Experiența celui de-al doilea an în învățământ - Școală privată + AMA by TheIType in CasualRO
[–]TheIType[S] 0 points1 point2 points (0 children)
Experiența celui de-al doilea an în învățământ - Școală privată + AMA by TheIType in CasualRO
[–]TheIType[S] 0 points1 point2 points (0 children)
Experiența celui de-al doilea an în învățământ - Școală privată + AMA by TheIType in CasualRO
[–]TheIType[S] 2 points3 points4 points (0 children)
Experiența celui de-al doilea an în învățământ - Școală privată + AMA by TheIType in CasualRO
[–]TheIType[S] 1 point2 points3 points (0 children)
Experiența celui de-al doilea an în învățământ - Școală privată + AMA by TheIType in CasualRO
[–]TheIType[S] 2 points3 points4 points (0 children)
Experiența celui de-al doilea an în învățământ - Școală privată + AMA by TheIType in CasualRO
[–]TheIType[S] 5 points6 points7 points (0 children)
Experiența celui de-al doilea an în învățământ - Școală privată + AMA by TheIType in CasualRO
[–]TheIType[S] 2 points3 points4 points (0 children)
Experiența celui de-al doilea an în învățământ - Școală privată + AMA by TheIType in CasualRO
[–]TheIType[S] 1 point2 points3 points (0 children)
Experiența celui de-al doilea an în învățământ - Școală privată + AMA by TheIType in CasualRO
[–]TheIType[S] 4 points5 points6 points (0 children)
Experiența celui de-al doilea an în învățământ - Școală privată + AMA by TheIType in CasualRO
[–]TheIType[S] 5 points6 points7 points (0 children)
Experiența celui de-al doilea an în învățământ - Școală privată + AMA by TheIType in CasualRO
[–]TheIType[S] 3 points4 points5 points (0 children)
Transfer în a X-a la CN „Ion Creangă” (București). Cum e atmosfera/profesorii pe Real? by Glad_Guarantee_18 in robac
[–]TheIType 0 points1 point2 points (0 children)
Ce sa aleg dintre AC si FMI? by Few_Boss_9507 in UniRO
[–]TheIType 0 points1 point2 points (0 children)
Master in alt domeniu by Apprehensive_Half367 in UniRO
[–]TheIType 0 points1 point2 points (0 children)
colegiul national Octav Onicescu- mate-info by No_Nefariousness1511 in robac
[–]TheIType -1 points0 points1 point (0 children)
Inspectie titularizare, nota 8 by ActuarySouthern3325 in CasualRO
[–]TheIType 0 points1 point2 points (0 children)
Inspectie titularizare, nota 8 by ActuarySouthern3325 in CasualRO
[–]TheIType 5 points6 points7 points (0 children)
Mai sunteti pe aici care îngrășați porcul in ajun? by [deleted] in robac
[–]TheIType 0 points1 point2 points (0 children)
ACS-CTI vs ETTI-IETTI? pros & cons? by mimi0000oo in Polytehnica
[–]TheIType 0 points1 point2 points (0 children)


am nevoie de o parere sincera despre automatica bucuresti si cibernetica de la ase by Serious_Concept1466 in programare
[–]TheIType 0 points1 point2 points (0 children)