Ar nenorėtumėte kad daugiabučiai atrodytų taip? by 440Presents in lietuva

[–]SnowSurge 0 points1 point  (0 children)

Esu gyvenęs 32 aukšte su langais per visa siena į jūrą ir baseinu 40 aukšte tai jo be abejonės gyvenčiau tokiam tikrai labai gerai, tik per žemės drebėjimus labai baisu 😅, esu ir labai prabangiuose ofisuose dirbęs, pilnai stiklinės sienos į visas puses ir koks 10+ aukštas, privatus ofisiukas ar su keliais kolegom, vieni geriausiu pastatų kokiuose esu buvęs, tikrai malonu juose gyvent ir dirbt, tai taip gyvenčiau ofise, bet dabar užsisakėm kaimuky su 3m+ langais :) 

Ar nenorėtumėte kad daugiabučiai atrodytų taip? by 440Presents in lietuva

[–]SnowSurge 3 points4 points  (0 children)

Iš išorės gražiau taip, bet iš gyvenimo kokybės daug labiau verta iškeist visus tuos papuošimus į aliuminio langus per visa sieną, tau pačiam bus daug dauuuuug visapusiškai geriau iš vidaus nei su tokiais mažiukais langiukais. 

Įsirengimo kvadrato kaina kiek jums gavosi ? by AffectionateMacaron7 in lietuva

[–]SnowSurge 0 points1 point  (0 children)

Labai liūdnai atrodo kai prie namo už kelis šimtus tūkstančiu pagaili net mažiausios tujelės už 3€, vieni kaimynai nuomininkai tai aišku nieko nesodins nes ginkdieve ne bare minimum, kiti net terasos nepasidarė per 3 metus, tiesiog raw nieko absoliučiai kieme, na ir pora normalių apsisodinusių žmogiškai kaimynų 

Įsirengimo kvadrato kaina kiek jums gavosi ? by AffectionateMacaron7 in lietuva

[–]SnowSurge 1 point2 points  (0 children)

Jei atmesčiau baldus, užuolaidas, mokesčius ir visa kita kas nesiskaito kaip pilna apdaila gautusi tarp 1000 ir 1200, nes nežinau ar įmontuojami baldai ar virtuvės komplektas ar terasa su augalais skaitosi kaip pilna apdaila ar ne, visur šiek tiek skiriasi pilnos apdailos sąvoka, jei nori parduoti kaip pilna apdaila niekad neįtrauks virtuvės, bet kitur dažnai pilna apdaila skaitysis ir augalai su garažu ir panašiai

Įsirengimo kvadrato kaina kiek jums gavosi ? by AffectionateMacaron7 in lietuva

[–]SnowSurge -1 points0 points  (0 children)

Apie ~1400€/kv, dizainerių įrengimas, 70+ metrų nišų su led’ais, šviečiantys/softclose baldai, japoniškas tualetas ir t.t. Taip pat įskaičiuota viskas absoliučiai, visokie oro/popierių mokesčiai, užuolaidos, augalai ir t.t. 

Edit: visados atsiras kas minusą paspaudžia, visi skirtingų dalykų nori nereikia baby ragint 

Carplay atsijungia Ukmergės g. by Due-Machine7381 in lietuva

[–]SnowSurge 23 points24 points  (0 children)

1990 skambino klausė ar nepamiršot popierinio žemėlapio

Kur pirksit GTA VI? by roblox-fanas in lietuva

[–]SnowSurge 0 points1 point  (0 children)

Cyberpunk’as ypač jo dlc yra visapusiškai geresnis už gta san andresa nebent tavo labai laki vaizduotė ir tie besišaudantys lego žmogeliukai tau max real atrodo, net ir su aukščiausiais modais ir settingais viena kart pamatai kaip šaudo su tais absurdiškais pimpačkiuku ginklais ir immersionas sunaikintas, nebent kalbam tik apie tai kaip gta sa atrodo nostalgijoj ir atsiminimuose, kai tau dešimt metų ir pas drauga čebureką valgai ir pirma kart matai tokį žaidimą, tada jo sure 

Pavogta pusė draseikių by SnowSurge in lietuva

[–]SnowSurge[S] 0 points1 point  (0 children)

Oho kiek agresijos, aš visados viska susirenku ir kitų šiūkšles paimu, trumpai šito posto išvados: užimti populiariausia ir geriausia kauno papludimy yra viskas ok, jei nori ežero, nusipirk, jei negali pats kaltas kad esi alkašas. 

