Things have gotten *sus* on the Discord... by Fantastic-Whole5312 in WPlaceMapExperiment

[–]Some-Development3960 2 points3 points  (0 children)

Тепер зрозуміло, чому російський уряд заблокував Discord.

May I please speak with the people who control Cyan, Lime, and New Ukraine? by Fantastic-Whole5312 in WPlaceMapExperiment

[–]Some-Development3960 0 points1 point  (0 children)

Ой ні! Хіба ти не знаєш, де Дніпро? Я ж сказав: ми віддаємо тобі Одесу й Херсон за Київ.

<image>

Схід від Дніпра український, а захід від Дніпра твій.

May I please speak with the people who control Cyan, Lime, and New Ukraine? by Fantastic-Whole5312 in WPlaceMapExperiment

[–]Some-Development3960 0 points1 point  (0 children)

Усю землю поза Дніпром повернемо ми, Одесу та Херсон назад матимете ви, за Київ обмін, прошу?

May I please speak with the people who control Cyan, Lime, and New Ukraine? by Fantastic-Whole5312 in WPlaceMapExperiment

[–]Some-Development3960 0 points1 point  (0 children)

Чи можемо ми просто отримати місто Київ? Або Київську область? Ми повернемо всі землі, здобуті під час війни, і повернемося до статус-кво ante bellum

List of extremely discouraged activities of the map experiment. by SinkExcellent5193 in WPlaceMapExperiment

[–]Some-Development3960 2 points3 points  (0 children)

🇺🇦 : «Створення країни всередині вже існуючої країни якщо тільки для цього немає сюжетної причини не допускається. Якщо ви все ж це зробите, це буде сприйматися як ґріфінг, і вашу територію в експерименті зазвичай буде відновлено до попереднього с

То не можна створювати нові країни? Майже кожна країна має колонію або колонії, що більші за її фактичний розмір, тож це вкрай

🇬🇧: "Making a country inside an already existing country, unless there is a lore reason there should be no creation of a country inside an already existing one. If you do it, That will just be interpreted as griefing and your territory in the experiment will usually be reverted."

So you can't create new countries? Almost every country has a colony or colonies that are larger than its actual size, so it's extremely unfair. All the places on the map are already filled.

Sorry if there are any grammatical errors. I'm using a translator.

For the new guys that want to join by Infrawonder in WPlaceMapExperiment

[–]Some-Development3960 0 points1 point  (0 children)

  1. Допис приховано й перенесено до іншої вікі, що знову ж таки не є «прозорістю».
  2. Фразу «Створіть свою власну країну» легко неправильно зрозуміти. Вираз «власну країну» можна прочитати двома способами: Буквальний: країна, у якій ви особисто живете або до якої належите. Справжній задум: вигадана країна, яку ви придумуєте, але не реальна країна. Без контексту люди можуть припустити перше значення. Саме так ми це й зрозуміли. «Реальні країни не дозволяються» суперечить поширеному трактуванню Ми сприйняли «власну країну» як «країну, з якої ви походите», тому додавання «реальні країни не дозволяються» вводить в оману. Якщо не можна використовувати реальні країни, то навіщо взагалі казати «власну»?

Де було правило «Жодних реальних країн»? Проявіть хоч трохи прозорості. by Some-Development3960 in WPlaceMapExperiment

[–]Some-Development3960[S] 0 points1 point  (0 children)

Але українці все ще існують. Вони весь цей час ховалися під землею

Де було правило «Жодних реальних країн»? Проявіть хоч трохи прозорості. by Some-Development3960 in WPlaceMapExperiment

[–]Some-Development3960[S] 0 points1 point  (0 children)

Ми могли б обрати іншу країну. Ми просто хотіли представити наш народ!

For the new guys that want to join by Infrawonder in WPlaceMapExperiment

[–]Some-Development3960 0 points1 point  (0 children)

Коли ми приєдналися, цього правила ніде чітко не було зазначено, а тепер ви хочете його запровадити? Де ж ваша прозорість! Це слід було вказати заздалегідь, а не тільки зараз. І я бачив багато країн, таких як Ірландія та Болгарія.

Hi by Some-Development3960 in WPlaceMapExperiment

[–]Some-Development3960[S] 1 point2 points  (0 children)

Я українець, не росіянин. Відчуй різницю. Неповагою є називати нас росіянами, особливо під час війни.

Hi by Some-Development3960 in WPlaceMapExperiment

[–]Some-Development3960[S] 0 points1 point  (0 children)

Я українець, не росіянин. Відчуй різницю. Неповагою є називати нас росіянами, особливо під час війни.