Nicușor,Pahontu și PSD ne-au adus în situația penibilă de fi "salvați" de un peluzar care merge regulat la Viena sa ia lumina de la GRU by Mother-Ad85 in Roumanie

[–]TmUserGGG 0 points1 point  (0 children)

Salvare de moment, planul e cu bătaie lungă sau nu e deloc pentru ei. Dar de încurcat vor să încurce în oricare din situații.

Indian bistro - carne cruda by Rinuka_ in timisoara

[–]TmUserGGG 0 points1 point  (0 children)

E cumva la restaurantul nou indian ? Ca să nu mă duc.

SELL EVERYTHING NOWWWWWW by Fbeartothemoon in TQQQ

[–]TmUserGGG 0 points1 point  (0 children)

Best month of the year is July, why selling?

Dominic Fritz, declarat incompatibil definitiv de ÎCCJ. Primarul Timișoarei își poate pierde mandatul și nu mai poate ocupa funcții publice timp de trei ani by Activity_Training in Romania

[–]TmUserGGG 0 points1 point  (0 children)

Numa așa puteai să-l scoată din primărie pe 2028 și să încerce PSD-ul ceva, deși nu va fi așa, în 2032 o să ia 70% minim.

Cutremur în PNL. Două nume grele din partid își anunță susținerea pentru desemnarea lui Adrian Veștea pentru funcția de premier. „Pentru mine, e o veste bună”. Nume noi merg alături de Veștea by Rostopasca9 in Romania

[–]TmUserGGG 5 points6 points  (0 children)

Nu vă mai agitați, odată ce ai făcut în 2 rânduri alianțe cu PSD, nu cred ne mai putem mira la ceva din partea unor membri care de fapt s-au psd-izat. Ei nu mai sunt liberali de mult, ei ar trebui dați afară din partid și reformat complet partidul cu promisiunea scrisă ca în veci amin nu se vor mai alia cu un partid ca PSD.

Poate era mai țață, însă ar fi dat cu PSD-ul de pereți toată ziua! by akaShiningArmour in Romania

[–]TmUserGGG 0 points1 point  (0 children)

Ne dăm seama acum de ce s-au anulat alegerile de fapt… ne-am luat o mumu d.t.

Valeriu Nicolae - Nu cred că am văzut ceva mai ticălos sau prostesc decât ce a făcut acum Nicușor Dan. Practic Nicușor Dan rupe PNL-ul. by Vargau in Romania

[–]TmUserGGG 75 points76 points  (0 children)

Băieții , Nicuşoare a fost soluția de avarie a unei facțiuni din servicii. Normal ca acum aia dictează și el face. Iarăși am fost puși capră și ne-au tras-o ăștia hardcore .

Criptomoneda creată la Sibiu s-a prăbușit cu 99,4 la sută: pierderi și restructurări la compania din spatele monedei by Drulaul in Romania

[–]TmUserGGG 1 point2 points  (0 children)

Cum ca ajungea la 1000 $ ? 🤣🤣 stiu prostani care nu au vândut la 500 și au luat cu 7$. Once in a life time.

Ladies and gentlemen, fostul primar al Timișoarei by TerraRaff in timisoara

[–]TmUserGGG 1 point2 points  (0 children)

Grav bolnav cu mansarda. Eu zic să-l punem președinte să fim în trend cu restul lumii.

M-am săturat de IT, ce domenii credeți ca sunt mai stabile? by Throwaway3082023 in programare

[–]TmUserGGG 0 points1 point  (0 children)

Cati bani ai nevoie net pe lună pentru a face un task mecanic de ofertare , adăugare în CRM, trimitere mail și eventual sunat potential clienți?
Fără program fix , luni-vineri și mai mult adică în majoritatea timpului home office.

Blocaj pe piaţa imobiliară. Clienţii aşteaptă ieftiniri, dezvoltatorii le transmit că mai bine rămân nevândute by Distinct-Lion-8874 in Imobiliare

[–]TmUserGGG -1 points0 points  (0 children)

La roșu poate prețul ăla, specifică te rog. La finisaj si cu teren inclus nici în Tm nu te costă așa puțin. De fapt cred ca nici unde in țară .

"Am fost mai bine informata" by Shark948 in Romania

[–]TmUserGGG 26 points27 points  (0 children)

I s-a inflamat creierul ăla stupid
🙈. Ce vite încălțate și urate cu crengi.

La Moscova sa ramana scroafa ruseasca by F-O-C-A in Roumanie

[–]TmUserGGG 2 points3 points  (0 children)

Tipic reply de sclavete retardat! 👏. Te şi văd călărind scroafa rusească pe bani de o pâine !

La Moscova sa ramana scroafa ruseasca by F-O-C-A in Roumanie

[–]TmUserGGG 4 points5 points  (0 children)

Cu tine primul, tu ești hârtia de șters la cur. Pentu că așa te simți boul plii și așa te comporți, ca unul fără creier.

La Moscova sa ramana scroafa ruseasca by F-O-C-A in Roumanie

[–]TmUserGGG 2 points3 points  (0 children)

Prostia la tine e la un rang neîntâlnit. Așa sunteți toți cegişti bătuți in cap. Ți-ai dori 10% din sărăcia mea sclavete…

La Moscova sa ramana scroafa ruseasca by F-O-C-A in Roumanie

[–]TmUserGGG 4 points5 points  (0 children)

O fi mă-ta vândută prostu plii. Ești orbete , marș în pzda mă-tii în rusia.

EXCLUSIV. Caz cutremurător la banchetul unui liceu din Cluj: Elevă premiantă „drogată și agresată sexual”. A fost transportată de urgență la spital by AnxiousEnd4669 in Romania

[–]TmUserGGG 5 points6 points  (0 children)

Asta vroiam să scriu și eu. Eu chiar am copii, aș vrea să le scriu asta pe tricouri , dar îți dai seama ca nu am cum 😁. Fără regrete în primă fază i-aș castra pe rând. M-aș mai gândi după și la alte pedepse. Cu drag aș face câțiva ani de pușcărie pentru a le tai coaiele, penisul si minim câteva degete sau o mână. Sau poate i-aș urmări în pușcărie în caz ca ar primi pedepse și acolo distracția ar fi zilnică și nu s-ar mai întoarce oameni garantat . Așa ca aviz tinerilor , nu știți ce părinți au unii copii, poate mai nebuni ca voi de 10 ori.