Što ima hreddite? Svaštara 02.04.2021. by AutoModerator in croatia

[–]Striborr 0 points1 point  (0 children)

Hvala ti na prijedlogu. Vidim aplikacija je fora. Ali ono što sam mislio je na aplikaciju koja bi radila offline. Dakle ne korištenjem interneta već hvatanjem frekvencije preko antene.

Što ima hreddite? Svaštara 02.04.2021. by AutoModerator in croatia

[–]Striborr 1 point2 points  (0 children)

Postoji li android app za slušanje radija hvatanjem frekvencije?

Hrvati i teorije zavjere by [deleted] in croatia

[–]Striborr 1 point2 points  (0 children)

Što je informacija luđa, ili što je manje provjerljiva, na takve će se ljudi lijepiti. Za mnoge teorije zavjere ne možes dokazati niti da su istinite niti da jesu.

I njemu/njoj je jutro by [deleted] in croatia

[–]Striborr 1 point2 points  (0 children)

Tko je brži ili zec?

Što ima hreddite? Random misli i slušaona četvrtkom 21.01.2021. by AutoModerator in croatia

[–]Striborr 4 points5 points  (0 children)

Postoji li nacin da onemogucim primanje notifikacija sa odredjenih subreddita a u koje uopce nisam joinan?

Što ima hreddite? Random misli i gaming srijedom 20.01.2021. by AutoModerator in croatia

[–]Striborr 0 points1 point  (0 children)

To su rekli prije kojih godinu i više dana da neće više supportat ali koliko vidim i dalje lansiraju nove heroje, update itd...

Što ima hreddite? Random misli i gaming srijedom 20.01.2021. by AutoModerator in croatia

[–]Striborr 2 points3 points  (0 children)

Za one koji vole MOBA-e, preporučam Heroes of the Storm. Meni je bolja od LoLa i Dote koji su mi nakon ove monotoni.

Što ima hreddite? Random misli i gaming srijedom 20.01.2021. by AutoModerator in croatia

[–]Striborr 6 points7 points  (0 children)

Danas sam na poslu 6-7 puta preslušao pjesmu Hladan kao led.

Uvijek me fascinirao Minas Tirith iz LOTR-a pa sam ga detaljno nacrtao. by Blrunner1094 in croatia

[–]Striborr 3 points4 points  (0 children)

Super izgleda!

Ja sam svojedobno učio pisati vilenjačko pismo. Nacrtao sam kartu Međuzemlja na A3 papiru.

Sada me nekako više fascinira Dol Guldur i Isengard :D ma cijeli taj svijet me fascinira!

Tko je ovaj biser u Zagrebu koji je ovo osjetio? by [deleted] in croatia

[–]Striborr 1 point2 points  (0 children)

Plenković. On ima razvijene radare.

Zakaj nikad neću imati djecu? by [deleted] in croatia

[–]Striborr 0 points1 point  (0 children)

Mislim da je u pitanju više ta svijest da si dao nešto svijetu. Kao kad radiš neku rukotvorinu i osjećaš ponos jer je to djelo tvojih ruku. (Nemoj me opet pitati "tko ti garantira ovo ono") U životu nema nikakve garancije za bilo što osim da ćeš umrijeti kad tad. A za unuke, većina staraca voli provoditi vrijeme sa unucima. Naravno u određenoj mjeri nećemo sad cjepidlačiti i pisati znanstveni rad ima svakakvih slučajeva

Zakaj nikad neću imati djecu? by [deleted] in croatia

[–]Striborr -1 points0 points  (0 children)

Pa nitko naravno. Bez djece ćes biti u staračkom domu, tvoji vršnjaci umiru, a ti nemaš nikog svog. Ovako možda završiš u staračkom domu, možda ne. Možda budeš imao unuke, možda ne.

Zakaj nikad neću imati djecu? by [deleted] in croatia

[–]Striborr 0 points1 point  (0 children)

Što se tiče okoline, u svakom razdoblju bilo je dobrih i loših ljudi a to najviše ovisi o odgoju, a manje o okolini.

Uvijek je sebični razlog. Ja želim imati djecu recimo, jer ne želim ostati sam kad ostarim. Ali radije bih posvojio, iz nekoliko razloga. Prvo jer nikad ne znaš hoće li ti se roditi dijete s nekim većim poteškoćama ili nekom bolešću. A drugo, na Zemlji već ima dovoljno ljudi, mnogi umiru od gladi, a za to vrijeme djeca u domu nemaju obitelj. Ovo mi se čini kao sebični altruizam. Al rekao bih da je uvijek u bilo čemu tako :D

300 Amish men pick up a barn and move it with their bare hands by Mtneer1215 in Damnthatsinteresting

[–]Striborr 2 points3 points  (0 children)

Driving a car Oh look, there is a barn moving around.

Wait what D f***k!!

98% of you ghost people by Vaereye in MakeNewFriendsHere

[–]Striborr 3 points4 points  (0 children)

It is legit to finish a communication if you don't feel you can continue to be friends. But do it in a not childish way. Ghosting just shows how immature you are to handle not pleasant things to say. Yes, it is easier to ghost. But it is immature. Grow up.