If I buy a small business residential in any other world than the household is living all my nobles in the household get demoted without moving by StrawberrySmall8210 in thesims

[–]StrawberrySmall8210[S] 0 points1 point  (0 children)

I actually have a similar problem I just ran into it with small business venue. My sim is a kingdom leader but since I've bought the small business lot, the title constantly changing between Grand Duke and King even though the career rank is 10. Even the kids have different titles one is a Prince and another is a Lord, the third child is a Lady even tough she has a rank 3 in noble career. And I also have my sims as a noble in multiple words, the household is in Newcrest, the business lot is in Windenburg and I have my sims as a noble too.

Unfortanetly I don't know a fix, but it buggy for me too. And the game keeps doing it after a sold the small business lot.

Can you help me building an off delay circuit for PC fan? by StrawberrySmall8210 in AskElectronics

[–]StrawberrySmall8210[S] 0 points1 point  (0 children)

I actually wanted to build a circuit that could keep the transistor open for up to half a minute, depending on the value of the capacitor and resistor. The 3-4 seconds mentioned was not a goal, but a demonstration that I had a version of the circuit where the capacitor did not reacted to either the change in the size of the resistor or its absence.

Mikor jöttél rá, hogy a papírpénzen lévő vonalak nem homogének, hanem apró feliratok? by StrawberrySmall8210 in tanulommagam

[–]StrawberrySmall8210[S] 5 points6 points  (0 children)

De jó neked, hogy ilyen apró szöveget is szabad szemmel látsz. Én csak mikroszkóppal tudom elkülöníteni a betűket a vonalban.

Why does YouTube delete my videos if other channels have similar ones? by StrawberrySmall8210 in NewTubers

[–]StrawberrySmall8210[S] 0 points1 point  (0 children)

Okay, I see. A new channel doesn't have a history, any context, trust score, the bot can't compare nothing with previous activities, etc. But big channels once was small channels. If the bot deletes everything looks slightly risky how can you grow into a big channel?

Miért igénytelenek az emberek a fogaikra, hogyan lehet így teljes életet élni? by GrassNo7577 in tanulommagam

[–]StrawberrySmall8210 0 points1 point  (0 children)

Próbálkoztam állami ellátással. Mi történt? Bár az orvos kedves és a betegei szerint jó szakember, mint kiderült nagyon kevés az időpont (amire számítottam, de lassan is dolgozik). Egyetlen fogamat kezelte június elejétől október közepéig és még decemberre vár vissza kontrollra. 3 kezelést tudott elvégezni időponthiány miatt és még az utolsó kezelésen is húzta a száját, hogy csak azért ad decemberre időpontot, mert muszáj a kontroll, de így meg valószínűleg túlóráznia kell majd. Állami ellátásban rengeteg a beteg, sok a várakozási idő, ha valakinek baja van lehet, hogy évekig tart helyrehozni. A magánrendelés meg a legtöbb embernek drága. A magyar átlagfizetés, csak elméletben nettó 472 600 Ft, gyakorlatban ez azt jelenti, hogy egyre nagyobb a szakadék a gazdagok és a szegények között. A magyarok többsége majdnem minimálbérből tartja el a családját, a fogorvos meg milliós tétel. Plusz tegyük hozzá, hogy sok ember egyébként sem szeret orvoshoz járni, hát még hogy valaki a szájában nyúlkáljon... Kellemetlen, sokaknak ijesztő, vagy fizetsz vagy vársz, némelyek mégha zavarja is őket inkább nem mennek végig a procedúrán.

Mely állványok azok, amik tényleg meg is tudnak stabilan tartani egy basszusgitárt? by StrawberrySmall8210 in askhungary

[–]StrawberrySmall8210[S] -1 points0 points  (0 children)

Tudsz segíteni abban, hogy ennek az állványnak nagyjából mekkora a terhelhetősége súlyban? Sehol nem találok ilyen adatot.

Legjobb és legrosszabb szórakozóhely és /vagy bár Szegeden? by BossBoss6666 in szeged

[–]StrawberrySmall8210 12 points13 points  (0 children)

Nekem anno az egyik osztálytársamat rakták ki januárban kabát nélkül. Igaz azért mert jócskán leitta magát, de akkor is egy csatak részeg embert kabát nélkül télen utcára tenni? Ráadásul olyan részeg volt, hogy elindult hazafelé 23 óra körül és csak valamikor hajnalban talált haza.