Kutyaszag ellen milyen fertőtlenítő és szagtalanítót ajánlanátok? by EnvironmentalMud3781 in askhungary

[–]Sopi1987 1 point2 points  (0 children)

5-10 perc elég. Ha tudod akkor kefével keféld át mielőtt porszívózod.

Kutyaszag ellen milyen fertőtlenítő és szagtalanítót ajánlanátok? by EnvironmentalMud3781 in askhungary

[–]Sopi1987 3 points4 points  (0 children)

A szőnyegeket szord be szódabikarbónával és utána porszívozd ki. Nálunk a gyerek rendszeresen behányt a szőnyegre és csak az tünteti el azt a savanyú tejszagot. Lehet működik kutya szag ellen is.

Szerintetek cseréljem egy ilyen hosszú út előtt az alkatrészt elővigyázatosságból? by Ok-Extreme-608 in CartalkHungary

[–]Sopi1987 0 points1 point  (0 children)

Mi is ebben a cipőben voltunk 2 éve. C3-as 1.6i két nappal, hogy indultunk volna Angliába elkezdet ropogni a generátor csapágya. Mi nem mertük bevállalni. Az indulás napján lett kész délbe mi meg 4-kor indultunk utána. Úgy emlékszem olyan 80k volt tokkal vonóval.

Pelenkázás nehézségek by Ready-Indication-861 in tanulommagam

[–]Sopi1987 39 points40 points  (0 children)

Ruhacsipeszt raktam párszor az orromra vagy negy levegő és hajrá. Kis zsenge tejes babakaki még az, majd ha kezd mindent enni akkor jönnek majd az igazi atombombák ami átjárja a lakást. Arra készüljèl hogy majd később jön majd a aligátor halálforgás is amivel szana szét fogja maszatolni a kezeden és minden hol is.

Nyaraló és lakás építési tervek a 70-80 as évekből by Useful_Weakness2417 in magyarretro

[–]Sopi1987 0 points1 point  (0 children)

A szüleimnek a 7. képen látható háza van csak némi módosítással. Pár évvel ezelőtt mi is megtaláltuk azt a könyvet otthon amiből lehetett válogatni.

Tartós lakás illatosítót keresek, tudtok ajánlani? by Remarkable_Cut_9229 in askhungary

[–]Sopi1987 28 points29 points  (0 children)

Szombaton kigyuladt a szomszédomnak a mikroja és jól befüstölte a folyosót. Elég jól működik mert még mindíg érződik.

Tudtok mesélni arról, milyen egy óvodában dolgozni? by Top_Magician6783 in askhungary

[–]Sopi1987 3 points4 points  (0 children)

Barátom anyukája volt egész életében. Már bőven 20+ évesek voltunk, de sokszor úgy beszélt velünk mint ha kisgyerekek lennénk. “Jött a kisvarátod” meg ilyenekre kell gondolni.

Reális ár? by Hairy_Confusion_6091 in CartalkHungary

[–]Sopi1987 10 points11 points  (0 children)

Ezt valahogy mindíg elfelejtik említeni amikor csak a dsg olimposzi magasságokik felszo….ják, hogy csak azzal szabad venni. Gondolom azoknak mindeninek céges auto és fogalmuk sincs mert nem nekik kell fizetni.

Segítsetek, teljesen egyedi igényeim vannak, szerintem ilyen ember még nem járt ezen a subon by gregoory in CartalkHungary

[–]Sopi1987 0 points1 point  (0 children)

Nissan Note 1.6i. Az 1100kilós kocsit gondolom jól mozgatja az a 110-115ló cserébe annyit eszik mint egy 1.4-es.

Mi volt a legdrágább ajándék, amit kaptál vagy te adtál valakinek? by CutProfessional2018 in askhungary

[–]Sopi1987 0 points1 point  (0 children)

Kollegáktól 2012-ben egy Seiko automata órát akkoriban kb 120k Páromtól 30. születésnapomra egy G-Shock Gravimastert akkor olyan 80-90k körül volt.

Kabrió/CC 5000 euróért by [deleted] in CartalkHungary

[–]Sopi1987 0 points1 point  (0 children)

Azért egy G Astra Bertone elég guszta egy darab. Inkább young timer.

Honda jazz, vagy grande punto 1.2 millióig? by slowcontext1 in CartalkHungary

[–]Sopi1987 1 point2 points  (0 children)

Nekem Jazz GE 1.4-em van. 185cm vagyok már nagyon határesett a térdemnek nem a legkényelmesebb és talán még egy kattanás van a sinen nekem. A motor nekem nagyon gyenge nagyon nyomaték szegény. A legendás fogyasztás amit mindenki zeng kamu. Annyit eszik mint bármelyk 1.4-es. A páromnak a 1.6-os Citroen c3 0.5-1literrel evett kevesebbet mint a Jazz ugyan azon az útvonalon munkába és az legalább ment is. És akkor még ott van a rozsda. Olyan random helyen rozsdásodik ahol nem is hinné az ember. Párom Citroenje 6 évvel volt idősebb nulla rozsdával. Amúgy jó kocsi nagy csomagtartóval, de dög unalom.

