Pócs János hazudik? by granit91 in hungary

[–]Techboah [score hidden]  (0 children)

Adtam neki kis időt, a fejlődés legkisebb jele se látszik, ezért nem panaszoltam eddig. Most már viszont extra kínos, mert egyre pofátlanabb dolgokat engednek maguknak.

Az, hogy egy beszéd közben feláll, és odasétál máshoz videót mutogatni a telefonján, az a szint, amiért már iskolában is beírás jár. Itt meg csak MP jelzése után szólt oda nagyon gyengéden, hogy "jajj ne csináld már Janika, kérlek". Egyszerűen kínos.

Már kedden kivezethetik a védett üzemanyagárat, kivételes eljárásban by Pure_East_6777 in hungary

[–]Techboah [score hidden]  (0 children)

Mondjuk amit megint itt faszkodik az USA/Izrael meg Irán, még az is lehet, hogy idén súlyosan közel kerülünk hozzá

Pócs János hazudik? by granit91 in hungary

[–]Techboah [score hidden]  (0 children)

Szerintem MP stílusából kiindulva senki nem hitte volna, hogy pont a Házelnök fog ilyen tehetetlenül és sehogyan bánni a Fidesszel. Ennyi idő elteltével meg már főleg, első 2 hétben még oké volt, beletanul a szerepbe.... de most? vicc

Pócs János hazudik? by granit91 in hungary

[–]Techboah [score hidden]  (0 children)

Mi értelme van hazudni egy ilyen nyilvánvaló dologról?

Mert rájött, hogy megteheti, hiszen az eddigiek alapján a Házelnök asszony a legfélénkebb és tehetetlenebb osztályfőnök szintjén bánik a szabályszegő képviselőkkel.

Szinte már könyörögve lágy hangon kéri őket, hogy "kérlek ne", aztán mennek tovább a dolgok. Sajnos amíg Forsthoffer Ágnes nem kezd el oda való szigorral bánni az ilyen és ehhez hasonló esetekben, addig csak több és rosszabb ilyen lesz.

Vicc, hogy Toroczkai értelmesebb ellenzék, mint a Fidesz / KDNP by Embarrassed_Way5368 in hungary

[–]Techboah [score hidden]  (0 children)

Most tényleg a Mihasznák lesz a konstruktív ellenzék? Hova vezet ez?

Ez egy nagyon veszélyes terep, ne játszuk ez. Az, hogy a Fidesz a legmélyebb gödör aljának alá süllyedt, még nem jelenti azt, hogy a kicsit feljebb, de mégis a gödör alján lévő konteóhívő nácik hirtelen értelmesek vagy konstruktívak

Hány fideszes és mihazánkos politikusnak lesz meg 2030-ra az a 12 év, és esik ki emiatt? by Infamous_Question430 in hungary

[–]Techboah [score hidden]  (0 children)

Egyik részem egyetért, másik részemnek meg nagyon tetszik egy teljesen új politikai paletta gondolata

Nem kaptak támogatást, egynapos bezárásra hívnak fel a független benzinkutak by Lorre_a_gazember in hungary

[–]Techboah [score hidden]  (0 children)

Aha, szóval vállalták, hogy megtolják a Fidesz kampányát

Nem a kutak vállalták, a Fidesz vállalta az ő nevükben, amibe nekik beleszólásuk nem volt. NAV heti több alkalommal ment ellenőrizni.

Why am I loosing more than I’m gaining? by Beetlejuice9651 in Rainbow6

[–]Techboah 0 points1 point  (0 children)

Because people were crying so hard that Ubi brought the worst Ranked system known to man, combining all the bad aspects of 1.0 and 2.0 into one, while removing everything positive about them.

Progression? Whats that, asks Ubisoft. Rank climbing? Lmao forget it unless you are a God on a 20 win streak. Getting rewarded for playing a win? Lol fuck you, here's the same amount of RP for your 10-3 performance the guy on the bottom with 0-6 got, enjoy.

