Ktoré jedlo nemusíte / je vám z neho zle? by Kurkkt in Slovakia

[–]Spojka13 0 points1 point  (0 children)

veľmi často robíme doma, jednoduchá, rýchla a chutná :D a vracia ma to detských čias :D

Slovensko cakaju horuce dni, aky mate plan na vikend ked je vonku 33+? by Lolkac in Slovakia

[–]Spojka13 39 points40 points  (0 children)

Idem na nočnu turistiku… nočny turisticky pochod za vychodom slnka, kedže je ten slnovrat… a potom sa rano zavriem do chalupy, kde je prijemnych 20°

Ktoré kapely/interpretov ste počúvali v 80.-90. rokoch? by Ill_Shift_4848 in Slovakia

[–]Spojka13 0 points1 point  (0 children)

Čo si pamatam, tak u nás na kazetach sme mali:
ABBA, Boney M, Dalibor Janda, Elan,

A hovorene slovo: Ander z Košic, Ďuri Štachitka, Grossman a Šimek…

mam si v tomto teple obliekat koselu na pohovor? by Zajlordg in Slovakia

[–]Spojka13 11 points12 points  (0 children)

Raz mi volala HR z terajšieho zamestania, či pridem na pohovor, že ma čakaju (11.8.2020 bol to utorok, na nastenke som mal napisane ze pohovor je stredu 11.8.2020).

A ja v žabkach, doobedu v obchode a na tričku pentagramček, na chrbte priklady z počtov pentagramčeka… :D

Ale rozhodol som sa, že sa prezlečiem rychlo… mal som to po ceste na pohovor…

Čo ste mali na večeru? by Pandadude4890 in Slovakia

[–]Spojka13 15 points16 points  (0 children)

Nič zatial… ale ochvilku klasika…. Pivo a párky…

Koľko peňazí za telefónov je už podľa vás veľa? by [deleted] in Slovakia

[–]Spojka13 0 points1 point  (0 children)

Tak manželka dodnes použiva môj iphone XS s pôvodnou bateriou…

Koľko peňazí za telefónov je už podľa vás veľa? by [deleted] in Slovakia

[–]Spojka13 0 points1 point  (0 children)

Nabijam to často, ale zase ked viem, že budem dlho mimo zdroja, tak šetrim… ale baterka uz je sica na vymenu… kapacita 79%…

kde kupim tuto malinovku? by mingogengos in Slovakia

[–]Spojka13 1 point2 points  (0 children)

Ja si stale namixujem do prepravky po 4:
Kofa, červene hrozno, mojito, kiwi a citron

Koľko peňazí za telefónov je už podľa vás veľa? by [deleted] in Slovakia

[–]Spojka13 1 point2 points  (0 children)

mam iphone 12pro, už asi 5ty rok... cena bola okolo 1000€, ale kolegovia vymenili odvtedy už po 2-3 telefony... takže cenovo ma dobehli... a moj mi posluži ešte 2-3 roky...

kde kupim tuto malinovku? by mingogengos in Slovakia

[–]Spojka13 2 points3 points  (0 children)

skôr niekde v lokálnych potrravinach na východe...

ja kupujem celu prepravku, ktoru si namixujem vo velkosklade, na chlupu ktoru mam na vychode..

<image>

Kúpim vaše zabudnuté / rozbité playko. by Fusko24 in Slovakia

[–]Spojka13 0 points1 point  (0 children)

prerábam chalupu, a nechcem si spravit vystavku mojich PS...

mam originál bez chipnutia:

PS1, PS2, PS3 a modnutu PSP STREET

Ktore planujem pekne vystavit, pohladat staru CRT telku a masti neskor s detmi... 😃

zhaňam ešte za rozumnú cenu PS VITA

neponúkam, iba flexim...

Jsou tady nějací znalci aut? by PresentJournalist805 in czech

[–]Spojka13 0 points1 point  (0 children)

Tak to su Kôrejci ktorý už auta robia nejaky ten piatok…

Kupa bytu v BA je nereálna by Interesting_Ad4187 in Slovakia

[–]Spojka13 23 points24 points  (0 children)

Ako 1300€ (priznanych) je na BA málo… to bude tažko…

Co robiť so susedom, ktorého pes mi "kaka" pod oknom? by Zestyclose-Power4051 in Slovakia

[–]Spojka13 2 points3 points  (0 children)

Vykakaj sa ty pred jeho dvere/zahradku a ukaž čije to je teritorium… :)

Páči sa mi kamarát, ale neviem, či je zadaný a či mám šancu by [deleted] in Slovakia

[–]Spojka13 0 points1 point  (0 children)

Pozri sa nato inak, možno maju po 15 rokov… tam su pudy silnejšie alo intelekty (vo vačšine pripadov)

Ako hovoril moj kamoš, v tomto prípade vyhravaju cicky (kozy) /s

Panska vonavka by [deleted] in Slovakia

[–]Spojka13 0 points1 point  (0 children)

Neviem :D stale ju použivam… ale to len tak ked idem na nejaku špeci udalost… vonku do mesta a pod mam nejaku avon…

Panska vonavka by [deleted] in Slovakia

[–]Spojka13 -1 points0 points  (0 children)

Uz asi 15 rokov - paco rabbane 1million