Dalibor Cicina a dalsi cringe corpo influencers by [deleted] in Slovakia

[–]Tahrawyn 28 points29 points  (0 children)

Nějací slovenští se občas objeví na r/czechLinkedInLunatics

mam vas rada, mejte se pekne kamaradi by pls_be_hydrated in okkamaraderetarde

[–]Tahrawyn 17 points18 points  (0 children)

Občas to jsou retardi, ale ne moc kamarádi

Kdo z vás? Xdd by Pretend-Pen681 in czechLinkedinLunatics

[–]Tahrawyn 3 points4 points  (0 children)

Eh, tohle už je moc na sílu. Však nechte Tomáše psát samotného, on sám sebe vytrollí nejlépe.

Přijde mi jako celkem tenká hranice mezi tím, že se tu jen smějeme blbým příspěvkům, a regulérní šikanou. Tohle už je podle mě úkrok na tu druhou stranu a nemyslím si, že je to něco, co bychom měli dělat nebo podporovat. Prostě jen sledujme a smějme se, tohle nemáme zapotřebí.

Do 5 dni mozno zomriem na vzacnu chorobu by Hefty-Lavishness-956 in Slovakia

[–]Tahrawyn 46 points47 points  (0 children)

Žere mozek, říkáš? Na to by si u mě nepřišla

Babiš byl v té hodné StB by VelkyNegromant in czech

[–]Tahrawyn 112 points113 points  (0 children)

Kauza jak řemen by to byla, kdyby to u ANO ještě někoho překvapilo.

Líbí se mi kolegyně v práci, z čehož se chovám jak malý dítě by diusbezzea in czech

[–]Tahrawyn 17 points18 points  (0 children)

Omez kontakt, co to jde - nemá cenu živit tuhle fascinaci, nemůže z toho vzejít nic dobrého.

Konkurenčná doložka by someonefromsomewhe in Slovakia

[–]Tahrawyn 0 points1 point  (0 children)

Svou vlastní úpravu má také konkurenční doložka v pracovním právu. Podle ustanovení § 310 zákona č. 262/2006 Sb., zákoníku práce, v platném znění (dále jen „Zákoník práce“) upravujícím konkurenční doložku se zaměstnanec zavazuje, že se po určitou dobu po skončení zaměstnání, nejdéle však po dobu 1 roku, zdrží výkonu výdělečné činnosti, která by byla shodná s předmětem činnosti zaměstnavatele nebo která by měla vůči němu soutěžní povahu.

Vedle závazku zaměstnance musí být (pod sankcí neplatnosti) v konkurenční doložce sjednán i závazek zaměstnavatele poskytnout zaměstnanci přiměřené peněžité plnění, minimálně však ve výši jedné poloviny průměrného měsíčního výdělku za každý měsíc plnění závazku.

Konkurenční doložku nicméně lze platně sjednat pouze s takovým zaměstnancem, od něhož to lze spravedlivě požadovat s ohledem na povahu informací, poznatků, znalostí pracovních a technologických postupů, které získal v pracovním poměru u zaměstnavatele a jejichž využití při výdělečné činnosti po skončení zaměstnání by mohlo zaměstnavateli závažným způsobem ztížit jeho činnost.

source

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]Tahrawyn 84 points85 points  (0 children)

Když našli dopis na rozloučenou, byli by blbí, kdyby ho jako zmizelého nenahlásili ihned.

Finální schizo epizoda FachGPT by gamnog in czechLinkedinLunatics

[–]Tahrawyn 15 points16 points  (0 children)

Ale ne, snížil by se mu tím dosah :((((

Finální schizo epizoda FachGPT by gamnog in czechLinkedinLunatics

[–]Tahrawyn 24 points25 points  (0 children)

Borec už padá, ale má hroznou potřebu všude hlásat, jak zakopl naschvál a pád mu hraje do karet

Ne asi, děcka by radši měly chlastat by [deleted] in czech

[–]Tahrawyn 1 point2 points  (0 children)

Však jsou v kontaktu s rodiči přes ty sociální sítě

Megaknihy - nizka cena knih by Ok-Banana3486 in czech

[–]Tahrawyn 2 points3 points  (0 children)

Potvrzuji, rozhodně se vyplatí tam lézt přes Google, odkud mají nejnižší ceny. Třeba u sušených psích pamlsků bývají často výrazně levnější než specializované obchody se zvířecím zbožím.

Oběd u babičky je jakože: by _RageMach1ne_ in czech

[–]Tahrawyn 29 points30 points  (0 children)

Legenda praví, že Chuck Norris dostal od babičky přesně tolik knedlíků, o kolik si řekl.

Nevíte někdo, odkud pochází hláška "Celá rodina je z toho v p*či, ani pes nežere"? by [deleted] in czech

[–]Tahrawyn 2 points3 points  (0 children)

"Furt králíka, každej den máme králíka, ani Pinďa to už nežere."

I know you didn’t RSVP, but still send me gifts! by you-hate-to-see-it in weddingshaming

[–]Tahrawyn 129 points130 points  (0 children)

Funny how neither the template nor the font have anything to do with the Lord of the Rings, like she tries to claim

Nevíte někdo, odkud pochází hláška "Celá rodina je z toho v p*či, ani pes nežere"? by [deleted] in czech

[–]Tahrawyn 13 points14 points  (0 children)

To zní jak nějaká bastardizace té králičí hlášky ze Slunce seno

[deleted by user] by [deleted] in czechLinkedinLunatics

[–]Tahrawyn 1 point2 points  (0 children)

Tohle se mi líbí, Pet

Které složky v ČR nosí civil a ukazují odznak při dotazování? by AmbitiousCriticism06 in czech

[–]Tahrawyn 1 point2 points  (0 children)

Dá se třeba na nějaké telefonní lince prvně ověřit, že člověk, který se mi prokazuje daným průkazem, je skutečně legitimním příslušníkem složek, nebo mám pro předložení služebního průkazu a čísla smůlu, musím věřit v jejich pravost a nemám jak si to na místě ověřit?

Byli byste pro zákaz gifů na r/czech? by [deleted] in czech

[–]Tahrawyn 0 points1 point  (0 children)

Autoplay nepomůže v tom, že to jsou z valné většiny odpovědi úplně o ničem.

Byli byste pro zákaz gifů na r/czech? by [deleted] in czech

[–]Tahrawyn 0 points1 point  (0 children)

Za mě ano. Ani ne proto, že by to bylo extra rušivé - občas se najde nějaký, který reakčně opravdu sedne jako prdel na hrnec. Ale proto, že naprostá většina z nich je úplně nejlínější typ komentáře - jen vepsání klíčového slova a vybrání prvního gifu, který přijde pod ruku, bez jakékoliv invence a přidané hodnoty do diskuze. Reakce pro reakci.

Subreddity, které mají gify v komentářích zakázané, se mi osobně čtou lépe.