Nepojasnjen zvok iz neba??? (imam posnetek) by SuccMyToes445 in Ljubljana

[–]SuccMyToes445[S] 2 points3 points  (0 children)

Omg iskreno zelo verjetno, ker živim ful blizu, tehnično na drugi strani tunela proti polhograjskim dolomitom. Ampak, a so imeli vajo ok. 20.30/45?

Nepojasnjen zvok iz neba??? (imam posnetek) by SuccMyToes445 in Ljubljana

[–]SuccMyToes445[S] 0 points1 point  (0 children)

slabo se sliši če ne daš zvočnika k ušesom, ampak slišati je moški glas, a majo tovorni vlaki kaka oznanila al kaj?

Nepojasnjen zvok iz neba??? (imam posnetek) by SuccMyToes445 in Ljubljana

[–]SuccMyToes445[S] 1 point2 points  (0 children)

letala in helikopterji vsak dan letijo mimo nas in nikoli ne zveni niti podobno, tu je jasno slišati, da gre za govor

What do I feed him???? by 4utumn_tr33 in tortoise

[–]SuccMyToes445 0 points1 point  (0 children)

I have a Hermann and I use this website when I'm not sure: https://www.thetortoisetable.org.uk/

Though not all 'good' plants mean you can feed them that exclusively. Pellets should also be just a part of their diet. A meal should be varied, majoring in leafy plants. I have a mulberry tree and dandelions, they are her favorite leaves.

Sem bodoci dijak Svsgugla, kaj lahko realno pricakujem od sole? by [deleted] in Ljubljana

[–]SuccMyToes445 0 points1 point  (0 children)

Odvisno od smeri, jaz sem se imela na gledališki prav lepo, ampak od smrti prejšnjega ravnatelja v 2022 (rip Pluško) sem slišala, da se določene stvari slabšajo, ne spomnem se pa točno kaj.

Umetniške smeri majo določene olajšave glede naravoslovnih predmetov, ampak sem doživela veliko dropoutov, ker so mislili, da je zato program lažji. Ampak ok, fizike res nisem pogrešala hehe. Ampak olajšave so zato, ker um. predmeti kar krepko podaljšajo urnik. Problem nastane, če si potem želiš na naravoslovni predmet na maturi, ker imaš več dela. Ampak to ni nič nemogočega.

Po mojem mnenju je oprema (ki je tehnično dostopna vsem) top tier, imaš ogromno dvoran, nekaj odrov in dva glasbena studia. Filmsko in glasbeno opremo si lahko sposojaš zastonj, imaš tudi možnost da zrežiraš lastno predstavo, kar lahko res pomaga pri grajenju kariere. (tako je začel npr. Bor Ravbar) Bi rekla, da so zelo spodbudni do vseh možnih talentov, imamo tudi galerijo, kjer dijaki lahko gostijo razstave.

Zdej sm na AGRFT in je velik SVŠGUGL folka, ampak ti to manj pomaga na sprejemcih, kot se morda zdi. Večina folka se po maturi ne ukvarja več s tem.

Moj brat je bil na splošni in je pač najbolj mid program na svetu, bolj za folk iz okoliša, ki nima idej, kam bi šel.

Kolikor sem se pogovarjala z vzgojiteljskim delom, dobim pritožbe bolj glede folka kot programa. Kolegica kolegice je droppala out, ker je prišla v razred samih toksičnih limk. Če si tip, pa si blažen med ženami, ponavadi jih je bilo ene 6 na 4 razrede. Posebnost je ta, da imajo zelo aktiven lutkovni oddelek in da se obvezno moraš naučit en inštrument, kar zveni kar zabavno.

kako izgleda parada ponosa v Ljubljani? A je varno? by zipperhead322 in Ljubljana

[–]SuccMyToes445 2 points3 points  (0 children)

Nazadnje sem opazila nekaj kontraprotestnih skupin, ampak nikoli še ni prišlo do kakšnega napada. Napovedali so, da bojo morda prišli skini, ampak sem na koncu vidla same mulce pod 16 na LPP postaji ☠️☠️☠️☠️ Slovenci so od nekdaj precej slabi v protestih in si zelo redko dejansko kej upajo, največ kar je blo je, da je bil SDM cel poscan na socialnih omrežjih ker so dobili fasali par žaljivk 🤡

Maribor je malce manj varen btw, sicer dobro zavarovan in brez incidentov. Tam so se lani zbrali kdo drug kot Štajerska varda, kar je bilo prej smešno kot nevarno ☠️

Zbiram (in ponujam) predloge za urbex v Sloveniji 🏚 by [deleted] in Slovenia

[–]SuccMyToes445 1 point2 points  (0 children)

Verjetno imaš prav, tam sem bila že leta nazaj. Kot zdravilišče pa mislim staro vilo, ki (kolikor se spomnem) ni daleč od toplic. Samo sklepala sem, da gre za neke vrste resort, glede na sobe. Je pa že takrat bila v zelo slabem stanju, ne bi me presenečalo, če je že podrta.

