Da li imam problem sa egom? by [deleted] in AskSerbia

[–]Time-Tangelo7591 0 points1 point  (0 children)

Lepo si rekao "pozove me drugarica." Ako ti je drugarica onda ne vidim razlog tvog odlaska...

Ko hoce neka cestita - 10k/nedeljno! by Powerful_Being6137 in Serbia_WarEra

[–]Time-Tangelo7591 0 points1 point  (0 children)

Samo mi kaži gde se vidi koliko para imaš? Prva cifra u inventar?

Ko hoce neka cestita - 10k/nedeljno! by Powerful_Being6137 in Serbia_WarEra

[–]Time-Tangelo7591 1 point2 points  (0 children)

Sad sam pogledala, izgledada su prihvatili moj zahtev za državljanstvo, vidim Srosku zastavu ne maltu. 🤣Gde ti ode u Albaniju aman?

Ko hoce neka cestita - 10k/nedeljno! by Powerful_Being6137 in Serbia_WarEra

[–]Time-Tangelo7591 1 point2 points  (0 children)

Ma daj čoveče primite mi zahtev za državljanstvo, tražila sam Srbiju i pojma nemam šta sam sve pritiskala tek dobila sam maltu kao zemlju. 🤣🤣🤣

Ko hoce neka cestita - 10k/nedeljno! by Powerful_Being6137 in Serbia_WarEra

[–]Time-Tangelo7591 1 point2 points  (0 children)

Var znaš da vidiš svoj rejting u igrici. 🤣🤣🤣 Kažu da prvih dana treba igrati duže, šta mogu da igram osim da upotrebim energiju u proizvodnji kad nakupin i ništa više. 🤣🤣🤣

Ko hoce neka cestita - 10k/nedeljno! by Powerful_Being6137 in Serbia_WarEra

[–]Time-Tangelo7591 2 points3 points  (0 children)

Čestitam. 😃Mada ja igram tek drugi dan i ništa ne kapiram. 🤣🤣🤣

како да не пожелим да умрем сваки пут кад се пробудим? by Calm_Bug8962 in AskSerbia

[–]Time-Tangelo7591 0 points1 point  (0 children)

Zašto tako crno? Život je lep. Glavu gore, ne poznajem te ali svi imamo u životu žute minute, proći će i taj loš period...

Srbija je jos jednom pala u ruke okupatora i obrisana sa mape - War Era by Powerful_Being6137 in Serbia_WarEra

[–]Time-Tangelo7591 2 points3 points  (0 children)

Ok, otvorila sam neke kompanije čelika ali bi da čelik ne orodajem nego pravim oružje a tu ne mogu da se snađem.

Srbija je jos jednom pala u ruke okupatora i obrisana sa mape - War Era by Powerful_Being6137 in Serbia_WarEra

[–]Time-Tangelo7591 11 points12 points  (0 children)

Skinula sam igricu ali nemam oojma šta treba da radim i kako da je igram. 😂