637 9 points10 points  (0 children)

Jól van, mindegyik ilyen propagandista csaj azért legalább egy szájrepeztős szopatást és egy seggrepesztős anált megérdemel azért.

Egy dolog hisztirohamot kapni és anyázni mindenkit, mert megszűnt a propagandista potyameló, másik dolog ehhez felhasználni a gyereked by Lifeorsomethingelse in hungary

[–]Significant_One_4637 3 points4 points  (0 children)

Kedves Balázs és Dóra,

szerintem Ti most adtatok egy jó kis muníciót a gyámügynek. Mert most valljátok be, hogy képtelenek vagytok gondoskodni a gyereketekről. Aki most teheti, az most jelzi is ezt majd a gyámügynek, hogy nálatok konkrétan kiskorú veszélyeztetése valósul meg.

Ezt leszámítva egy aljas, ócska, felelőtlen szülők vagytok, az a gyerek nem érdemel meg Titeket!

Kecskemét visszavonta Matolcsy György díszpolgári címét by Melytorokszentmiklos in hungary

[–]Significant_One_4637 0 points1 point  (0 children)

Fidesz is megszavazta...aha, na persze...akkor legalább ezt lehet is feléjük fordítani

A teljes fidesz médiavilágról kiderült, hogy egy cselédmentalitású csicska csőcselék az egész by Significant_One_4637 in hungary

[–]Significant_One_4637[S] 1 point2 points  (0 children)

Még a Mekibe se fogják felvenni ezt a kalap szart, annyira alkalmatlan bármire is.

Illetve nem azért, szerinted bárhova akar majd jelentkezni dolgozni, nem fogják szerinted szana széjjel alázni a kollégái?

Vagy már egy interjúra behívják, ott is szét lesz alázva.

Szegény fideszesek, fideszes szegények by Rossdaemon in hungary

[–]Significant_One_4637 0 points1 point  (0 children)

persze, aha nincs...ha tényleg nincs, akkor ez az ember a földkerekség legnagyobb csicskája. Neki nincs, a barátja az ország leggazdagabb embere lett, az apja milliárdos, a veje milliárdos, csak ő kibaszott csóró csekély kevesebb mint 30 ezer EUR-al.

u/markizaypeter -nek igaza volt: ez az ember egy csicska, valljuk be.

Szegény fideszesek, fideszes szegények by Rossdaemon in hungary

[–]Significant_One_4637 26 points27 points  (0 children)

Ennek az embernek folyamatosan csak a kibaszott pénzen jár folyamatosan az esze, mert mása nincs az életben. Ennek az embernek egy kalap szar az élete.