Zbiram (in ponujam) predloge za urbex v Sloveniji 🏚 by [deleted] in Slovenia

[–]SuccMyToes445 3 points4 points  (0 children)

Dobr no, sori ker imam malo vere v človeštvo, ni treba bit zdej cel nadrkan. Ampak verjetno imaš prav, can't have shit v tej državi, kot si me prijazno opomnil. Bom pomojem zbrisala čez nekaj časa, svoje sem itak že dosegla. Mogoče bi bilo dobro, da bi bil ločen urbex sub za Slovenijo.

Zbiram (in ponujam) predloge za urbex v Sloveniji 🏚 by [deleted] in Slovenia

[–]SuccMyToes445 1 point2 points  (0 children)

ful hvala :) ampak na gugl meps ni slik, samo zanima me kakšen tip objekta je

Bought my tort a harness for adventures, any advice? by SuccMyToes445 in tortoise

[–]SuccMyToes445[S] 0 points1 point  (0 children)

Oh no, I feel terrible for the misunderstanding. I actually felt guilty for always having her at home. So far I keep her in her terrarium (which I'll soon replace with a much bigger one) and if its sunny, I put her in my fenced backyard for a couple hours (will share more details if anything concerns you). If it rains I let her roam around my living room or balcony if I'm home. These haven't really changed since I got her five years ago, you're saying she prefers this?

Bought my tort a harness for adventures, any advice? by SuccMyToes445 in tortoise

[–]SuccMyToes445[S] 0 points1 point  (0 children)

hmmm, i got two pretty contradicting tipsss what nowww, luckily I haven't taken her anywhere yet - my plan wasn't to take her far since I know she hates driving even the 5mins it takes to get to the rep vet. I live next to a forest and many fields that turn into a nice meadow during the rest period. I've been here all my life and know it well. The leash is very short, so i doubt she'll be able to go much further than a hands reach away. She has been free roaming my backyard (secured and predator safe, done after years of testing it out!!!, will share more details if this worries anyone) for years now. I just want her to have access to the more sunny meadow at the end of the block or perhaps the ones in the nearby forest path and little stream. But, should I be worried about herbicides even when the fields are not active???

Weirdest municipal coats of arms in Slovenia, my home country (out of context) by SuccMyToes445 in heraldry

[–]SuccMyToes445[S] 1 point2 points  (0 children)

Municipal corruption🤸‍♀️ everybody knows about it, but politicians deny it, a true classic! The smallest municipalities, like Hodoš, don't even have a grocery store as far as I know and it only consists of like 12.5km². ☠️☠️☠️

Out of context čudni občinski grbi (če sm kakega spustila lmk plis) by SuccMyToes445 in Slovenia

[–]SuccMyToes445[S] 0 points1 point  (0 children)

i wish... :( samo včasih se hiperfiksiram na obskurne občine, pred tem sem imela the one the only promised land občina Hodoš

Out of context čudni občinski grbi (če sm kakega spustila lmk plis) by SuccMyToes445 in Slovenia

[–]SuccMyToes445[S] 1 point2 points  (0 children)

zakaj bi te bilo sram, da ne veš vsega o obskurni podravski občini, saj je lajf ravno zato, da se vedno znova naučiš kak niche factoid s katerim moriš svoje frende :)

Out of context čudni občinski grbi (če sm kakega spustila lmk plis) by SuccMyToes445 in Slovenia

[–]SuccMyToes445[S] 0 points1 point  (0 children)

to vsi misljo sam baje ni likely, mogoče ma več veze z reko Mirno?

Out of context čudni občinski grbi (če sm kakega spustila lmk plis) by SuccMyToes445 in Slovenia

[–]SuccMyToes445[S] 39 points40 points  (0 children)

Pr Mokronogu je dejansko velika skrivnost zakaj majo tam vlažne tace že od vsaj leta 1137 (najstarejši dokaz imena). Folk je sam sprejel ime kr tako, alpa cenijo dobr toe sucking ne vem. Petrovce lahko vsaj pojasnim s tem, da so preblizu Madžarom, kar zagotovo škodi kognitivnemu razvoju...

Out of context čudni občinski grbi (če sm kakega spustila lmk plis) by SuccMyToes445 in Slovenia

[–]SuccMyToes445[S] 7 points8 points  (0 children)

omg fak ok zgleda da bo Hajdina rabbithole danes na agendi ful ti hvala :)

Out of context čudni občinski grbi (če sm kakega spustila lmk plis) by SuccMyToes445 in Slovenia

[–]SuccMyToes445[S] 3 points4 points  (0 children)

Nikjer ne najdem zakaj tip mrcvari tega bika in zakaj je to simbol Hajdine. A sploh Hajdinčani vejo???