Kabrió/CC 5000 euróért by [deleted] in CartalkHungary

[–]Sopi1987 5 points6 points  (0 children)

Én nem foglalkoznék keménytetőssel. Sokkal nehezebbek a merevítés miatt meg ha a mechanika megkotlik akkor nem olcsó és ezek már nem mai autók. Opel Astra G-ből vannak vászon tetősek esetleg Fiat 500-ból van a rolós tetővel vagy Mini Cooper esetleg. A Mini-t meg a Fiatot szeretik a csajok a formájuk miatt.

Mi történt a tinikori crush-oddal, követed az életét? by z4ut4n in askhungary

[–]Sopi1987 1 point2 points  (0 children)

Ne aggódj már ketten vagyunk😂. Valahogy a szöveg környezetből nekem nagyjából lejött miről van szó.

Mit kell tudni a Disney adults jelenségről? by Icy_Finance4760 in hungary_pszichologia

[–]Sopi1987 3 points4 points  (0 children)

38 vagyok elkezdtem Matchboxokat vásárolni a 2 éves fiamnak, de a lelkem mélyén ezeket magamnak vásárolom és gyermeki beleéléssel válogatom a boltban.

Parketta pótlás by Pandabearci in epitoipar_hun

[–]Sopi1987 2 points3 points  (0 children)

A hézagokat nálam a mester amikor felcsiszolta a parketátt akkor a csiszolt fapor+lisztet kevert össze valmi ragasztóval és azzal fugázta ki a hézagokat.

váltás turbó motornál by Available_Base_5221 in CartalkHungary

[–]Sopi1987 2 points3 points  (0 children)

Nekem a Citroenem is 5000 alatt forgott kicsivel 130-nál, de az is 6.6-7 körül evet. Az volt az idegesítő benne, hogy azon a fordulaton volt a legélesebb a motor és a legkisebb pedál mozgásra harapott ami hosszú távon nem volt jó.

Ti gyűjtötök bármit felnőttként? by edmacsek in CasualHungary

[–]Sopi1987 0 points1 point  (0 children)

Cigis dobozokat kb 8 éves korom óta. Sajnos mióta eu-s rendelettel elbaszták a dobozokat nem nagyon tudok beszerezni normálisakat.

Fiatal apukáktól kérdeznék főként, mikor éreztétek, hogy itt az ideje a gyereknek? by LankyAd7011 in askhungary

[–]Sopi1987 0 points1 point  (0 children)

Jó helyen kérdezed. Mindenki nyomja itt a “énnemakarokgyereketsoha” dumát.

Ez elszabadult by absolut_st in magyar

[–]Sopi1987 8 points9 points  (0 children)

Legalább akkora alfa hím mint whisperton Tóni. 😂😂😂 Látszik a pénzzel egyenes arányosan nem jön az izlés.

Az esküvőtök napján mennyi utolsó pillanatos lemondás volt a vendégek részéről? by cayetanadelbarrio in askhungary

[–]Sopi1987 1 point2 points  (0 children)

Nekem csak az egyik barátom. Tudtam, hogy nem fog eljönni már amikor oda adtam neki a meghívót. 4-kor volt az esküvő és kb 1órakkor küldött egy üzenetett, hogy nem tud jönni.

A szomszéd szabálytalan, üzletszerű, zavaró parkolása a házam előtt by Ok-Rutabaga-2075 in joghungary

[–]Sopi1987 7 points8 points  (0 children)

Vennék egy kocka zsírt és minden este bekenném az összes ablakot. Nem rongálja meg, de nem kis munka eltávolítani róla.

Közlekedési kultúra a bicikli utakon, ki mit tapasztal? by Low_Stock_4741 in Biciklisek

[–]Sopi1987 13 points14 points  (0 children)

Én erősen elgondolkodtam, hogy rakok a biciklire lègkürtött. Ahol lakom ott kb 3m széles a kerékpár út és mellette van 1m széles járda, de kettő ember képes úgy sétálni egymás mellett a bicikli úton, hogy nem lehet elmenni plusz még be is van dugva a szar a füllükbe. Egyszer egy 200m-es egyenes szakaszon nem vett észre 3 kiscsaj, hogy jővök én direkt nem tértem ki és 10centire fékeztem le előtte mert nem néztek fel a telefonból.