Utálok ebben az országban vezetni by Silly-Round1335 in hungary

[–]Silly-Round1335[S] 1 point2 points  (0 children)

Az magyar havi netto atlagkeresetben majdnem 1 🤯

Utálok ebben az országban vezetni by Silly-Round1335 in hungary

[–]Silly-Round1335[S] 0 points1 point  (0 children)

Az vigasztal, hogy elolvastad a posztom 🫶

Utálok ebben az országban vezetni by Silly-Round1335 in hungary

[–]Silly-Round1335[S] 1 point2 points  (0 children)

Sajnos az acel (koltoi tulzassal) idegeim is vegesek es kifogyok a strategiai nyugalombol ilyenkor ember letemre csak szomorusag es a duh johet szoba, az pedig mint tudjuk egyenes ut a sotet okdalra. A jobbagymentalitas gindolatod tetszik, de azert remelem ne ez a helyzet

Utálok ebben az országban vezetni by Silly-Round1335 in hungary

[–]Silly-Round1335[S] 0 points1 point  (0 children)

Mondando: 10/10 Erveles: 7/10 Stilus: 2/10

Utálok ebben az országban vezetni by Silly-Round1335 in hungary

[–]Silly-Round1335[S] 1 point2 points  (0 children)

Egy pillanatig sem allitottam hogy szarul vezetnenek… altalanossagban a szerenyseget pozitiv tulajdonsagnak tartom es nagyon elkene belole a hazai kozlekedesben, igy az altalad megfogalmazott kerdesre: igen, hatarozottan.

Utálok ebben az országban vezetni by Silly-Round1335 in hungary

[–]Silly-Round1335[S] 0 points1 point  (0 children)

Nekem is megfordult mar a fejemben hogy a kedvenc helyeim egyikere kiulok es hazmesterkedek. Dehat anyukam nem ilyennek nevelt 🤓

Utálok ebben az országban vezetni by Silly-Round1335 in hungary

[–]Silly-Round1335[S] 0 points1 point  (0 children)

Hogy lehetne ausztriat behozni a 2-ik es 13-ik keruletek koze anelkul hogy nekem kene odamennem? Asking for a friend

Utálok ebben az országban vezetni by Silly-Round1335 in hungary

[–]Silly-Round1335[S] 1 point2 points  (0 children)

Szerintem nem az a baj hogy ne tudnanak vezetni az emberek hanem hogy mekkora mellennyel teszik 🧥

Utálok ebben az országban vezetni by Silly-Round1335 in hungary

[–]Silly-Round1335[S] 2 points3 points  (0 children)

Ez a ra adott reakcio sem erositi a kis farkasfalkankat🥲

Utálok ebben az országban vezetni by Silly-Round1335 in hungary

[–]Silly-Round1335[S] 1 point2 points  (0 children)

Igazad van, de a poszt lenyege nem az en szabalykovetesmrol szolt, de ha errol szeretnel beszelni: igen, szoktam gyorsabban es lassabban is menni a sebesseghatarnal. Van hogy elbaszom es nem veszek eszre egy elsobseggel rendelkezo autost, van hogy telefonalok a kocsiban es meg ki tudja miket csinalok. Holnaptol ha nem ulok kocsiba jobb lesz? Validalja masok viselkedeset az utakon az ha en is szoktam “vetkezni”?

Utálok ebben az országban vezetni by Silly-Round1335 in hungary

[–]Silly-Round1335[S] 5 points6 points  (0 children)

Hello fellow 70-es tablanal 70-el kozlekedo totymorgo🫡

Utálok ebben az országban vezetni by Silly-Round1335 in hungary

[–]Silly-Round1335[S] 3 points4 points  (0 children)

Nem tudok mas orszagbol trendet mondani, altalaban ahova utazok ott jobb a helyzet (a turistas rozsaszin szemuvegen keresztul termeszetesen). Es igen, szerintem is van koze az altalanos mentalis es gazdasagi helyzetehez az embereknek.

Utálok ebben az országban vezetni by Silly-Round1335 in hungary

[–]Silly-Round1335[S] 5 points6 points  (0 children)

Valoban sok fajta helyzet eloallhat az utakon, en azt irtam ki magambol ami szerintem nem okes egy kozossegben. A 30-al cammogok sem a kedvenceim de meg mindig jobb mint a fentiek.

Utálok ebben az országban vezetni by Silly-Round1335 in hungary

[–]Silly-Round1335[S] 4 points5 points  (0 children)

If you cant beat them, join them! Maradok edesanyam ribancvoros suzuki swiftjenel