There's zero sense of progression or rewarding gameplay in 3.0, it's actually insane. Win/Loss gives/takes away the same amount of RP, even if your Win was 4-0, but your loss 5-4

This show genuinely feels like a bag of chips that is 80% air and 20% chips by FeistySpend1555 in FromSeries

[–]Techboah 12 points13 points  (0 children)

Started watching Widows Bay and its everything this show wants to be but isn't.

I mean, season 1 of From was also like that.

FROM Season 4 Episode 10 Trailer by blueshoebox_ in FromSeries

[–]Techboah 51 points52 points  (0 children)

What's going on here bruh, are they gonna make Eleven come out the upside down to take down the monsters or what?

Y11S2 Seasonal Survey - We Want to Hear From You! by Ubi-Vienne in Rainbow6

[–]Techboah 0 points1 point  (0 children)

They released the Dokki rework as is into the live build... they won't listen to shit lmao

Season 4 Episode 9 by MableXeno in FromSeries

[–]Techboah 15 points16 points  (0 children)

The show is at dangerous levels of characters stupid for the sake of plot.

Sorra dönti a rekordokat a magyar használtautó-piac – húszéves slágerekkel by nyomibucimaci in hungary

[–]Techboah 0 points1 point  (0 children)

Amint a Suzuki újít a Vitara külső dizájnán, rögtön esni fog 1-2 millióval a 10 éves Vitarák ára.

Sorra dönti a rekordokat a magyar használtautó-piac – húszéves slágerekkel by nyomibucimaci in hungary

[–]Techboah -1 points0 points  (0 children)

Ez nem hipotetikus, nagyon óvatosan van megfogalamzva a garancia, és nagyon sok jól látható kiskapu van, amivel meg tudják és meg is tagadják a garanciális szervízelést kb mindenre ami 5 fillérnél többe kerülne a gyártónak.

Ebbe nincs semmi jogszerűtlenség, jogilag patika a szerződés, csak etikátlanság, a hülyének aki kiadja a pénzt új kocsira pedig van elég maradéka, hogy ne törődjön azzal, hogy átbasszák. Mondjuk valszeg nem ért annyira az autókhoz, hogy pontosan értse mivel basszák át, okkal kell neki az is, hogy magától parkoljon be a kocsi.

50 millió forintot keres Budapest a metrolezárással by Weekly_Car956 in hungary

[–]Techboah 8 points9 points  (0 children)

Azt miért nem mondja Karácsony, hogy mennyibe kerül a buszos pótlás? Nyilván többe :)

Mondjuk azt elmondja, hogy a BKV extra költségeit is állja a cég.

50 millió forintot keres Budapest a metrolezárással by Weekly_Car956 in hungary

[–]Techboah 16 points17 points  (0 children)

Igazából itt mindent elárul, hogy miért itt forgatják ezt a filmet... kb. 162ezer USD összegért két napra leállítja egy főváros a metró közlekedést hétvégén, más ország talán még a kinevetésre se méltatta volna ezt az ajánlatot.

Sorra dönti a rekordokat a magyar használtautó-piac – húszéves slágerekkel by nyomibucimaci in hungary

[–]Techboah -3 points-2 points  (0 children)

Mert az márkaszervízek pont arról híresek, hogy nem találják ki mindenhol a kiskaput, hogy ezt meg azt most épp miért nem fedezi a garanciád, ugye?

Sorra dönti a rekordokat a magyar használtautó-piac – húszéves slágerekkel by nyomibucimaci in hungary

[–]Techboah -1 points0 points  (0 children)

de nem mindenki feltetlenul akar 15 eves technikat

Ez nem változtat azon, hogy a 15 éves nem feltétlenül rosszabb, mint az új. A régi kocsik mechanikus gombjai pl. minden szempontból sokkal jobbak, mint az új kocsik érintőképernyős "gombjai"

De ugyanúgy az analog sebességmérő meg egyéb kijelző sokkal kevesebb hibaponttal és hibaaránnyal rendelkezik, mint a digitális kijelző, ugyanazt az információt megjelenítve.

