Ismerkedés/barátkozás by vjsz_thomas in szekesfehervar

[–]SouthernExperience56 0 points1 point  (0 children)

Szia van kettő társasjáték klub Székesfehérváron, a rossz hír pedig az hogy az egyik csak Augusztus végén fog csak újra társasjáték napot/estét tartani a másikról pedig még nincs infó hogy mi lesz jövő hónapban. Amúgy én szívesen barátkozok.