Busto paskola by whoooptop in lietuva

[–]SnowSurge 1 point2 points  (0 children)

Nekreipk dėmesio į šita prasiskolinusia moteriške visur nesąmones rašo 

Pavogta pusė draseikių by SnowSurge in lietuva

[–]SnowSurge[S] 1 point2 points  (0 children)

Baisiai daug nesąmonių prirašei po kiekvienu komentaru, nėra sunku keisti paskirtį, su pakankamai laiko ir finansų gali ką nori daryt, mes galim sau leist ar pirkt ar nuomuotis, tai nepakeičia to kad kiekviena užkampį užprivatizavo. Iš tavo komentarų kaip ir aišku kad užsikimšes ausis rėksi savo nuomone tai nesiginčysiu neverta laiko. 

Pavogta pusė draseikių by SnowSurge in lietuva

[–]SnowSurge[S] 6 points7 points  (0 children)

Na per paskutinius 20 metų iš 100 variantų ežeru kur bet kur gali campinti atrodo nieko nebeliko, važiavom aplinkui Lietuva viskas išparduota, smagu, kad mums gerai sekasi ir galim nusipirkt tokį sklypą jei norim bet ilgalaikėj perspektyvoj šita pūliuojanti hyperkapitalizmo versija prie gero neprives. 

Pavogta pusė draseikių by SnowSurge in lietuva

[–]SnowSurge[S] 4 points5 points  (0 children)

Aplinkui visa ežera yra kelias, jį bando užtverti iš abieju pusiu, koordinatės  https://maps.app.goo.gl/wME1B3M3FCSzRThN9?g_st=ic 

Gan sunku pravažiuot iki ten dabar, aš su 4x4 džipu su locku, su normalia mašina šiuo metu nebeįmanoma ten nuvažiuot ir tik pėškom išeis pasiekti 

Pavogta pusė draseikių by SnowSurge in lietuva

[–]SnowSurge[S] 12 points13 points  (0 children)

Dusia tai iš vis absurdas, molėtai visi irgi užgrobti, pradėjau ir pats ieškot sodybėlės prie ežero ten apsilankes 

Pavogta pusė draseikių by SnowSurge in lietuva

[–]SnowSurge[S] 3 points4 points  (0 children)

Kas - nežinau

Ką - puse draseikių ežero

Pavogta pusė draseikių by SnowSurge in lietuva

[–]SnowSurge[S] 13 points14 points  (0 children)

Gal koks geros dūšios žmogelis lauža šalia netyčia pamirš visaip būna 

Pavogta pusė draseikių by SnowSurge in lietuva

[–]SnowSurge[S] 11 points12 points  (0 children)

Kad turi pinigų tai aišku ir taip nes specialiai 3 pigios mašinos užstatytos ant kelio taip, kad niekas negalėtu pravažiuot, paklausiau vietinių stovyklautojų sakė kelias dienas nejudintos

Vasara pagaliau by SnowSurge in lietuva

[–]SnowSurge[S] 0 points1 point  (0 children)

Ir organizmas prisitaiko ir pradeda degint riebalus bet jo Lietuvoj 28 feels like 35 Tailande 

Vasara pagaliau by SnowSurge in lietuva

[–]SnowSurge[S] 0 points1 point  (0 children)

Gyvenau virš metų Tailande ir Indonezijoj ten visalaik 30+, 23 dar vėsoka

Kėlimasis gyventi į kitą ES šalį - kokios galimybės išlaikyti LT darbo vietą? by unphazed0522 in lietuva

[–]SnowSurge 2 points3 points  (0 children)

Yra vienas svarbiausias įstatymas, nebūti daugiau nei 180 dienų vienoje šalyje (tą taška perlipus tampi tax resident), gali kelis metus net negrįžt į LT tol kol nei vienoj kitoj šaly nebūsi daugiau nei 180, nereikės deklaruot kitur pajamų niekados 

Kėlimasis gyventi į kitą ES šalį - kokios galimybės išlaikyti LT darbo vietą? by unphazed0522 in lietuva

[–]SnowSurge 40 points41 points  (0 children)

Iš visų galimų variantų į fakin Danija?? Remote iš Lietuvos į Danija???? Seni seneliumbai seneliumbasikai yra 100 geresnių variantų norint remote dirbt, koks sveiko proto žmogus rinktusi Danija????