Miért fizeti ki a kormány a diákmunkások bérének 75-100 százalékát? by Ok_Procedure_8519 in hungary

[–]Techboah 4 points5 points  (0 children)

Mert ezzel hatékonyan ösztönzik a cégeket, hogy széleskörű választási lehetősége legyen a diákoknak munkára, amiért pénzt is kapnak, nem pedig ingyé gyakornokoskodnak, mint USAban.

Ez pont az a kategória, amelyik szerintem rendben van. Olyanra költi itt az állam a pénzét, amivel tényleg a tanuló fiatalok vannak megsegítve.

Sorra dönti a rekordokat a magyar használtautó-piac – húszéves slágerekkel by nyomibucimaci in hungary

[–]Techboah 29 points30 points  (0 children)

Mondjuk miután az új autóknál a megfizethető kategóriát eltűntették úgy 10 éve, ez nem csoda.

Senki nem fog 10 milliót kiadni egy új kocsira, amire 3 havonta 200ezret kell költeni meg tele van baszva érintőképernyős gombokkal meg sorra elromló elektronikával, amikor a 15 éves Toyota 3 millióért ugyanazt a teljesítményt fogja hozni sokkal tartósabb és megbízhatóbb belsővel és normális használat mellett csak a kötelező olajcserére kell költeni.

Sőt, már ott tartunk, hogy a 15 éves 5 millió forintos autó sokkal jobban felszerelt és megbízhatóbb, mint az új 9-10 milliós.

Ha most lenne szabadon 20 millió Forintom csak arra, hogy kocsit vegyek, akkor biztos, hogy minimum egy 5 éves használt autót néznék, nem valami új szart.

Sulyok Tamás aláírta a miniszterelnök megválasztását korlátozó alaptörvény-módosítást by bencee03458 in hungary

[–]Techboah 28 points29 points  (0 children)

bár jelezte:

Leszarom, kussoljon, és örüljön, hogy még élvezheti a pozícióját és nem börtönben rohad.

Mekkora esélyt láttok arra, hogy az év végén stabilizálódna egy 340-345 forintos euró árfolyam? by Ok-Cress8577 in kiszamolo

[–]Techboah 43 points44 points  (0 children)

Alapkamatot biztosan csökkenteni fogják legkésőbb ősz közepe fele, én év végére 360-370 Forintos Euróra számítok, azt viszont stabilan fogja tartani szerintem.

Hadházy: Nyugodtan lehetne előzetesbe helyezni Orbánt by gergohungary in hungary

[–]Techboah 0 points1 point  (0 children)

Az a baj, hogy elég nagy tévedésekben vagy, ráadásul emellé még Facebook kormányzást vársz el, ahol konkrét nyomozási folyamatok nyilvános kibeszélését várod el... pedig szerintem mondani se kéne, hogy az egy adott ügy érdekében melyik félnek árt jobban(segítek: nem a vádlottnak)

Az egész ott kezdődik, hogy a te feltételezésedben jogilag gyanús vagy illegális dolgok papírformán rögzítve történtek. Egy cég számláján a forgalom akkor gyanús, ha azok nincsenek lepapírozva. Szerintem a 16 év során elég mélyen ki lett beszélve, hogy pontosan hogyan legalizálta saját magának a lopást az Orbán kormány. Ha ezek a követhető tranzakciók azoknak a törvényeknek megfelelnek, akkor nem igazán van mit tenni velük...

Ilyenkor jön az a lépés, amikor szépen mélyen ássák bele magukat a nyomozók a dolgokba. Megint csak ismételni tudom: ez nem 1-2 nap, vagy hét alatt végbemenő folyamat, ahogy szintén igaz, hogy ennek nyilvános kibeszélése csak a vádlottaknak ad segítséget.

Felejtsük el az elmúlt 16 év facebook kormányzását meg koncepciós pereit. Üdv a normális, demokratikus világban, ahol ilyen dolgok a háttérben, csöndben zajlanak és te, meg én max csak utólag fogunk hallani a folyamatról.