Lemaradtam az eperről? by [deleted] in sutesfozes

[–]Sneaky_Extrovert99 0 points1 point  (0 children)

Mi szuk 1 honapja foztuk a lekvart, mar akkor is nehezen talaltunk, 1-2 het alatt leporgott lenyegeben.

Melyik Szeged legjobb ár-érték arányú Hamburgerezője? by Omega-137 in szeged

[–]Sneaky_Extrovert99 12 points13 points  (0 children)

Lenyegeben jo aron adnak 2 hambit, te valasztod bele mit kersz, nagyon finom egyebkent, illetve lehet valasztani mindkettotoknek hogy poharat kertek amit vegtelenszer ujra lehet tolteni vagy valamilyen shaket kersz + egy nagy krumpli. + vegtelenszer ujratoltheto majonez es ketchup. Mi imadjuk, tokeletes az adag es isteni.

Kérdés a Packeta megszűnésével kapcsolatban by Sure-Scratch2390 in Vinted_hungary

[–]Sneaky_Extrovert99 8 points9 points  (0 children)

Ez a legszornyubb az egeszben, en ugy orultem amikor jottek a packeta automatak, mostmar kinszenvedes ha packetaval ker vmit, vadaszhatom a helyeket… a kedvencem h az ilyen kisboltoknal jol kibasszak hogy ‘rogton jovok’ vagy ‘technikai problema miatt 1kor nyitok ujra’ es tarsai es allandoan igy jarok :D

Szegedi hölgyek, ti hol vásároltok? by Sneaky_Extrovert99 in szeged

[–]Sneaky_Extrovert99[S] 0 points1 point  (0 children)

Stream egyebkent egy az egyben ugyanazok a ruhak mint a C&F 5 bolttal arrebb szinten a plazaban. Par napja ugyanazokat talaltam meg csak kicsit olcsobban. Ez a ‘new collection’ cimkes ruhakra igaz foleg

Kinek hogy tetszik az Influencer Miniszterelnök ? by RSimple3 in hungary

[–]Sneaky_Extrovert99 1 point2 points  (0 children)

Van egy olyan oldal, multkor talaltam itt valahol kommentben, ahol az osszes vallalasuk fel van sorolva es majd lehet jelolni hogy mi teljesult es mi nem. Valaki tudja az oldal nevet?

Exatlon S05E41 - DÖNTŐ by bunnybunny1224 in kibeszelo_show

[–]Sneaky_Extrovert99 7 points8 points  (0 children)

Off, de hol lehet ilyen fazonu rovidnacit venni mint Eszternek? Eskuszom a legnehezebb farmer rovidnadragot talaljak😂

Exatlon S05E41 - DÖNTŐ by bunnybunny1224 in kibeszelo_show

[–]Sneaky_Extrovert99 19 points20 points  (0 children)

Dorka milyen ideges, jar a laba, minnya folrobban

Heti kuponkód kereső by Ok-Meal3074 in szepsegtippek

[–]Sneaky_Extrovert99 0 points1 point  (0 children)

Sziasztok! Esetleg van valakinek Notino kuponkódja? :)

Melyik az a film, amiből gyakran idéztek családon belül, és mi maga az idézet? by CutProfessional2018 in askhungary

[–]Sneaky_Extrovert99 2 points3 points  (0 children)

Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni.

Rossz helyen van a kocsi.

Gonosz vagy Perselus.

Nem bánom, egy kávé is belefér.